باربری و اتوبار چیتگر

باربری چیتگر، یکی از خدمات شرکت اتوبار اهورا بار تهران است. خدمات اتوبار چیتگر زیرمجموعه خدمات باربری غرب تهران است که به همشهریان گرامی مقیم این منطقه جهت کلیه امور بسته بندی، اسباب کشی و حمل بار ارائه می گردد. 

اگر شما هم قصد اسباب کشی و جابجایی بار در محدوده پارک چیتگر، دریاچه شهدای خلیج فارس و شهرک راه آهن (گلستان) را دارید می توانید در اسرع وقت با شرکت باربری اهورا بار که یکی از بهترین و معتبرترین شرکتهای باربری تهران می باشد، تماس بگیرید. 


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری غرب تهران : 44824054 - 021  شماره همراه: 09126391171


اهورا بار با سالها تجربه فعالیت در این بخش از تهران که در واقع بخشی از ناحیه شهرداری منطقه 22 تهران محسوب می شود، در کلیه زمینه های مربوط به اسباب کشی و جابجایی بار مشغول فعالیت و سرویس دهی به همشهریان گرامی بوده است. 


باربری چیتگر


خدمات ما در زمینه اتوبار و باربری چیتگر شامل موارد زیر می شود:
ارسال و اعزام خودروهای باربری درجه یک و همچنین بهترین کارگران حمل بار به محدوده چیتگر
ارائه بهترین خدمات بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و یا شرکت در ناحیه چیتگر تهران
خدمات اسباب کشی و جابجایی بار در منطقه پارک چیتگر 
جابجایی کلیه اسباب و اثاثیه در منطقه چیتگر و یا از چیتگر به مناطق دیگر تهران و همچنین حمل بار به شهرستان
بارنامه و بیمه باربری جهت مشتریان در طول مدت باربری چیتگر

اهورا بار با تلاش زیاد و جدیت بالا کارکنانش در زمینه خدمات اتوبار چیتگر تهران در خدمت شماست. چنانچه شما در منطقه چیتگر دارای:
منزل شخصی (یا اجاره ای و یا رهن) 
دفتر شرکت
فروشگاه
باشگاه ورزشی
مرکز خدماتی
مغازه
گالری و یا مرکز فرهنگی، هنری

هستید می توانید جهت اسباب کشی و خدمات اتوبار تهران در این منطقه (باربری منطقه چیتگر، پارک چیتگر، محدوده دریاچه شهدای خلیج فارس و شهرک راه آهن) با ما تماس بگیرید. 

پارک چیتگر یکی از بزرگترین و وسیع ترین پارک های جنگلی در استان تهران است. این پارک که در دهه های اخیر توسعه مناسبی داشته در حال حاضر با وجود مساحتی در حدود 950 هکتار فضای سبز نقش موثری در گردشگری و رونق توریسم در غرب تهران دارد. به ویژه با احداث دریاچه چیتگر که نام آن به دریاچه شهدای خلیج فارس تغییر پیدا کرده و در حال حاضر یکی از بزرگترین دریاچه های مصنوعی در کشورمان است. 

افزایش میزان اکسیژن هوای تهران، وجود مسیرهای دوچرخه سواری، امکان انجام انواع تفریحات و سرگرمی های کودکان، نوجوانان و جوانان و منظره بسیار زیبای دریاچه چیتگر از شهرک راه آهن و یا مناطق اطراف آن (حتی از بخش هایی از بزرگراه همت) همه موجب رونق هر چه بیشتر گردشگری در این بخش از تهران و افزایش تقاضا جهت اسباب کشی و سکونت در این ناحیه شده است. 


