اتوبار لویزان تهران

باربری لویزان تهران در انتظار شماست. کلیه مدیران محترم شرکتها، فروشگاه ها، موسسات، مراکز مختلف خدماتی، تولیدی، هنری فرهنگی، آموزشی، تجاری و غیره و همچنین افرادی که قصد اثاث کشی منزل خود را در مناطق شیان و لویزان دارند می توانند جهت رزرو اتوبار لویزان و شیان با باربری شمال تهران تماس بگیرند:


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری شمال تهران : 22874635 - 021  شماره همراه: 09126391171


کلیه همشهریان محترم در مناطق نام برده می توانند جهت رزرو خدمات باربری تهران با ما تماس بگیرند. اثاث کشی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه خود در مناطق لویزان  شیان را به ما بسپارید تا براحتی این کار را برای شما انجام دهیم. 


خدمات باربری لویزان و شیان:

شرکت باربری اهورابار شعبه اتوبار شمال تهران، مفتخر است که در خدمت شما شهروندان گرامی مقیم مناطق شیان و لویزان باشد. خدمات اسباب کشی لویزان و شیان تخصص ماست. اگر قصد جابجایی محل زندگی و یا کار خود از این مناطق به هریک از مناطق دیگر تهران و شهرستان ها را دارید می توانید با ما تماس بگیرید. 

رزرو خدمات اتوبار تهران بسیار آسان است و کافی است هر زمانی که تصمیم به انتقال وسایل و اثاثیه خود گرفتید، با همکاران ما در شعبه باربری شمال تهران تماس بگیرید. ما با کیفیت بالا در کلیه زمینه های خدمات اثاث کشی عمل می کنیم و افتخار داریم که به شما اعلام کنیم کارنامه درخشانی در این زمینه در طول سالهای گذشته از خود بجا گذاشته ایم. تا جایی که امروزه اهورا بار تبدیل به نامی آشنا برای بسیاری از اهالی پایتخت (به خصوص نواحی شمال تهران) شده است. 

در باربری لویزان نیز ما توانسته ایم با بدست آوردن رضایت همشهریان محترم، کلیه خدمات مورد نیاز آنها را ارائه دهیم و با سربلندی کلیه انتظارات آنها را از اتوبار تهران در لویزان و شیان برآورده کنیم بطوری که:

خدمات بسته بندی اثاثیه و لوازم حرفه ای و بی نقص را به شما ارائه می دهیم. 
با استفاده از خودروهای حمل بار جدید و مناسب اقدام به جابجایی اثاثیه شما می کنیم. 
کارگران باربری به تعداد کافی در اختیار شما خواهد بود. 
با این منطقه، مسیرها و راه های دسترسی به آنها کاملا آشنایی داریم.
خدمات شبانه روزی اثاث کشی و حمل بار ارائه می دهیم.
کلیه نیازهای مشتریان را در نظر می گیریم و سعی می کنیم تا بهترین خدمات اتوبار را به آنها عرضه کنیم. 
امکان صدور بارنامه و بیمه باربری برای شما شهروندان گرامی وجود دارد. 


اتوبار و باربری لویزان و شیان


خدمات حمل بار لویزان:

حمل بار نیز یکی از معیارهای مهم خدمات اسباب کشی و جابجایی اثاثیه است. در این زمینه ما استانداردهای جدید و مورد تایید را همواره رعایت می کنیم و تلاش داریم تا به نحو احسن این خدمات را در باربری لویزان تهران انجام بدهیم. به این منظور باید:

بسته بندی لوازم به صورت حرفه ای انجام شود. 
خودروها و ماشین های باربری دارای فضای مناسب و کافی جهت قرار دادن بار باشند. 
خودروهای حمل بار دارای ایمنی بالایی باشند. 
رانندگان حرفه ای باشند.
کارگران اتوبار دارای مهارت های مناسب جهت بسته بندی و حمل کارتن ها و جعبه های حاوی اسباب و اثاثیه باشند. 

البته شرکت اتوبار اهورا بار تهران جهت سرویس دهی هر چه بهتر به شما شهروندان محترم مناطق شیان و لویزان آماده همکاری در زمینه ارسال وانت بار تلفنی نیز می باشد. چنانچه نیاز به رزرو و استفاده از وانت بار تلفنی در تهران داشتید، می توانید با همکاران ما تماس بگیرید. 


انتظارات شهروندان از اتوبار لویزان و شیان:

ما در طول سالهای گذشته توانسته ایم با کیفیت عالی در اغلب نقاط تهران در زمینه های خدمات باربری و اثاث کشی منزل و یا اداره ها و شرکتها در خدمت مشتریان خود باشیم. کیفیت کار ما صرفا شعار نیست و رضایت مندی مشتریان محترم در سرلوحه کارهای ما قرار دارد. انتظاراتی از جمله اینکه:

کارگران باربری و پرسنل در سر ساعت مقرر در محل مورد نظر حضور داشته باشند.
اگر خدمات حمل بار به شهرستان صورت می گیرد، از بهترین کامیون ها یا کامیونت های مسقف استفاده شود. 
در بسته بندی از انواع پلاستیک ها، نایلون های مقاوم و کارتن های مناسب استفاده شود تا جلوی وارد شدن هر گونه ضربه گرفته شود.
مبلمان، میز و صندلی ها، لوازم آشپزخانه و یا صوتی تصویری در طول اسباب کشی لویزان و شیان آسیبی نبینند. 
کارگران حمل بار افرادی خوش برخورد و مهربان باشند. 

ما به شما قول می دهیم که کلیه موارد نام برده را براحتی برآورده می کنیم. البته در طول مدت باربری کلیه وسایل و اثاثیه شما بیمه خواهند بود اما با این وجود پرسنل ما کلیه احتیاط های لازم را انجام می دهند تا کوچکترین آسیب و یا خسارتی ببار نیاید. 

باربری اهورا بار در لویزان و شیان در خدمت شما همشهریان گرامی است. 


لینک ها:

باربری پاسداران

باربری آجودانیه

سئوالات متداول در مورد خدمات باربری

بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

حمل گاوصندوق توسط باربری

حمل گاوصندوق توسط باربری

حمل گاوصندوق (safe box removal) یکی از خدمات برخی از شرکتهای باربری تهران از جمله شرکت اتوبار اهورا بار است. جابجایی گاوصندوق یکی از خدمات باربری در تهران است.

ادامه مطلب
بهترین باربری تهران

بهترین باربری تهران

اهورا بار یکی از بهترین شرکت های باربری تهران است که در زمینه خدمات اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه و لوازم، حمل بار به مشتریان خود فعالیت دارد. اهورا بار به عنوان یکی از شرکت های اتوبار تهران کاملا حرفه ای عمل کرده و با دقت بالا و توجه به اهمیت کیفیت بسته بندی برای اسباب کشی و مراحل دیگر این کار، در این حیطه مشغول سرویس دهی به مشتریان خود بوده است.

ادامه مطلب
همه چیز درباره اتحادیه باربری تهران

همه چیز درباره اتحادیه باربری تهران

حتما درباره نقش اتحادیه های مختلف شنیده اید و یا با اعضای آنها سروکار داشته اید. اما شاید چنین بنظر برسد که شرکت های باربری تهران، مطابق با سلیقه و سیاست های خود در برابر مشتریان عمل می کنند و هیچ نهادی ناظر بر عملکرد یا قیمت و تعرفه های اعلام شده توسط آنها نیست. در صورتی که چنین تصوری کاملا اشتباه است و این شرکتها نیز دارای اتحادیه ای هستند به نام: اتحادیه باربری تهران.

ادامه مطلب