باربری و اتوبار نیاوران

آیا به دنبال پیدا کردن بهترین باربری نیاوران هستید؟ قصد اثاث کشی و حمل و نقل وسایل خود از نیاوران به نقطه ای دیگر در تهران و یا خارج از شهر را دارید؟ اگر پاسخ شما مثبت است و به دنبال شرکتهای اتوبار تهران در منطقه نیاوران هستید، با ما تماس بگیرید. 


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری شمال تهران : 22874635 - 021  شماره همراه: 09126391171


شرکت اتوبار اهورا بار تهران آماده است تا کلیه نیازهای شما را در زمینه خدمات اسباب کشی نیاوران تهران برآورده کند. مطمئن باشید که از تماس با همکاران ما در شعبه باربری شمال تهران پشیمان نخواهید شد. کیفیت کار ما در زمینه اتوبار نیاوران در طول سالهای گذشته زبانزد خاص و عام بوده است و به همین جهت بسیاری از مشتریان ما در طول سالهای گذشته با توجه به کیفیت بالا و سرعت مناسب همکاران ما در خدمات اثاث کشی و حمل بار نیاوران، شرکت باربری اهورا بار را به دیگران معرفی کرده اند. 


خدمات باربری نیاوران:

کلیه کارکنان ما در واحد اتوبار شمال تهران آماده همکاری با شما هستند. شما اهالی محترم و یا صاحبان مشاغل و کسب و کارهای کوچک و یا بزرگ در منطقه نیاوران تهران می توانید جهت اسباب کشی و جابجایی محل سکونت و یا کار خود با ما تماس بگیرید. 
اگر بخواهیم بطور خلاصه خدمات اتوبار و باربری نیاوران را نام ببریم بصورت زیر خواهد بود:

خدمات بسته بندی اثاثیه و لوازم شامل کلیه وسایل اداری و یا اسباب و اثاثیه منزل
حمل بار
تحویل بار در مقصد 

این خدمات هر یک توسط همکاران ما شامل پرسنل حرفه ای و زبده که جزو بهترین کارگران باربری هستند، صورت می گیرند. ما تضمین می کنیم که به این ترتیب اثاث کشی و جابجایی وسایل شما از محدوده نیاوران در تهران به هر یک از نقاط دیگر تهران و حتی شهرهای دور و نزدیک کشورمان به آسانی انجام خواهد شد. 

شرکتهای اتوبار تهران در نیاوران مانند سایر مناطق تهران تلاش می کنند تا بهترین خدمات اسباب کشی را به شما ارائه دهند. از جمله شرکت باربری اهورا بار که با سالها تجربه موفقیت آمیز در این منطقه و سایر مناطق تحت پوشش اتوبار شمال تهران به خوبی توانسته انتظارات شهروندان محترم مقیم این منطقه را برآورده کند. 
مقایسه اسباب کشی شخصی با شرکت های اتوبار تهران به خوبی نشان دهنده تفاوت ها و مزایای خدمات این شرکتها می باشد. 


اتوبار و باربری نیاوران تهران


مزایای اتوبار نیاوران:

اگر شما قصد جابجایی وسایل و اثاثیه منزل و یا لوازم محل کار خود را دارید، می توانید با رزرو شرکتهای فعال در باربری نیاوران و اتوبار شمال تهران براحتی این کار را انجام بدهید. این کار مزایای فراوانی برای شما به همراه دارد از جمله:

کلیه لاولزم شما در طول اسباب کشی بیمه خواهند بود. 
وسایل شما هنگام بسته بندی دچار خرابی و یا آسیب دیدگی نمی شوند. 
هیچ گونه فشار و ناراحتی فیزیکی برای شما و اعضای خانواده و یا همکاران شما بوجود نمی آید.
بدون ترس و نگرانی کل پروسه اثاث کشی و حمل بار شما در نیاوران انجام خواهد شد. 
سرعت بالای کار موجب می شود که وسایل و اثاثیه شما به موقع به محل جدید منتقل شوند. 
بسته بندی مطابق با جدیدترین استانداردها صورت خواهد گرفت و با استفاده از لوازم مناسب انجام خواهد شد. 
در تمام مدت اسباب کشی و باربری نیاوران در کمال آرامش خواهید بود. 
در صورتی که قصد حمل بار به شهرستان را داشته باشید این کار به خوبی و به سرعت برای شما انجام خواهد شد. 

