خدمات اسباب کشی

اهورا بار یک شرکت خدمات اسباب کشی و حمل بار در تهران است. شرکت اتوبار اهورا بار با سالها تجربه موفقیت آمیز در زمینه های خدمات بسته بندی، اسباب کشی، جابجایی اسباب و اثاثیه در تهران و حمل بار به شهرستان در خدمت مشتریان گرامی است. 

اگر شما هم می خواهید با یکی از بهترین شرکتهای باربری و اسباب کشی تهران آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید. البته در همین ابتدا باید اشاره کنیم که هر شرکت باربری در تهران و یا شهرستان ها، لزوما در زمینه اثاث کشی و یا اسباب کشی مشغول فعالیت نیستند، بلکه برای مثال شرکت هایی نیز هستند که صرفا در زمینه حمل بار و مصالح ساختمانی و یا جابجایی کالا و یا حمل مواد غذایی مشغول فعالیت هستند که در حیطه بحث ما قرار نمی گیرند.

این روزها بسیاری از خانواده ها به خصوص زوج های جوانی که تازه ازدواج کرده اند، به دنبال بهترین اتوبار و باربری تهران می گردند و طبیعتا می خواهند که بسته بندی اثاثیه و لوازم برای اسباب کشی به بهترین شکل ممکن صورت گیرد. 

اما باید دید که خصوصیات بهترین شرکت باربری برای اسباب کشی چیست و عملکرد این شرکتها چگونه است. 
امروزه خدمات شرکت های اتوبار و باربری تهران عبارتند از:

اعزام نیروهای حرفه ای و کارگران حمل بار به محل
خدمات بسته بندی و آماده سازی وسایل جهت جابجایی
حمل آنها به خودروهای باربری
انتقال وسایل و لوازم به مقصد و کمک به چیدمان آنها
بیمه باربری 

هر یک از مراحل فوق اهمیت خاصی در این میان دارند. برای مثال در صورتی که بسته بندی اسباب و اثاثیه جهت حمل و انتقال آنها به درستی صورت نگیرد، می تواند موجب وارد آمدن خسارت شود. برخی از اشیاء و لوازم خانگی و حتی اداری بسیار حساس و یا شکستنی هستند از جمله تلویزیون، لوستر، ظروف چینی و... 

به همین جهت در هنگام بسته بندی این اقلام جهت حمل و جابجایی آنها باید دقت لازم را بکار برد. این نکته را به یاد داشته باشید که بهترین شرکت های اتوبار و باربری تهران تلاش می کنند که در هر دو زمینه بسته بندی و اسباب کشی تا حد امکان نهایت همکاری را با مشتریان خود داشته باشند و سعی می کنند هر یک از این مراحل را به گونه ای انجام دهند تا کارکنان آنها در زمینه های نام برده، بیشترین بازدهی در حداکثر زمان ممکن را داشته باشند.

ما در شرکت باربری اهورا بار، کلیه خدمات بسته بندی، اسباب کشی و حمل بار را بصورت کاملا تخصصی و با استفاده از تیمی آموزش دیده و حرفه ای برای مشتریان خود با مناسب ترین هزینه انجام می دهیم. ما تلاش می کنیم تا هر گونه فشار و استرس را از روی دوش مشتریان خود بر داشته و مراحل اسباب کشی را تبدیل به مراحلی بی دردسر و آسان برای آنها کنیم. 

در طول مدت زمان بسته بندی و باربری وسایل و لوازم شما، کلیه وسایل شما بیمه خواهند بود و از این بابت خیال شما را راحت می کنیم. هیچ گونه آسیبی به وسایل شما وارد نخواهد شد و در پایان کار حتما از نتیجه کار راضی و خرسند خواهید بود.

این نکته را فراموش نکنید که اسباب کشی و باربری کاری است تخصصی که از عهده افراد حرفه ای و با تجربه بر می آید. در صورتی که افراد بخواهند خودشان اقدام به این کار کنند، احتمالا دچار چنین مشکلاتی می شوند:

