بسته بندی لوازم شکستنی

بسته بندی وسایل شکستنی در اسباب کشی و باربری تهران یکی از بخش های مهم و حساس کار است. اهورا بار به عنوان یکی از بهترین شرکت های اتوبار و باربری تهران، مفتخر است که با سالها تجربه در زمینه بسته بندی وسایل منزل و یا شرکت ها با موفقیت در این زمینه خدمات خود را به مشتریان عرضه کند. 

با توجه به اهمیت بسته بندی وسایل برای اسباب کشی، این نکته حائز اهمیت است که تا حد امکان باید بسته بندی وسایل و لوازم طوری دقیق و درست صورت بگیرد که در طول مراحل باربری در تهران و یا شهرهای دیگر کشورمان، این گونه وسایل و اشیاء شکستنی هیچ آسیبی نبینند. به خصوص اگر قصد حمل بار به شهرستان را دارید، این امر اهمیت بیشتری پیدا می کند.


از این رو برخی نکات بسته بندی لوازم شکستنی را جهت اطلاع هر چه بیشتر شما در اینجا ذکر می کنیم:

اقدام به خرید یا سفارش بهترین کارتن های چند لایه برای بسته بندی اسباب کشی کنید. سایز این کارتن ها بهتر است کوچک یا متوسط باشد تا در تعداد بیشتری از این کارتن ها بتوانید وسایل شکستنی را براحتی قرار بدهید. 
پیش از شروع بسته بندی لوازم شکستنی، فضاهایی را جهت قرار دادن آنها خالی کنید تا هر چه راحت تر بتوان این اشیاء را جمع آوری و سپس بسته بندی کرد. از جمله میز غذاخوری و یا آشپزخانه.
هنگام قرار دادن وسایل شکستنی درون کارتن ها و جعبه ها، بهتر است جهت بسته بندی ظروف چینی، آنها را با کمی فاصله از یکدیگر قرار داده و همچنین با استفاده از نایلون های حباب دار، پلاستیک و غیره دور این ظروف شکستنی و همچنین فضای خالی درون کارتن ها را تا حد امکان پر کنید تا در زمان حمل و جابجایی، ظروف آسیبی نبینند.
ظروف را طوری قرار دهید که مستقیما با سطح زیرین کارتن تماس نداشته باشند و بین این لایه و وسایل شکستنی، لایه ای پلاستیک و یا نایلون حباب دار قرار دهید. 
در زمان قرار دادن لیوان ها در کارتن های بسته بندی، تا حد امکان درون آنها را با استفاده از فوم پر کنید و سعی کنید بین هر ردیف لیوان ها با ردیف های دیگر در آن کارتن با استفاده از یک لایه افقی از نایلون و یا مقوا فاصله بگذارید بطوری که هر ردیف با ردیف دیگر فاصله داشته باشند.
هنگام اسباب کشی حتما با برچسب بر روی کارتن های حاوی وسایل و اشیاء شکستنی بنویسید که محتویات آنها شکستنی هستند و با استفاده از ماژیک و با حروف درشت بنویسید تا کارگران حمل بار هنگام جابجایی این کارتن ها، دقت بیشتری داشته باشند. 
سعی کنید از کاغذ روزنامه باطله یا مجلات قدیمی جهت پر کردن فضای خالی درون کارتن ها استفاده نکنید. چرا که رنگ های شیمیایی بکار رفته در چاپ عکس ها، متون و سایر بخش های دیگر این نشریات کاغذی، موجب کثیف شدن بشقاب ها و ظروف چینی در کارتن ها می شود و احتملا مجبور خواهید شد پس از پایان جابجایی اسباب و اثاثیه، همه آنها را به دقت شستشو دهید.
زمان بسته بندی لوستر و لامپ های روشنایی و یا آباژور چند نفره اقدام به این کار کنید. 
سعی کنید برخی اشیاء شکستنی که دارای جعبه مخصوص خود هستند، را با استفاده از همان جعبه یا کارتن های خودشان بسته بندی و آماده حمل بار کنید. مثلا کارتن مخصوص تلویزیون و یا کارتن و جعبه مربوط به برخی از لوازم تزئینی (مثلا بشقاب های تزئینی یادگاری)


امیدواریم با مطالعه و بکارگیری این نکات بتوانید براحتی اقدام به بسته بندی هر نوع از لوازم حساس و شکستنی های منزل و یا شرکت کنید. در این میان، مجددا بر روی این مسئله تاکید می کنیم که فراموش نکنید که تا حد امکان با حروف درشت بر روی کارتن ها و جعبه ها نوع محتویات را بنویسید تا کارگران شرکت های باربری و اتوبار با دقت بیشتر اقدام به حمل این نوع بارها به درون ماشین باربری کنند.

شرکت اتوبار اهورا بار تهران به شما اطمینان می دهد که کارگران و پرسنل دلسوز و زحمتکش این شرکت باربری، با استفاده از بهترین امکانات اقدام به بسته بندی کلیه وسایل شکستنی و با ارزش شما می کنند و از بهترین کارتن های چند لایه و پلاستیک و نایلون های باکیفیت جهت این کار استفاده می کنند.

Blog

در بسته بندی و اسباب کشی از چه لوازمی استفاده می شود؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید بسته بندی اثاثیه و لوازم با استفاده از چه لوازمی صورت می گیرد. به عبارت دیگر در خدمات اسباب کشی صورت گرفته توسط شرکتهای اتوبار و باربری تهران، با استفاده از چه وسایلی اسباب و اثاثیه بسته بندی می شوند؟

ادامه مطلب
Blog

بسته بندی لوازم شکستنی

بسته بندی وسایل شکستنی در اسباب کشی و باربری یکی از بخش های مهم و حساس کار است. اهورا بار به عنوان یکی از بهترین شرکت های اتوبار و باربری تهران، مفتخر است که با سالها تجربه در زمینه بسته بندی وسایل منزل و یا شرکت ها با موفقیت در این زمینه خدمات خود را به مشتریان عرضه کند.

ادامه مطلب
Blog

مقایسه اسباب کشی شخصی با شرکت های اتوبار تهران

نظر شما چیست؟ اسباب کشی شخصی و یا استفاده از خدمات شرکت های اتوبار تهران؟ آیا به تنهایی توانایی اسباب کشی و باربری بصورت شخصی را دارید؟ و یا می خواهید با خیال راحت با کمک شرکت های باربری تهران این کار را انجام دهید؟

ادامه مطلب