کیفیت بالای کار، صدور بیمه باربری برای مشتریان حقیقی و حقوقی و مزایای دیگر موجب می شوند تا همشهریان به ما براحتی اعتماد کرده و جهت خدمات اتوبار نیاوران با اشتیاق با همکاران ما تماس بگیرند. 


سایر سرویس های باربری نیاوران:

در کنار موارد ذکر شده بالا گاهی مشتریان محترم در محدوده نیاوران نیاز به سرویس ها و خدمات بیشتری دارند که البته باعث افتخار شرکت اتوبار اهورا بار خواهد بود که چنین خدماتی را با قیمت های مناسب و کیفیت بالا در اختیار آنها بگذارد. از جمله این سرویس ها می توان به وانت بار تلفنی و یا اجاره انبار در تهران که هر دوی این خدمات به شهروندان محترم در تهران ارائه می شوند. 


قیمت اتوبار نیاوران:

کلیه هزینه ها و تعرفه های خدمات اسباب کشی نیاوران بر پایه نرخ های رسمی اتحادیه محاسبه و به شما اعلام می گردند. این نرخ ها بر اساس شرایطی که بسته بندی و حمل بار شما صورت می گیرند، محاسبه می شوند. از جمله:

مسافت مکان اولیه تا مقصد
نوع و تعداد خودروهای باربری مورد نیاز
حجم وسایل و تعداد کارتن ها و یا لوازم مورد نیاز بسته بندی

 در پایان این قول را به شما می دهیم که در عوض هزینه ای که جهت خدمات اتوبار نیاوران پرداخت می کنید، اسباب کشی آرام و بی دردسری را تجربه خواهید کرد. بنابراین نگران نباشید و با شرکت باربری اهورا بار تماس بگیرید. 


لینک ها:

باربری لویزان

باربری تجریش

بهترین باربری تهران

بهترین تکنیک های بسته بندی اثاثیه و لوازم

بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

مسئله بسته بندی، جابجایی و حمل جهیزیه عروس یکی از مسائلی است که امروزه برای بسیاری از عروس ها و خانواده هایشان اهمیت خاصی دارد. به همین جهت اهورا بار به عنوان یکی از بهترین شرکت های باربری تهران نیز با آگاهی از اهمیت این مسئله یعنی ارائه بهترین خدمات بسته بندی و سپس جابجایی جهاز عروس تلاش می کند با اعزام بهترین پرسنل و کارگران ماهر در زمینه های بسته بندی اثاثیه و لوازم عروس در این زمینه تا حد امکان بیشترین کمک را به نوعروسان کند

ادامه مطلب
بسته بندی لوازم شکستنی

بسته بندی لوازم شکستنی

بسته بندی وسایل شکستنی در اسباب کشی و باربری یکی از بخش های مهم و حساس کار است. اهورا بار به عنوان یکی از بهترین شرکت های اتوبار و باربری تهران، مفتخر است که با سالها تجربه در زمینه بسته بندی وسایل منزل و یا شرکت ها با موفقیت در این زمینه خدمات خود را به مشتریان عرضه کند.

ادامه مطلب
چرا بسته بندی اثاثیه در اسباب کشی اهمیت دارد؟

چرا بسته بندی اثاثیه در اسباب کشی اهمیت دارد؟

همانطور که می دانید شرکتهای باربری تهران به کسانی که قصد اثاث کشی و جابجایی لوازم خود از محلی به محل دیگر را دارند، خدمات اسباب کشی را ارائه می دهند. در این میان یکی از مهمترین مراحل اسباب کشی و خدمات اتوبار تهران نیز بسته بندی اثاثیه است. بسته بندی لوازم یکی از مهم ترین بخش های اثاث کشی است. چرا که در این مرحله اسباب و اثاثیه آماده حمل بار می شوند. این کار از طریق بسته بندی صورت می گیرد.

ادامه مطلب