باربری صادقیه تهران

باربری صادقیه یکی از مهمترین بخش های خدمات شرکت اتوبار اهورا بار در زمینه باربری غرب تهران است. ارائه بهترین خدمات اسباب کشی و حمل بار در این منطقه تهران، این روزها رونق زیادی دارد و به دلیل اهمیت این منطقه از لحاظ دسترسی به بزرگراه ها، میدان ها و بسیاری از مناطق غرب تهران یکی از بخش های مهم غرب تهران بشمار می رود. 


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری غرب تهران : 44824054 - 021  شماره همراه: 09126391171


ارائه بهترین خدمات اسباب کشی و جابجایی بار در صادقیه از این جهت اهمیت دارد که این منطقه یکی از مناطق قدیمی تهران است که گفته می شود قدمت آن به دوران قاجار می رسد اما توسعه این بخش از تهران و تبدیل شدن آن به یکی از مهمترین نقاط غرب تهران، عمدتا از دهه 1330 خوشیدی تاکنون ادامه داشته و این منطقه چنان رشد کرده که امروزه در اطراف آن بزرگراه هایی مانند بزرگراه اشرفی اصفهانی (که منطقه صادقیه را به مرکز خرید تیراژه، میدان پونک و بزرگراه نیایش متصل می کند) و بزرگراه نجاح قرار دارند که کمک بزرگی به تردد هر چه بهتر خودروهای باربری و اسباب کشی سریع می کند. 

این منطقه که قبلا "آریاشهر" نام داشته و هنوز هم بسیاری از افراد از این نام استفاده می کنند (برای مثال بجای باربری صادقیه، گاهی عبارات باربری آریاشهر و یا اتوبار آریاشهر جستجو می کنند) امروزه با رشد و توسعه مناسبی مانند بسیاری از مناطق دیگر تهران، با ساخت و احداث ساختمان ها، آپارتمان ها، واحدهای تجاری و یا اداری نیاز روافزونی به خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه دارد. بطوری که درخواست خدمات باربری و اتوبار تهران و همچنین حمل بار به شهرستان در طول سالهای گذشته رو به افزایش بوده است. 


باربری صادقیه


شرکت اتوبار و باربری اهورا بار تهران یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه خدمات اسباب کشی و باربری در صادقیه تهران (آریاشهر) است. ما با در نظر گرفتن کلیه انتظارات مشتریان خود در این زمینه تلاش می کنیم تا یک اسباب کشی بی دردسر و آسان را برای شما به ارمغان بیاوریم. چنانچه هر یک از این وسایل و یا لوازم در دفتر کار و یا منزل خود دارید، اصلا نگران نباشید. کارگران و پرسنل حرفه ای ما با سالها تجربه در زمینه بسته بندی اثاثیه و لوازم و جابجایی بار براحتی می توانند این کار را انجام داده و زحمت بسته بندی وسایل را از روی دوش شما بر دارند.

علاوه بر این بسته بندی لوازم شما جهت حمل و جابجایی طوری صورت می گیرد، که کاملا در طول مسیر باربری از صادقیه به مناطق دیگر تهران و حتی شهرهای دیگر کشورمان، هیچ گونه آسیبی به آنها وارد نمی شود. به خصوص در زمینه بسته بندی لوازم شکستنی همکاران ما نهایت دقت را انجام می دهند و از آنجا که کاملا حرفه ای و مجرب هستند، به سرعت از عهده این کار بر می آیند. این امر یکی از مهمترین بخش های خدمات باربری صادقیه و بلکه مناطق دیگر تهران است. 

از طرف دیگر چنانچه با این وجود نگران اسباب و اثاثیه خود در طول جابجایی و انتقال هستید، ما در زمان ارائه خدمات باربری صادقیه، وسایل شما را بیمه خواهیم کرد. بارنامه و بیمه باربری یکی از بهترین گزینه هایی است که نگرانی مشتریان ما را کاملا رفع می کند و هر گونه استرس و فشار را از مشتریان برطرف می کند. 

خودروهای باربری و حمل بار شرکت اهورا بار نیز که در واقع ناوگانی از بهترین ماشین های مخصوص باربری هستند، می توانند اسباب کشی در صادقیه را برای شما آسان تر و سریع تر انجام دهند. رانندگان ما با داشتن توانایی و تسلط کامل به کلیه بخش های این منطقه، براحتی ضمن دور زدن ترافیک می توانند به سرعت بارهای شما را به مقصد برسانند. 

در نهایت اگر قصد جابجایی و حمل و نقل بار و انجام یک اسباب کشی بی دردسر و راحت در صادقیه تهران را دارید، با همکاران ما در شرکت اتوبار اهورا بار تماس بگیرید. اهورا بار با سالها تجربه در باربری صادقیه یا آریاشهر تهران، در خدمت شماست. 


لینک ها:

باربری پونک

باربری گیشا

مراحل بسته بندی برای اسباب کشی

تفاوت اسباب کشی در تهران و حمل بار به شهرستان

آماده کردن منزل جدید پیش از اسباب کشی

آماده کردن منزل جدید پیش از اسباب کشی

یکی از نکات یک اسباب کشی اصولی این است که پیش از رزرو خدمات شرکت های باربری تهران جهت خدمات بسته بندی و اسباب کشی، به دقت یک سری اصول و برخی موارد را به دقت رعایت کنید تا با بکارگیری بهترین فنون اسباب کشی، با حداقل فشار و یا خستگی ناشی از جابجایی به مکان جدید بتوانید براحتی کلیه اسباب و اثاثیه خود را به محل جدید منتقل کنید.

ادامه مطلب
بسته بندی میز و صندلی در اسباب کشی

بسته بندی میز و صندلی در اسباب کشی

بسته بندی میز و صندلی بخشی از خدمات بسته بندی اثاثیه است که توسط شرکتهای باربری تهران جهت اثاث کشی و جابجایی وسایل و لوازم منزل و یا شرکتها انجام می شود. همانند بسیاری از وسایل دیگر، میز و صندلی نیز بهتر است به دقت بسته بندی شوند تا در زمان حمل بار به مقصد مشکلی پیش نیامده و به سلامت به مقصد ارسال شوند.

ادامه مطلب
ویژگی های یک شرکت باربری خوب در تهران

ویژگی های یک شرکت باربری خوب در تهران

ویژگی های یک شرکت باربری خوب در تهران چیست؟ چگونه می توان از میان انبوهی از تبلیغات مندرج در مطبوعات و یا وب سایت های اینترنتی، بهترین شرکت اتوبار را جهت اسباب کشی پیدا کرد و به آنها اعتماد کرد؟

ادامه مطلب