تفاوت اسباب کشی در تهران و حمل بار به شهرستان

خدمات اسباب کشی و باربری در تهران یکی از مهم ترین خدمات شرکت های باربری تهران از جمله اهورا بار تهران است. که البته خود این نوع خدمات شامل دو بخش است:

·         بسته بندی اسباب کشی

·         حمل و جابجایی بار به خودروهای باربری (ماشین باربری)

·         چیدن اسباب و اثاثیه در مقصد

اما نکته مهم اینجاست که برخی از مشتریانی که قصد اسباب کشی از تهران به شهرستان و یا استفاده از خدمات شرکت های اتوبار تهران در زمینه حمل بار به شهرستان با وانت بار و یا کامیون های مجهز و بزرگ را دارند، ممکن است درباره تفاوت خدمات و هزینه های هر یک از این دو حالت اطلاع چندانی نداشته باشند و پس از اطلاع از تعرفه حمل بار جاده ای شرکت های خدمات اسباب کشی و باربری و همچنین قیمت باربری تهران به شهرستان از این تفاوت قیمت تعجب کنند.

اما تفاوت های زیادی بین این دو نوع خدمات وجود دارد. نخستین تفاوت هزینه این دو است. یعنی طبیعتا هزینه حمل اثاثیه منزل به شهرستان از هزینه اسباب کشی و باربری در تهران بیشتر است، چرا که در زمان جابجایی و انتقال بار از تهران به شهرستان، نیاز به پرسنل بیشتر یعنی کارگر باربری و حمل بار، نیاز به راننده های حرفه ای و مسلط به جاده و بزرگراه های خارج از تهران و خودروی مجهز باربری که ازعملکرد صحیح آن در جاده های کشورمان بتوان کاملا مطمئن بود و هزینه های جانبی دیگر (از جمله سوخت، نیاز به استفاده از تعداد بیشتری کارتن و یا تعداد بیشتری از لوازمی مانند فویل، چسب نواری و غیره در زمان بسته بندی) که همگی موجب می شوند قیمت و نرخ حمل بار به شهرستان نسبت به باربری در داخل تهران بیشتر شود.

مسئله مهم دیگر بسته بندی بار جهت جابجایی و انتقال بار به شهرستان است. در زمان بسته بندی همانطور که در بخش های بالاتر اشاره شد، حساسیت و ایمنی بارها نسبت به زمانی که قصد اسباب کشی در داخل تهران را دارید (یعنی مبداء و مقصد هر دو در تهران باشند) بیشتر است. مدیران و کارکنان شرکت های اتوبار تهران به خوبی می دانند و آگاه هستند که مشتریان آنها به هیچ وجه تمایل ندارند که پس از حمل اسباب و اثاثیه به شهرستان، شاهد این باشند که کوچکترین آسیب و یا خسارتی به وسایل و لوازم آنها در طول مسیر وارد شده باشد. به همین جهت ارسال خرده بار به شهرستان و یا لوازم و وسایل خانگی، شرکت ها، ادارات و موسسات به شهرستان امری است که مسئولیت زیادی را می طلبد و به همین خاطر ممکن است برخی از شرکت های اتوبار تهران چنین خدماتی را ارائه ندهند و تنها در محدوده تهران و حومه به مشتریان خود خدمات اسباب کشی و باربری را ارائه بدهند.

همین نکته نشان دهنده میزان اهمیت مسئله ایمنی بارها در طول حمل از تهران به شهرستان است. اما در مقابل حمل و جابجایی وسایل و اثاثیه توسط پرسنل شرکت های باربری و اتوبار تهران در داخل تهران سختی ها و مشکلات کمتری دارد و در نهایت هزینه کمتری را هم در بر خواهد داشت. چرا که این جابجایی در داخل تهران انجام می شود و کلیه هزینه ها از جمله تعداد کارگر حمل بار مورد نیاز و همچنین موارد دیگر کمتر است. در نتیجه این کار سریع تر و آسان تر نیز صورت می گیرد.

