اتوبار و باربری قیطریه تهران

باربری قیطریه تهران دارای اهمیت زیادی از میان مناطق زیر مجموعه خدمات باربری شمال تهران دارد. اهالی این منطقه و نواحی پیرامون آن همواره همکاران ما را مورد لطف و محبت و همچنین تشویق خود قرار داده و ما هم توانسته ایم در کلیه زمینه های خدمات اسباب کشی و اتوبار تهران بهترین خدمات را به این عزیزان ارائه بدهیم و با افتخار به عنوان یکی از فعالترین و بهترین شرکتهای باربری تهران در قیطریه در کلیه زمینه های خدمات بسته بندی اثاثیه و حمل بار توانسته انتظارات مشتریان محترم را برآورده کند. 


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری شمال تهران : 22874635 - 021  شماره همراه: 09126391171


چنانچه شما هم به دنبال اسباب کشی، اثاث کشی، حمل و جابجایی بار و بطور خلاصه شرکتهای اتوبار قیطریه هستید، می توانید با باربری اهورا بار تهران تماس بگیرید. 
در هر جای منطقه قیطریه که باشید می توانید جهت اسباب کشی و حمل و نقل بار خود با ما تماس بگیرید. 


مراحل باربری قیطریه:

خدمات اسباب کشی و جابجایی وسایل و لوازم مشتریان ما در قیطریه تهران و البته سایر مناطق تحت پوشش باربری شمال تهران (و البته شعبات دیگر) به طور خلاصه به شرح زیر است:

تماس مشتریان با همکاران ما جهت رزرو زمان اسباب کشی 
مشاوره و راهنمایی های تلفنی به مشتریان جهت آماده سازی های اولیه
ارسال و اعزام خودروهای باربری به همراه پرسنل (کارگر حمل بار
صدور بارنامه و بیمه باربری برای مشتریان حقوقی (و افرادی که به هر دلیل تقاضای صدور این بیمه نامه را دارند) 
بسته بندی اثاثیه و وسایل مشتریان (حقیقی و یا حقوقی) با استفاده از ابزارها و لوازم بسته بندی حرفه ای 
حمل بسته ها و کارتن ها به خودروی حمل بار (کامیون، کامیونت و غیره) 
حرکت خودروی مربوطه و انتقال بارها به مقصد (در داخل و یا خارج از تهران) 

به راحتی کلیه مراحل فوق ظرف مدت کوتاهی به کمک همکاران ما طی خواهند شد و شما می توانید با خیال آسوده صرفا شاهد انتقال بار و اثاثیه خود به مقصد باشید. 
اگر قصد حمل بار به شهرستان از قیطریه تهران را نیز دارید، این کار را همکاران ما که البته کارگرانی زبده و حرفه ای هستند براحتی برای شما انجام می دهند. خودروهای باری ما از بهترین نوع ماشین های سبک و سنگین حمل بار هستند که در جاده ها و خیابان های تهران و حومه مورد استفاده قرار می گیرند. کامیون و کامیونت های مسقف و با کیفیت بالا. 


اتوبار و باربری قیطریه تهران


بسته بندی اثاثیه و وسایل:

یکی از مهمترین نگرانی های مشتریان و کسانی که قصد اثاث کشی و جابجایی وسایل دارند، شرایط و نحوه بسته بندی لوازم است. به همین جهت با توجه به اهمیت این موضوع همکاران ما تلاش می کنند تا تمام شرایط را جهت بهترین خدمات در این زمینه برای شما فراهم کنند. به ویژه بسته بندی لوازم شکستنی مانند کاسه، بشقاب، لیوان و کلیه ظروف چینی و حتی برخی از یادگاری های ارزشمند دکوری خانه ها که اهمیت زیادی برای صاحبان خود دارند. 

ما با درک این مسئله سعی می کنیم تا با استفاده از بهترین المان های موجود از جمله لوازمی مانند کارتن های مقاوم، استرچ رپ، بابل رپ، فوم های مقاوم و ضد ضربه، نایلون و ... بهترین خدمات بسته بندی در قیطریه تهران را به شما همشهریان گرامی ارائه کنیم. از جمله بسته بندی مبلمان و سایر وسایل خانگی و یا شرکتها و موسسات و همچنین بسته بندی و حمل جهیزیه عروس برای زوج های جوان. 
چنانچه شما شهروندان گرامی مقیم منطقه قیطریه نیاز به خدمات اثاث کشی و جابجایی وسایل و لوازم خود دارید از شما دعوت می کنیم که با شرکت اتوبار اهورا بار تهران تماس بگیرید. 


لینک ها:

باربری پاسداران

باربری الهیه

سئوالات متداول در مورد خدمات باربری

بهترین باربری تهران

ویژگی های یک شرکت باربری خوب در تهران

ویژگی های یک شرکت باربری خوب در تهران

ویژگی های یک شرکت باربری خوب در تهران چیست؟ چگونه می توان از میان انبوهی از تبلیغات مندرج در مطبوعات و یا وب سایت های اینترنتی، بهترین شرکت اتوبار را جهت اسباب کشی پیدا کرد و به آنها اعتماد کرد؟

ادامه مطلب
بسته بندی مبلمان در اسباب کشی

بسته بندی مبلمان در اسباب کشی

بسته بندی مبلمان یکی از بخش های مهم خدمات اسباب کشی و حمل بار است که توسط کارکنان شرکتهای اتوبار و باربری تهران صورت می گیرد. بسته بندی مبل و اجزاء آن که در واقع بخشی از بسته بندی اثاثیه و لوازم است، باید بصورت اصولی و صحیح انجام شود تا هیچ گونه آسیب و یا خسارتی به مبلمان وارد نشود.

ادامه مطلب
سئوالات متداول در مورد خدمات باربری

سئوالات متداول در مورد خدمات باربری

سئوالات متداول باربری، مجموعه سئوالات و پرسش های متداولی هستند که در زمینه خدمات باربری تهران و عملکرد شرکت ها و موسسات فعال در این زمینه پرسیده می شود. اطلاع از چنین پرسش هایی می تواند پیش از انجام هر نوع خدمات اسباب کشی و یا حمل بار برای کسانی که جابجایی محل سکونت و یا محل کار خود را دارند، مفید باشد.

ادامه مطلب