درباره ما

درباره اهورا بار

شرکت باربری اهورا بار یکی از بهترین شرکتهای اتوبار تهران با تجربه ای طولانی و پر افتخار در زمینه کلیه امور بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل و اداره جات و شرکتها به خوبی آماده خدمتگذاری به شما همشهریان گرامی است. این شرکت با استفاده از بهترین و جدیدترین امکانات و تجهیزات حرفه ای و همچنین بهره گیری از کارشناسان و کارگران حرفه ای مجرب براحتی می تواند کلیه نیازهای شما را در زمینه اسباب کشی و حمل بار در تهران و یا از تهران به شهرستان ها فراهم کند. 

کیفیت بالای کار شرکت باربری اهورا بار تهران در سالهای اخیر زبانزد خاص و عام بوده و ما افتخار می کنیم که توانسته ایم با استفاده از بهترین کادر حرفه ای باربری و همچنین شیوه های روز اسباب کشی و جابجایی وسایل مشتریان خود به آنها بهترین سرویس ها را ارائه دهیم. 

خودروهای حمل بار شرکت اهورا بار از جمله خاور، کامیون و کامیونت های مجهز و جدید هستند که با استفاده از رانندگان حرفه ای و با تجربه هدایت شده و در اسرع وقت کلیه لوازم وسایل بسته بندی شما را به مقصد می رسانند. 

ما در تمام ماه های سال و بصورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم. جهت آماده سازی و اثاث کشی در تهران می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.