باربری آجودانیه تهران

خدمات باربری و اتوبار آجودانیه تهران در واقع شامل کلیه خدماتی است که در راستای اثاث کشی و حمل بار منزل و یا شرکتها و موسسات در این منطقه از اتوبار شمال تهران صورت می گیرد. آجودانیه یکی از مناطق مهم این بخش از تهران است و ما مفتخریم که دراین منطقه براحتی توانسته ایم در طول سالهای گذشته بهترین خدمات اسباب کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه در آجودانیه را به شهروندان محترم ارائه دهیم. 


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری شمال تهران : 22874635 - 021  شماره همراه: 09126391171


خدمات باربری آجودانیه:

خدمات شرکتهای باربری تهران در آجودانیه مانند سایر مناطق پایتخت، بر پایه چند بخش اصولی است: 

کارگر باربری و خودروهای حمل بار
استفاده از وسایل مخصوص بسته بندی اسباب و اثاثیه
حمل بار به درون ماشین ها و خودروهای باربری و جابجایی بار به مقصد

ما سعی می کنیم در کلیه مراحل در کنار شما با دقت امور مربوطه را پیش ببریم و کاری کنیم که شما کوچکترین ناراحتی و نگرانی در زمینه اثاث کشی و انتقال وسایل منزل و یا دفتر کار خود به مکان جدید نداشته باشید. اتوبار آجودانیه تهران یکی از تخصص های ماست. همکاران ما در زمینه بسته بندی و حمل بار نهایت تلاش خود را می کنند تا با بهترین کیفیت بتوانند اسباب کشی شما را به پایان برسانند. 


باربری و اتوبار آجودانیه تهران


کارگران اتوبار آجودانیه:

حتما شنیده اید که می گویند: "هر کسی باید نقاط قوت و ضعف خود را بشناسد". در حقیقت شرکتهای خدمات اثاث کشی و حمل بار در تهران نیز باید این چنین باشند. یعنی با شناخت نقاط قوت و ضعف خود در سرویس دهی به مشتریان (حقیقی و یا حقوقی) بتوانند به بهترین نحو ممکن از عهده امور اسباب کشی و باربری آجودانیه و مناطق دیگر بر آیند. 
یکی از مهمترین خصوصیات یک شرکت اتوبار مناسب و درجه یک، در اختیار داشتن پرسنل حرفه ای و مناسب است. یعنی کارگران حمل بار که شرایط زیر را داشته باشند:

افرادی با تجربه و دقت بالا
دارای توانایی بدنی مناسب جهت بلند کردن و حمل اشیاء سنگین 
توان نشستن در خودروی حمل بار برای چندین ساعت (در ترافیک تهران و حومه و یا هنگام حمل بار به شهرستان)
داشتن اخلاق خوب و مردم دار بودن
آشنا به وضعیت جاده ها، راه ها و مسیرهای پرتردد داخل و یا خارج از تهران
توانایی بسته بندی حرفه ای وسایل و اثاثیه شرکتها و سازمان ها و یا منزل (به ویژه بسته بندی لوازم شکستنی)

خوشبختانه کارگران شرکت باربری اهورا بار تمام شرایط ذکر شده بالا را دارند و بنابراین هنگامی که همکاران ما پس از تماس شما و هماهنگی های لازم به محل شما (منزل و یا دفتر کار) جهت آماده کردن وسایل و بسته بندی و حمل بار می آیند، به خوبی کلیه امور را انجام می دهند و اثاث کشی شما را با کیفیت عالی و بدون هیچ گونه نقصی براحتی به پایان می رسانند. 


خدمات اسباب کشی و حمل بار آجودانیه


خدمات بسته بندی در باربری آجودانیه:

نکته مهم دیگری که شاید برخی از افراد نگران آن باشند، بسته بندی در اسباب کشی است. این نکته نیز اهمیت ویژه ای در خدمات اتوبار آجودانیه و سایر مناطق از دید همکاران ما دارد چرا که در حقیقت این وسایل و لوازم منزل و یا محل کار شما هستند که بسته بندی و ارسال می شوند. ما خودمان را جای شما می گذاریم، مسلما هرگز دوست نداریم که شاهد آسیب دیدن و یا از دست رفتن بخشی از اسباب و اثاثیه و یا لوازم منزل و یا محل کسب و کار خود باشیم. 

