باربری تجریش

اگر در اطراف میدان تجریش به دنبال شرکتی جهت خدمات اثاث کشی و حمل و نقل اثاثیه خود هستید، می توانید با خیال آسوده شرکت اهورا بار تهران را انتخاب کنید. این شرکت با داشتن بهترین امکانات و پرسنل در این راستا آماده خدمت رسانی به شما شهروندان محترم است. 


خدمات باربری تجریش:

خدمات اتوبار تجریش نیازهای شما را در زمینه خدمات اسباب کشی برطرف می کند. چنانچه در اطراف میدان تجریش دارای هریک از شرایط زیر هستید می توانید جهت اثاث کشی و جابجایی وسایل با همکاران ما تماس بگیرید: 

هر نوع واحد مسکونی (خانه، آپارتمان و ...)
دفتر کار (شرکت، فروشگاه، موسسه، دفتر خدماتی، مغازه، گالری های هنری، مرکز آموزشی و ...)
مدیریت سازمان دولتی و یا نیمه دولتی (مانند اداره ها، بانک ها، موسسات دولتی و ...) 

 در هر یک از حالت های بالا اگر قصد جابجایی و اسباب کشی محل کار و یا محل سکونت خود را دارید، ما در خدمت شما هستیم. دیگر لازم نیست که نگران پیدا کردن بهترین شرکت اتوبار تهران در منطقه تجریش باشید. 


باربری تجریش


خدمات باربری تهران در تجریش و مناطق اطراف آن بطور خلاصه شامل موارد زیر می شود:

ارائه کلیه سرویس های بسته بندی اثاثیه و وسایل، حمل و نقل وسایل و لوازم به محل، کارگر به تعداد کافی، خودروهای باربری مجهز، ارائه بیمه باربری و سرویس های دیگر. 
خدمات باربری تجریش می تواند شامل خدمات بسته بندی باشد و یا در صورتی که برخی از مشتریان محترم، خودشان اقدام به بسته بندی وسایل کرده اند، صرفا حمل و جابجایی لوازم آنها صورت بگیرد. لذا در این زمینه نیز ما آماده همکاری و همچنین ارائه کلیه راهنمایی های لازم به شما همشهریان گرامی هستیم. 


بسته بندی در اتوبار تجریش:

در صورت درخواست مشتریان، بسته بندی توسط کارگران باربری اعزام شده صورت می گیرد. این کار نیاز به مواردی دارد که باید حتما رعایت شوند. از جمله:

زمان بندی درست
استفاده از بهترین لوازم بسته بندی
کلیه امور بصورت هماهنگ شده و با همکاری کلیه کارگران صورت بگیرد. 
رعایت کلیه نکات بسته بندی لوازم به ویژه وسایل با ارزش و یا شکستنی

لوازم مورد استفاده همکاران ما در خدمات بسته بندی وسایل در باربری تجریش، وسایل استاندارد و مناسبی هستند که در بیشتر کشورهای جهان امروزه از این وسایل استفاده می شود. از جمله کارتن های استاندارد و چندلایه مخصوص اثاث کشی، استرچ رپ (پلاستیک مقاوم و محافظ وسایل) و بابل رپ (لایه های نایلونی حباب دار) و لوازم دیگری مانند فوم، ماژیک - جهت نوشتن محتوای کارتن ها - چسب نواری یا طناب، جهت بستن کارتن ها و همچنین لوازم سنگین وبزرگ بسته بندی شده. 


اتوبار میدان تجریش


ما با افتخار این نکته را اعلام می کنیم که دقت و سرعت عمل بالای همکاران ما و همچنین نداشتن کوچکترین خطا در بسته بندی اثاثیه برای اتوبار تجریش مثال زدنی است و ما از این لحاظ به خود می بالیم که در طول سالهای گذشته توانسته ایم به کلیه شهروندان محترمی که از محدوده میدان تجریش و یا مناطق دیگر تحت پوشش باربری شمال تهران با ما تماس گرفته اند، خدماتی مناسب و درخور شان و منزلت آنها ارائه کنیم. 


محدوده باربری در تجریش:

خدمات اسباب کشی و جابجایی بار در کلیه نقاط اطراف میدان تجریش صورت می گیرد. بنابراین جای کوچکترین نگرانی برای شما همشهریان محترم در این مناطق باقی نمی ماند. 
به همین جهت از شما دعوت می کنیم که چه قصد اثاث کشی منزل و یا رزرو خدمات باربری به منظور جابجا کردن محل کار و فعالیت خود را دارید، با همکاران ما در واحد اتوبار شمال تهران تماس بگیرید. ما با استفاده از بهترین امکانات، پرسنل زبده و حرفه ای و کارآزموده می توانیم براحتی انتظارات شما را برآورده ساخته و در جهت برطرف کردن هرگونه مسئله یا مشکلی تلاش کنیم. 


لینک ها:

باربری زعفرانیه

باربری الهیه تهران

مراحل بسته بندی برای اسباب کشی

حمل گاوصندوق توسط باربری

بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

مسئله بسته بندی، جابجایی و حمل جهیزیه عروس یکی از مسائلی است که امروزه برای بسیاری از عروس ها و خانواده هایشان اهمیت خاصی دارد. به همین جهت اهورا بار به عنوان یکی از بهترین شرکت های باربری تهران نیز با آگاهی از اهمیت این مسئله یعنی ارائه بهترین خدمات بسته بندی و سپس جابجایی جهاز عروس تلاش می کند با اعزام بهترین پرسنل و کارگران ماهر در زمینه های بسته بندی اثاثیه و لوازم عروس در این زمینه تا حد امکان بیشترین کمک را به نوعروسان کند

ادامه مطلب
حمل گاوصندوق توسط باربری

حمل گاوصندوق توسط باربری

حمل گاوصندوق (safe box removal) یکی از خدمات برخی از شرکتهای باربری تهران از جمله شرکت اتوبار اهورا بار است. جابجایی گاوصندوق یکی از خدمات باربری در تهران است.

ادامه مطلب
بهترین باربری تهران

بهترین باربری تهران

اهورا بار یکی از بهترین شرکت های باربری تهران است که در زمینه خدمات اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه و لوازم، حمل بار به مشتریان خود فعالیت دارد. اهورا بار به عنوان یکی از شرکت های اتوبار تهران کاملا حرفه ای عمل کرده و با دقت بالا و توجه به اهمیت کیفیت بسته بندی برای اسباب کشی و مراحل دیگر این کار، در این حیطه مشغول سرویس دهی به مشتریان خود بوده است.

ادامه مطلب