البته در هر یک از این دو حالت کارکنان شرکت های اتوبار تهران جهت ارائه خدمات بهترین خدمات به مشتریان خود نهایت تلاش و کوشش خود را بکار می گیرند تا اسباب کشی و حمل بار به نقاط دیگر تهران و یا هر یک از شهرستان های کشورمان در نهایت دقت و با کیفیت بالایی صورت گیرد به خصوص بهترین شرکت های باربری تهران که با افتخار اعلام می کنیم شرکت اهورا بار به عنوان یکی از این شرکتها نهایت تلاش خود را جهت ارائه خدمات درجه یک در زمینه اسباب کشی در داخل و یا خارج از تهران بکار گرفته تا مشتریان ما شامل اشخاص حقیقی و یا حقوقی بتوانند به راحتی و بدون هیچ دردسری اسباب و اثاثیه خود را حمل و به مقصد جابجا کنند.


در نهایت اگر بطور خلاصه بخواهیم تفاوت های باربری تهران و شهرستان را یک به یک و بطور جداگانه نام ببریم، می توانیم موارد زیر را در این زمینه در نظر بگیریم:

·         بسته بندی وسایل و اسباب و اثاثیه در زمان حمل بار به شهرستان مهم تر است و نیاز به دقت بیشتری دارد.

·         نیاز به رانندگان حرفه ای ماشین های باربری (وانت بار و یا کامیون و خاور) مسلط به جاده های ایران هست. به خصوص رانندگانی که توانایی رانندگی در مسیرهای طولانی و یا شلوغ کشورمان را دارند.

·         معمولا تعداد بیشتری کارگران باربری و حمل بار نیاز است.

·         باید از بهترین کارتن و جعبه های مخصوص اسباب کشی استفاده شود.

·         در صورت لزوم جهت رفع هر گونه نگرانی از تکان خوردن کارتن ها و بسته های حاوی اسباب و اثاثیه، دور آنها را علاوه بر چسب های محکم نواری با استفاده از طناب محکم بسته شوند.

·         افرادی از کارکنان شرکت باربری که جهت حمل بار مشتریان و ارسال آن به شهرستان کمک می کنند، علاوه بر راه تا حد زیادی به مسیرها آشنایی داشته باشند.

·         ماشین باربری مجهز و ترجیحا مسقف جهت ارسال اسباب و اثاثیه به شهرستان انتخاب شود. به خصوص جهت ارسال بار به نواحی از کشور که احتمال ریزش برف و باران در فصل های سرد سال بیشتر است (برای مثال نقاط شمال، شمال غربی و یا غرب کشور)

Blog

همه چیز درباره اتحادیه باربری تهران

حتما درباره نقش اتحادیه های مختلف شنیده اید و یا با اعضای آنها سروکار داشته اید. اما شاید چنین بنظر برسد که شرکت های باربری تهران، مطابق با سلیقه و سیاست های خود در برابر مشتریان عمل می کنند و هیچ نهادی ناظر بر عملکرد یا قیمت و تعرفه های اعلام شده توسط آنها نیست. در صورتی که چنین تصوری کاملا اشتباه است و این شرکتها نیز دارای اتحادیه ای هستند به نام: اتحادیه باربری تهران.

ادامه مطلب
Blog

بسته بندی لوازم شکستنی

بسته بندی وسایل شکستنی در اسباب کشی و باربری یکی از بخش های مهم و حساس کار است. اهورا بار به عنوان یکی از بهترین شرکت های اتوبار و باربری تهران، مفتخر است که با سالها تجربه در زمینه بسته بندی وسایل منزل و یا شرکت ها با موفقیت در این زمینه خدمات خود را به مشتریان عرضه کند.

ادامه مطلب
Blog

سئوالات متداول در مورد خدمات باربری

سئوالات متداول باربری، مجموعه سئوالات و پرسش های متداولی هستند که در زمینه خدمات باربری تهران و عملکرد شرکت ها و موسسات فعال در این زمینه پرسیده می شود. اطلاع از چنین پرسش هایی می تواند پیش از انجام هر نوع خدمات اسباب کشی و یا حمل بار برای کسانی که جابجایی محل سکونت و یا محل کار خود را دارند، مفید باشد.

ادامه مطلب