به همین جهت با همین حساسیت، همکاران ما با در نظر گرفتن و رعایت کلیه استانداردهای لازم سعی می کنند تا بهترین خدمات بسته بندی حرفه ای در آجودانیه را به شما ارائه بدهند. 
بسته بندی ما با استفاده از کارتن های چندلایه و محکم، فوم، استرچ رپ و بابل رپ (لایه های نایلون مقاوم، حباب دار و پلاستیک ضد ضربه) صورت می گیرد. این کار را به گونه ای همکاران ما انجام می دهند که:

در طول مسیر حمل بار شما هیچ یک از وسایل و لوازم شکستنی (مانند بشقاب ها) نمی شکنند و یا آسیبی نمی بینند.
هیچ یک از وسایل و لوازم شرکت، فروشگاه، اداره، سازمان و یا منزل شما گم نمی شوند. 
وسایل و اثاثیه به دقت در کارتن ها قرار داده می شوند. 
بسته بندی وسایل طوری صورت می گیرد که هنگام باز کردن آنها در مقصد، براحتی بتوان لوازم را در محل جدید قرار داد.

در پایان از شما همشهریان گرامی دعوت می کنیم که در صورت تمایل به رزرو خدمات اثاث کشی و اتوبار آجودانیه تهران با شرکت باربری اهورا بار (شعبه اتوبار شمال تهران) تماس بگیرید. 


لینک ها:

باربری کامرانیه

باربری قیطریه

نکات بسته بندی وسایل آشپزخانه

مقایسه اسباب کشی شخصی با شرکت های اتوبار تهران

بهترین باربری تهران

بهترین باربری تهران

اهورا بار یکی از بهترین شرکت های باربری تهران است که در زمینه خدمات اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه و لوازم، حمل بار به مشتریان خود فعالیت دارد. اهورا بار به عنوان یکی از شرکت های اتوبار تهران کاملا حرفه ای عمل کرده و با دقت بالا و توجه به اهمیت کیفیت بسته بندی برای اسباب کشی و مراحل دیگر این کار، در این حیطه مشغول سرویس دهی به مشتریان خود بوده است.

ادامه مطلب
بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

مسئله بسته بندی، جابجایی و حمل جهیزیه عروس یکی از مسائلی است که امروزه برای بسیاری از عروس ها و خانواده هایشان اهمیت خاصی دارد. به همین جهت اهورا بار به عنوان یکی از بهترین شرکت های باربری تهران نیز با آگاهی از اهمیت این مسئله یعنی ارائه بهترین خدمات بسته بندی و سپس جابجایی جهاز عروس تلاش می کند با اعزام بهترین پرسنل و کارگران ماهر در زمینه های بسته بندی اثاثیه و لوازم عروس در این زمینه تا حد امکان بیشترین کمک را به نوعروسان کند

ادامه مطلب
نکات بسته بندی وسایل آشپزخانه

نکات بسته بندی وسایل آشپزخانه

یکی از نکات مهم اثاث کشی و حمل بار تهران، داشتن دقت کافی و مهارت های لازم در انجام دادن بسته بندی اثاثیه است. به ویژه در بسته بندی لوازم آشپزخانه (به انگلیسی: packing kitchen). این نکته در خدمات اسباب کشی در تهران بسیار حائز اهمیت است. هر چه در هنگام بسته بندی وسایل از لوازم بهتری استفاده شود و کارگران باربری که از طرف شرکتهای باربری تهران جهت ارائه این خدمات اعزام شده اند، حرفه ای باشند و تجربه بیشتری در این زمینه داشته باشند این کار کمک بیشتری به انجام درست این کار می کند.

ادامه مطلب