باربری و اتوبار نیاوران

آیا به دنبال پیدا کردن بهترین باربری نیاوران هستید؟ قصد اثاث کشی و حمل و نقل وسایل خود از نیاوران به نقطه ای دیگر در تهران و یا خارج از شهر را دارید؟ اگر پاسخ شما مثبت است و به دنبال شرکتهای اتوبار تهران در منطقه نیاوران هستید، با ما تماس بگیرید. 


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری شمال تهران : 22874635 - 021  شماره همراه: 09126391171


شرکت اتوبار اهورا بار تهران آماده است تا کلیه نیازهای شما را در زمینه خدمات اسباب کشی نیاوران تهران برآورده کند. مطمئن باشید که از تماس با همکاران ما در شعبه باربری شمال تهران پشیمان نخواهید شد. کیفیت کار ما در زمینه اتوبار نیاوران در طول سالهای گذشته زبانزد خاص و عام بوده است و به همین جهت بسیاری از مشتریان ما در طول سالهای گذشته با توجه به کیفیت بالا و سرعت مناسب همکاران ما در خدمات اثاث کشی و حمل بار نیاوران، شرکت باربری اهورا بار را به دیگران معرفی کرده اند. 


خدمات باربری نیاوران:

کلیه کارکنان ما در واحد اتوبار شمال تهران آماده همکاری با شما هستند. شما اهالی محترم و یا صاحبان مشاغل و کسب و کارهای کوچک و یا بزرگ در منطقه نیاوران تهران می توانید جهت اسباب کشی و جابجایی محل سکونت و یا کار خود با ما تماس بگیرید. 
اگر بخواهیم بطور خلاصه خدمات اتوبار و باربری نیاوران را نام ببریم بصورت زیر خواهد بود:

خدمات بسته بندی اثاثیه و لوازم شامل کلیه وسایل اداری و یا اسباب و اثاثیه منزل
حمل بار
تحویل بار در مقصد 

این خدمات هر یک توسط همکاران ما شامل پرسنل حرفه ای و زبده که جزو بهترین کارگران باربری هستند، صورت می گیرند. ما تضمین می کنیم که به این ترتیب اثاث کشی و جابجایی وسایل شما از محدوده نیاوران در تهران به هر یک از نقاط دیگر تهران و حتی شهرهای دور و نزدیک کشورمان به آسانی انجام خواهد شد. 

شرکتهای اتوبار تهران در نیاوران مانند سایر مناطق تهران تلاش می کنند تا بهترین خدمات اسباب کشی را به شما ارائه دهند. از جمله شرکت باربری اهورا بار که با سالها تجربه موفقیت آمیز در این منطقه و سایر مناطق تحت پوشش اتوبار شمال تهران به خوبی توانسته انتظارات شهروندان محترم مقیم این منطقه را برآورده کند. 
مقایسه اسباب کشی شخصی با شرکت های اتوبار تهران به خوبی نشان دهنده تفاوت ها و مزایای خدمات این شرکتها می باشد. 


اتوبار و باربری نیاوران تهران


مزایای اتوبار نیاوران:

اگر شما قصد جابجایی وسایل و اثاثیه منزل و یا لوازم محل کار خود را دارید، می توانید با رزرو شرکتهای فعال در باربری نیاوران و اتوبار شمال تهران براحتی این کار را انجام بدهید. این کار مزایای فراوانی برای شما به همراه دارد از جمله:

کلیه لاولزم شما در طول اسباب کشی بیمه خواهند بود. 
وسایل شما هنگام بسته بندی دچار خرابی و یا آسیب دیدگی نمی شوند. 
هیچ گونه فشار و ناراحتی فیزیکی برای شما و اعضای خانواده و یا همکاران شما بوجود نمی آید.
بدون ترس و نگرانی کل پروسه اثاث کشی و حمل بار شما در نیاوران انجام خواهد شد. 
سرعت بالای کار موجب می شود که وسایل و اثاثیه شما به موقع به محل جدید منتقل شوند. 
بسته بندی مطابق با جدیدترین استانداردها صورت خواهد گرفت و با استفاده از لوازم مناسب انجام خواهد شد. 
در تمام مدت اسباب کشی و باربری نیاوران در کمال آرامش خواهید بود. 
در صورتی که قصد حمل بار به شهرستان را داشته باشید این کار به خوبی و به سرعت برای شما انجام خواهد شد. 