اتوبار چیتگر


به همین جهت ما نیز با آگاهی از اهمیت باربری غرب تهران و مناطق تحت پوشش آن به عنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه خدمات اتوبار چیتگر، اتوبار و باربری شهرک راه آهن و مناطق این ناحیه کلیه خدمات لازم جهت بسته بندی حرفه ای اسباب کشی و حمل و جابجایی بار را در اختیار شما می گذاریم. 
باربری پارک چیتگر ( و یا باربری دریاچه پارک چیتگر) برای ما در شرکت اتوبار اهورا بار یکی از بهترین خدمات ما در حیطه باربری غرب تهران است که می توانیم به همشهریان گرامی در این مناطق عرضه کنیم. چرا که:

دارای کارگران حمل بار حرفه ای و کاملا مجرب هستیم.
رانندگان ما آشنا به امور حمل بار هستند و می توانند براحتی از طریق بزرگراه ها، مسیرهای اصلی و فرعی، خودروهای باربری حاوی اسباب و اثاثیه شما را به مقصد مورد نظر برسانند. 
بسته بندی حرفه ای کلیه لوازم منزل، لوازم اداری شرکتها، بانک ها و یا سازمان ها را براحتی و با کیفیت بالا انجام می دهیم (به خصوص بسته بندی لوازم شکستنی، لوازم خانگی، مبلمان و غیره) 
ارائه هر گونه راهنمایی و مشاوره پیش از شروع مراحل باربری جهت آماده کردن منزل جدید پیش از اسباب کشی (و یا دفتر جدید شرکت یا موسسه شما در منطقه چیتگر) 
با خدمات بیمه باربری به شما اطمینان کامل می دهیم که در زمان انجام اسباب کشی و باربری چیتگر، کلیه وسایل و لوازم شما کاملا سالم و بیمه خواهند بود. 
در زمینه قیمت و تعرفه باربری چیتگر تمام نکات از جمله ارائه بهترین و ارزان ترین قیمت ها را در نظر می گیریم و تا حد امکان تلاش داریم تا با مشتریان خود بهترین تعامل را داشته باشیم. 
به عنوان بهترین باربری تهران در چیتگر حاضر به همکاری با شهروندان محترم در این ناحیه هستیم و ضمن رعایت کلیه نکات و استاندارهای ایمنی در اسباب کشی و حمل بار، با کیفیت ترین خدمات را به آنها عرضه می کنیم. 


در پایان از شما دعوت می کنیم که چنانچه قصد رزرو خدمات اتوبار چیتگر (خدمات بسته بندی و اسباب کشی و جابجایی بار در اطراف پارک و دریاچه چیتگر و یا اتوبار شهرک راه آهن) دارید، با همکاران ما در شرکت اتوبار اهورا بار تماس بگیرید. 


لینک ها:

باربری شهرک اکباتان

باربری بلوار فردوس

بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

نکات بسته بندی وسایل آشپزخانه

بهترین باربری تهران

بهترین باربری تهران

اهورا بار یکی از بهترین شرکت های باربری تهران است که در زمینه خدمات اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه و لوازم، حمل بار به مشتریان خود فعالیت دارد. اهورا بار به عنوان یکی از شرکت های اتوبار تهران کاملا حرفه ای عمل کرده و با دقت بالا و توجه به اهمیت کیفیت بسته بندی برای اسباب کشی و مراحل دیگر این کار، در این حیطه مشغول سرویس دهی به مشتریان خود بوده است.

ادامه مطلب
بسته بندی لوازم شکستنی

بسته بندی لوازم شکستنی

بسته بندی وسایل شکستنی در اسباب کشی و باربری یکی از بخش های مهم و حساس کار است. اهورا بار به عنوان یکی از بهترین شرکت های اتوبار و باربری تهران، مفتخر است که با سالها تجربه در زمینه بسته بندی وسایل منزل و یا شرکت ها با موفقیت در این زمینه خدمات خود را به مشتریان عرضه کند.

ادامه مطلب
بسته بندی مبلمان در اسباب کشی

بسته بندی مبلمان در اسباب کشی

بسته بندی مبلمان یکی از بخش های مهم خدمات اسباب کشی و حمل بار است که توسط کارکنان شرکتهای اتوبار و باربری تهران صورت می گیرد. بسته بندی مبل و اجزاء آن که در واقع بخشی از بسته بندی اثاثیه و لوازم است، باید بصورت اصولی و صحیح انجام شود تا هیچ گونه آسیب و یا خسارتی به مبلمان وارد نشود.

ادامه مطلب