مجبور هستید وقت بیشتری برای این کار بگذارید و ممکن است حداقل، یک یا دو روز کامل درگیر این مسئله شوید.
هنگام بلند کردن وسایل سنگین به بدن فشار وارد می شود و اگر به این کار عادت نداشته باشید و یا بدنتان به اندازه کافی ورزیده نباشد، ممکن است به کمر یا ستون فقرات آسیب های جدی وارد شود.
احتمال اینکه در هنگام بسته بندی موجب شکسته شدن وسایل و لوازمی از جمله بشقاب ها، لیوان ها و یا لوستر شوید، وجود دارد.
حمل برخی  اشیاء سنگین مانند یخچال ساید بای ساید و یا ماشین لباسشویی کار چندان آسانی نیست. 
ممکن است در هنگام جابجایی برخی از وسایل ضمن برخورد آنها با دیوار و یا وسایل دیگر موجب وارد شدن خسارت شوید.
از آنجایی که بدون کمک گرفتن از شرکت های باربری تهران اقدام به اسباب کشی شخصی می کنید، علاوه بر موارد نام برده، استرس و فشار زیادی به شما وارد می شود.
ممکن است وسایل شما گم شوند.
اسباب کشی شخصی، حمل بار به شهرستان را بسیار سخت و دشوار می سازد. بطوری که ممکن است هم در ترافیک جاده وقت شما هدر رود و هم سختی بیشتری برای این مسئله متحمل شوید.
در صورتی که بصورت شخصی و بدون درخواست مشاوره از شرکت های اتوبار تهران بخواهید شخصا اقدام به اجاره وانت بار و یا کامیون کنید، توجه داشته باشید که مممکن است این افراد با اعلام نرخ های بالا، نداشتن تعهد به شما در زمینه بیمه وسایل و همچنین نداشتن ایمنی کافی در خودروی باربری خود موجب گم شدن و یا خسارت زدن به وسایل شما شوند.

اما در مقابل شرکت های خدمات اسباب کشی در تهران از جمله شرکت باربری اهورا بار در کلیه مراحل بسته بندی و حمل بار در کنار شما هستند و هیچ گونه فشاری چه بصورت فیزیکی به بدن شما و چه فشار روحی روانی (ترس از آسیب دیدن وسایل و یا گم شدن آنها و یا نگرانی درباره مدت زمان باربری) به شما وارد نخواهد شد. 

قیمت اسباب کشی:

در زمینه نرخ و هزینه اسباب کشی می توانید همیشه بر روی همکاران ما حساب کنید. ما با ارائه مناسب ترین قیمت اسباب کشی همواره به فکر رفاه مشتریان خود هستیم و سعی می کنیم در عوض هزینه ای که از آنها دریافت می کنیم، ضمن بیمه کردن وسایل آنها تمام تلاش خود را بکار گیریم تا آنها را راضی نگه داشته و با بهترین امکانات به یاری آنها بشتابیم. 

مطممئن باشید که پس از پایان کار از بابت هزینه ای که پرداخت کرده اید، راضی و خشنود خواهید بود. 
جهت امور بسته بندی، اسباب کشی و حمل بار با شرکت باربری اهورا بار تماس بگیرید. 

چرا بسته بندی اثاثیه در اسباب کشی اهمیت دارد؟

چرا بسته بندی اثاثیه در اسباب کشی اهمیت دارد؟

همانطور که می دانید شرکتهای باربری تهران به کسانی که قصد اثاث کشی و جابجایی لوازم خود از محلی به محل دیگر را دارند، خدمات اسباب کشی را ارائه می دهند. در این میان یکی از مهمترین مراحل اسباب کشی و خدمات اتوبار تهران نیز بسته بندی اثاثیه است. بسته بندی لوازم یکی از مهم ترین بخش های اثاث کشی است. چرا که در این مرحله اسباب و اثاثیه آماده حمل بار می شوند. این کار از طریق بسته بندی صورت می گیرد.

ادامه مطلب
حمل گاوصندوق توسط باربری

حمل گاوصندوق توسط باربری

حمل گاوصندوق (safe box removal) یکی از خدمات برخی از شرکتهای باربری تهران از جمله شرکت اتوبار اهورا بار است. جابجایی گاوصندوق یکی از خدمات باربری در تهران است.

ادامه مطلب
تفاوت اسباب کشی در تهران و حمل بار به شهرستان

تفاوت اسباب کشی در تهران و حمل بار به شهرستان

اما تفاوت های زیادی بین این دو نوع خدمات وجود دارد. نخستین تفاوت هزینه این دو است. یعنی طبیعتا هزینه حمل اثاثیه منزل به شهرستان از هزینه اسباب کشی و باربری در تهران بیشتر است، چرا که در زمان جابجایی و انتقال بار از تهران به شهرستان، نیاز به پرسنل بیشتر یعنی کارگر باربری و حمل بار

ادامه مطلب