کیفیت بالای کار، صدور بیمه باربری برای مشتریان حقیقی و حقوقی و مزایای دیگر موجب می شوند تا همشهریان به ما براحتی اعتماد کرده و جهت خدمات اتوبار نیاوران با اشتیاق با همکاران ما تماس بگیرند. 


سایر سرویس های باربری نیاوران:

در کنار موارد ذکر شده بالا گاهی مشتریان محترم در محدوده نیاوران نیاز به سرویس ها و خدمات بیشتری دارند که البته باعث افتخار شرکت اتوبار اهورا بار خواهد بود که چنین خدماتی را با قیمت های مناسب و کیفیت بالا در اختیار آنها بگذارد. از جمله این سرویس ها می توان به وانت بار تلفنی و یا اجاره انبار در تهران که هر دوی این خدمات به شهروندان محترم در تهران ارائه می شوند. 


قیمت اتوبار نیاوران:

کلیه هزینه ها و تعرفه های خدمات اسباب کشی نیاوران بر پایه نرخ های رسمی اتحادیه محاسبه و به شما اعلام می گردند. این نرخ ها بر اساس شرایطی که بسته بندی و حمل بار شما صورت می گیرند، محاسبه می شوند. از جمله:

مسافت مکان اولیه تا مقصد
نوع و تعداد خودروهای باربری مورد نیاز
حجم وسایل و تعداد کارتن ها و یا لوازم مورد نیاز بسته بندی

 در پایان این قول را به شما می دهیم که در عوض هزینه ای که جهت خدمات اتوبار نیاوران پرداخت می کنید، اسباب کشی آرام و بی دردسری را تجربه خواهید کرد. بنابراین نگران نباشید و با شرکت باربری اهورا بار تماس بگیرید. 


لینک ها:

باربری لویزان

باربری تجریش

بهترین باربری تهران

بهترین تکنیک های بسته بندی اثاثیه و لوازم

آماده کردن منزل جدید پیش از اسباب کشی

آماده کردن منزل جدید پیش از اسباب کشی

یکی از نکات یک اسباب کشی اصولی این است که پیش از رزرو خدمات شرکت های باربری تهران جهت خدمات بسته بندی و اسباب کشی، به دقت یک سری اصول و برخی موارد را به دقت رعایت کنید تا با بکارگیری بهترین فنون اسباب کشی، با حداقل فشار و یا خستگی ناشی از جابجایی به مکان جدید بتوانید براحتی کلیه اسباب و اثاثیه خود را به محل جدید منتقل کنید.

ادامه مطلب
تفاوت اسباب کشی در تهران و حمل بار به شهرستان

تفاوت اسباب کشی در تهران و حمل بار به شهرستان

اما تفاوت های زیادی بین این دو نوع خدمات وجود دارد. نخستین تفاوت هزینه این دو است. یعنی طبیعتا هزینه حمل اثاثیه منزل به شهرستان از هزینه اسباب کشی و باربری در تهران بیشتر است، چرا که در زمان جابجایی و انتقال بار از تهران به شهرستان، نیاز به پرسنل بیشتر یعنی کارگر باربری و حمل بار

ادامه مطلب
بهترین باربری تهران

بهترین باربری تهران

اهورا بار یکی از بهترین شرکت های باربری تهران است که در زمینه خدمات اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه و لوازم، حمل بار به مشتریان خود فعالیت دارد. اهورا بار به عنوان یکی از شرکت های اتوبار تهران کاملا حرفه ای عمل کرده و با دقت بالا و توجه به اهمیت کیفیت بسته بندی برای اسباب کشی و مراحل دیگر این کار، در این حیطه مشغول سرویس دهی به مشتریان خود بوده است.

ادامه مطلب