باربری الهیه تهران

اگر خدمات اتوبار و باربری الهیه (باربری فرشته) را می خواهید، می خواهید که بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل یا محل کار شما به خوبی انجام شده و سپس حمل و جابجایی آنها بصورت کاملا مطمئن و ایمن صورت گیرد، می توانید با شرکت اتوبار اهورا بار تهران تماس بگیرید. 

شرکت باربری اهورا بار با سالها تجربه در زمینه خدمات اسباب کشی الهیه تهران و مناطق مختلف اطراف آن، تلاش دارد تا به این وسیله به بهترین شکل ممکن در خدمت همشهریان گرامی و اهالی محترم منطقه الهیه تهران باشد. 


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری شمال تهران : 22874635 - 021  شماره همراه: 09126391171


شرکت اتوبار اهورا بار با کیفیت بالایی می تواند کلیه نیازهای شما را در زمینه های بسته بندی اثاثیه و سپس اثاث کشی و حمل بار به مقصد ضمن ارائه بیمه باربری، برآورده کند. 

چرا که ما:

در تمام فصل های سال آماده کمک به اسباب کشی و اثاث کشی شما از منطقه الهیه به سایر مناطق تهران هستیم. 
می توانیم بهترین خدمات و امکانات را جهت حمل بار به شهرستان از الهیه تهران در اختیار شما بگذاریم. 
از بهترین خودروهای باربری جهت حمل و نقل بار در الهیه (و همچنین دیگر مناطق تحت پوشش باربری شمال تهران) استفاده می کنیم. 
در زمینه خدمات اسباب کشی و باربری الهیه تهران سالها تجربه داریم. 
کارگران باربری حرفه ای و قابل اعتمادی در اختیار داریم که دلسوزانه و با نهایت دقت در خدمت مشتریان ما هستند. 
سرویس دهی ما شبانه روزی می باشد. 
با استفاده از لوازم بسته بندی حرفه ای و درجه یک اقدام به این کار می کنیم. 
سلامت بار و وسایل شما را در زمان اثاث کشی و جابجایی به مقصد تضمین می کنیم. 


باربری الهیه تهران


محدوده باربری الهیه:

منطقه فرشته یا الهیه تهران یکی از زیباترین و بهترین مناطق شمال تهران است. این منطقه که قدمت آن به زمان قاجار می رسد، از دیرباز محل سکونت بسیاری از افراد سرشناس بوده است. از جمله مشاهیر و افراد صاحبنامی که در این منطقه از تهران سکونت داشته اند می توان به زنده یاد پروفسور حسابی اشاره کرد که مجموعه باغ و موزه وی همچنان در این منطقه قرار دارد و پذیرای علاقه مندان است. 

این منطقه که در گذشته به منطقه فرشته تهران نیز معروف بوده، بین خیابان ها و بزرگراه های مدرس، ولیعصر، چهارراه پارک وی، خیابان شریعتی و پل رومی و همچنین تجریش است. به همین جهت یکی از مهمترین نقاطی که همکاران ما در بخش باربری شمال تهران توانسته اند در آن فعالیت کرده و به سرویس دهی در زمینه خدمات اتوبار الهیه بپردازند. 


خدمات بسته بندی الهیه:

خدمات بسته بندی در اسباب کشی و اتوبار الهیه با نهایت دقت و ظرافت صورت می گیرد. بطوری که در پایان شما براحتی شاهد حمل کارتن های حاوی وسایل خود و خانواده (و یا لوازم محل کار خود) به مقصد خواهید بود. لذا جای هیچ گونه نگرانی نیست. ویژگی های خدمات بسته بندی همکاران ما در این زمینه عبارتند از:

استفاده از استرچ رپ، بابل رپ، کارتن های مخصوص حمل بار، فوم ضربه گیر و نایلکس 
سرعت بالای کار 
ایمن بودن و عدم وارد شدن آسیب به لوازم شما
بسته بندی کلیه وسایل و لوازم خانگی و یا اداری (از جمله گاوصندوق، لوازم خانگی، لوازم برقی، وسایل آشپزخانه، شکستنی و ظروف چینی، میز و صندلی های راحتی یا اداری، لوازم تحریر، لباس و...) 
بسته بندی و حمل جهزیه عروس در الهیه تهران (فرشته)


باربری و اتوبار فرشته تهران


با این تفاصیل چنانچه شما همشهریان گرامی قصد اسباب کشی در منطقه فرشته (الهیه) تهران را دارید، می توانید با همکاران ما در واحد باربری شمال تهران تماس گرفته و ضمن برخورداری از راهنمایی های آنها جهت رزرو این خدمات در هر زمانی که مایل بودید، اقدام کنید. 
با اتوبار اهورا بار یکی از بهترین شرکتهای اتوبار تهران در الهیه تماس بگیرید. 


لینک ها:

باربری جردن

باربری زعفرانیه

بسته بندی مبلمان در اسباب کشی

در بسته بندی و اسباب کشی از چه لوازمی استفاده می شود؟

ویژگی های یک شرکت باربری خوب در تهران

ویژگی های یک شرکت باربری خوب در تهران

ویژگی های یک شرکت باربری خوب در تهران چیست؟ چگونه می توان از میان انبوهی از تبلیغات مندرج در مطبوعات و یا وب سایت های اینترنتی، بهترین شرکت اتوبار را جهت اسباب کشی پیدا کرد و به آنها اعتماد کرد؟

ادامه مطلب
آماده کردن منزل جدید پیش از اسباب کشی

آماده کردن منزل جدید پیش از اسباب کشی

یکی از نکات یک اسباب کشی اصولی این است که پیش از رزرو خدمات شرکت های باربری تهران جهت خدمات بسته بندی و اسباب کشی، به دقت یک سری اصول و برخی موارد را به دقت رعایت کنید تا با بکارگیری بهترین فنون اسباب کشی، با حداقل فشار و یا خستگی ناشی از جابجایی به مکان جدید بتوانید براحتی کلیه اسباب و اثاثیه خود را به محل جدید منتقل کنید.

ادامه مطلب
بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

مسئله بسته بندی، جابجایی و حمل جهیزیه عروس یکی از مسائلی است که امروزه برای بسیاری از عروس ها و خانواده هایشان اهمیت خاصی دارد. به همین جهت اهورا بار به عنوان یکی از بهترین شرکت های باربری تهران نیز با آگاهی از اهمیت این مسئله یعنی ارائه بهترین خدمات بسته بندی و سپس جابجایی جهاز عروس تلاش می کند با اعزام بهترین پرسنل و کارگران ماهر در زمینه های بسته بندی اثاثیه و لوازم عروس در این زمینه تا حد امکان بیشترین کمک را به نوعروسان کند

ادامه مطلب