باربری صادقیه تهران

باربری صادقیه یکی از مهمترین بخش های خدمات شرکت اتوبار اهورا بار در زمینه باربری غرب تهران است. ارائه بهترین خدمات اسباب کشی و حمل بار در این منطقه تهران، این روزها رونق زیادی دارد و به دلیل اهمیت این منطقه از لحاظ دسترسی به بزرگراه ها، میدان ها و بسیاری از مناطق غرب تهران یکی از بخش های مهم غرب تهران بشمار می رود. 


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری غرب تهران : 44824054 - 021  شماره همراه: 09126391171


ارائه بهترین خدمات اسباب کشی و جابجایی بار در صادقیه از این جهت اهمیت دارد که این منطقه یکی از مناطق قدیمی تهران است که گفته می شود قدمت آن به دوران قاجار می رسد اما توسعه این بخش از تهران و تبدیل شدن آن به یکی از مهمترین نقاط غرب تهران، عمدتا از دهه 1330 خوشیدی تاکنون ادامه داشته و این منطقه چنان رشد کرده که امروزه در اطراف آن بزرگراه هایی مانند بزرگراه اشرفی اصفهانی (که منطقه صادقیه را به مرکز خرید تیراژه، میدان پونک و بزرگراه نیایش متصل می کند) و بزرگراه نجاح قرار دارند که کمک بزرگی به تردد هر چه بهتر خودروهای باربری و اسباب کشی سریع می کند. 

این منطقه که قبلا "آریاشهر" نام داشته و هنوز هم بسیاری از افراد از این نام استفاده می کنند (برای مثال بجای باربری صادقیه، گاهی عبارات باربری آریاشهر و یا اتوبار آریاشهر جستجو می کنند) امروزه با رشد و توسعه مناسبی مانند بسیاری از مناطق دیگر تهران، با ساخت و احداث ساختمان ها، آپارتمان ها، واحدهای تجاری و یا اداری نیاز روافزونی به خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه دارد. بطوری که درخواست خدمات باربری و اتوبار تهران و همچنین حمل بار به شهرستان در طول سالهای گذشته رو به افزایش بوده است. 


باربری صادقیه


شرکت اتوبار و باربری اهورا بار تهران یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه خدمات اسباب کشی و باربری در صادقیه تهران (آریاشهر) است. ما با در نظر گرفتن کلیه انتظارات مشتریان خود در این زمینه تلاش می کنیم تا یک اسباب کشی بی دردسر و آسان را برای شما به ارمغان بیاوریم. چنانچه هر یک از این وسایل و یا لوازم در دفتر کار و یا منزل خود دارید، اصلا نگران نباشید. کارگران و پرسنل حرفه ای ما با سالها تجربه در زمینه بسته بندی اثاثیه و لوازم و جابجایی بار براحتی می توانند این کار را انجام داده و زحمت بسته بندی وسایل را از روی دوش شما بر دارند.

علاوه بر این بسته بندی لوازم شما جهت حمل و جابجایی طوری صورت می گیرد، که کاملا در طول مسیر باربری از صادقیه به مناطق دیگر تهران و حتی شهرهای دیگر کشورمان، هیچ گونه آسیبی به آنها وارد نمی شود. به خصوص در زمینه بسته بندی لوازم شکستنی همکاران ما نهایت دقت را انجام می دهند و از آنجا که کاملا حرفه ای و مجرب هستند، به سرعت از عهده این کار بر می آیند. این امر یکی از مهمترین بخش های خدمات باربری صادقیه و بلکه مناطق دیگر تهران است. 

از طرف دیگر چنانچه با این وجود نگران اسباب و اثاثیه خود در طول جابجایی و انتقال هستید، ما در زمان ارائه خدمات باربری صادقیه، وسایل شما را بیمه خواهیم کرد. بارنامه و بیمه باربری یکی از بهترین گزینه هایی است که نگرانی مشتریان ما را کاملا رفع می کند و هر گونه استرس و فشار را از مشتریان برطرف می کند. 

خودروهای باربری و حمل بار شرکت اهورا بار نیز که در واقع ناوگانی از بهترین ماشین های مخصوص باربری هستند، می توانند اسباب کشی در صادقیه را برای شما آسان تر و سریع تر انجام دهند. رانندگان ما با داشتن توانایی و تسلط کامل به کلیه بخش های این منطقه، براحتی ضمن دور زدن ترافیک می توانند به سرعت بارهای شما را به مقصد برسانند. 

در نهایت اگر قصد جابجایی و حمل و نقل بار و انجام یک اسباب کشی بی دردسر و راحت در صادقیه تهران را دارید، با همکاران ما در شرکت اتوبار اهورا بار تماس بگیرید. اهورا بار با سالها تجربه در باربری صادقیه یا آریاشهر تهران، در خدمت شماست. 


لینک ها:

باربری پونک

باربری گیشا

مراحل بسته بندی برای اسباب کشی

تفاوت اسباب کشی در تهران و حمل بار به شهرستان

نکات بسته بندی وسایل آشپزخانه

نکات بسته بندی وسایل آشپزخانه

یکی از نکات مهم اثاث کشی و حمل بار تهران، داشتن دقت کافی و مهارت های لازم در انجام دادن بسته بندی اثاثیه است. به ویژه در بسته بندی لوازم آشپزخانه (به انگلیسی: packing kitchen). این نکته در خدمات اسباب کشی در تهران بسیار حائز اهمیت است. هر چه در هنگام بسته بندی وسایل از لوازم بهتری استفاده شود و کارگران باربری که از طرف شرکتهای باربری تهران جهت ارائه این خدمات اعزام شده اند، حرفه ای باشند و تجربه بیشتری در این زمینه داشته باشند این کار کمک بیشتری به انجام درست این کار می کند.

ادامه مطلب
آماده کردن منزل جدید پیش از اسباب کشی

آماده کردن منزل جدید پیش از اسباب کشی

یکی از نکات یک اسباب کشی اصولی این است که پیش از رزرو خدمات شرکت های باربری تهران جهت خدمات بسته بندی و اسباب کشی، به دقت یک سری اصول و برخی موارد را به دقت رعایت کنید تا با بکارگیری بهترین فنون اسباب کشی، با حداقل فشار و یا خستگی ناشی از جابجایی به مکان جدید بتوانید براحتی کلیه اسباب و اثاثیه خود را به محل جدید منتقل کنید.

ادامه مطلب
همه چیز درباره اتحادیه باربری تهران

همه چیز درباره اتحادیه باربری تهران

حتما درباره نقش اتحادیه های مختلف شنیده اید و یا با اعضای آنها سروکار داشته اید. اما شاید چنین بنظر برسد که شرکت های باربری تهران، مطابق با سلیقه و سیاست های خود در برابر مشتریان عمل می کنند و هیچ نهادی ناظر بر عملکرد یا قیمت و تعرفه های اعلام شده توسط آنها نیست. در صورتی که چنین تصوری کاملا اشتباه است و این شرکتها نیز دارای اتحادیه ای هستند به نام: اتحادیه باربری تهران.

ادامه مطلب