اتوبار و باربری گیشا

اتوبار و باربری گیشا شامل ارائه کلیه خدمات اسباب کشی و خدمات زیرمجموعه آن از قبیل بسته بندی اثاثیه منزل شرکتها و منزل در منطقه گیشا تهران است. گیشا بخشی از منطقه 2 شهرداری تهران است که به سبب رشد و توسعه هر چه بیشتر ساختمان های مسکونی و تجاری و یا اداری در دهه های گذشته (به ویژه دو دهه اخیر) و همچنین دسترسی مناسب به بزرگراه ها و خیابان های پر رفت و آمد و مهم غرب و شمال غربی تهران یکی از مهمترین بخش های تحت پوشش باربری غرب تهران است. 


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری غرب تهران : 88450641 - 021  شماره همراه: 09126391171


شما همشهریان گرامی که در گیشا دارای:

منزل هستید و قصد اسباب کشی و جابجایی به بخش دیگری از این منطقه و یا هر یک از نقاط دیگر تهران را دارید.
مدیر و یا سهامدار شرکت یا مجوعه ای خدماتی، اداری، فرهنگی، ورزشی و ... هستید.
قصد اسباب کشی و حمل بار به شهرستان از منطقه گیشا تهران را دارید. 
تمایل به کسب خدمات باربری تضمینی با قیمت های مناسب هستید.

می توانید جهت این بهره مندی از این خدمات با همکاران ما در شرکت اتوبار اهورا بار تهران تماس بگیرید. شرکت باربری اهورا بار با سالها تجربه در زمینه اسباب کشی، خدمات بسته بندی و حمل و جابجایی بار در منطقه گیشا تهران (و سایر مناطق زیرمجموعه باربری غرب تهران) توانسته با موفقیت در این زمینه پاسخگوی کلیه نیازهای مشتریان خود باشد. 


باربری گیشا


ما با افتخار اعلام می کنیم که با کلیه مسائل و نکات مهم باربری گیشا و ضروریات ارائه این خدمات در این منطقه از تهران آشنا هستیم و ضمن رعایت نمکات اصولی و ضروری هنگام ارائه این خدمات جهت حفظ ایمنی و عدم وارد شدن هر گونه خسارت و آسیب به دارایی های آنها (برای مثال: رعایت کلیه اصول حرفه ای بسته بندی لوازم شکستنی منزل و یا شرکتها و موسسات) نهایت تلاش خود را انجام می دهیم تا یک اسباب کشی آسان و اصولی با قیمت و تعرفه مناسب در منطقه گیشا تهران را برای مشتریان خود فراهم کنیم. 
بطوری که کوچکترین ناراحتی و فشاری بر روی دوش این عزیزان نباشد. مزایای خدمات حمل و جابجایی بار و باربری گیشا شرکت اهورا بار عبارتند از:

سرعت بالای کار
استفاده از بهترین خودروهای باربری 
اعزام کارگر حمل بار حرفه ای و خوش برخورد به تعداد مورد نیاز 
اعلام بهترین و ارزان ترین تعرفه ها و قیمت باربری گیشا
ارائه کلیه راهنمایی های لازم و مشاوره به مشتریان پیش از شروع کار
عدم وارد شدن هر گونه آسیب (خراش یا شکستگی) به وسایل و اسباب و اثاثیه شما
جلوگیری از گم شدن اثاثیه شما در اسباب کشی 
بسته بندی و حمل جهیزیه عروس
بهره مندی از کلیه ابزارهای حرفه ای بسته بندی مورد استفاده در جهان 


اتوبار گیشا


اهمیت باربری گیشا:

گیشا یکی از بهترین مناطق شهرداری دو تهران است. نزدیک بودن این منطقه به بسیاری از نقاط غرب و شمال تهران و همچنین دسترسی مناسب این امکان را داده است که گیشا به عنوان یکی از مهمترین و در عین حال پر تقاضاترین نقاط غرب تهران مطرح شود. به همین جهت ارائه خدمات حمل بار و اثاث کشی در گیشا برای شرکت های باربری تهران اهمیت زیادی دارد. 

از طرف دیگر وجود مراکز و موسسات مختلف فرهنگی، هنری و درمانی و همچنین اقامت بسیاری از هنرمندان و روشنفکران در این منطقه از دیرباز موجب شده تا فضای فرهنگی منطقه گیشا پربار و بسیار درخور تحسین باشد. بطوری که هنوز هم بسیاری از چهره های هنری، فرهنگی و ورزشی در این منطقه زندگی می کنند.


مسیرها و محدوده باربری گیشا:

خوشبختانه منطقه گیشا یکی از مناطقی است که دارای فضای شهرسازی مناسب و دسترسی های مناسب به نقاظ دیگر تهران است. محدوده منطقه گیشا تهران شامل نقاط مسکونی و یا فضای سبز شهری بین بزرگراه های چمران (پارک وی)، بزرگراه حکیم، بزرگراه شیخ فضل الله و بزرگراه جلال آل احمد می شود.

به همین جهت با توجه به دسترسی مناسب و امکان عبور و مرور آسان ماشین های باربری از این منطقه به هر یک از مناطق دیگر تهران (و یا جهت حمل بار از گیشا به شهرستان های کشورمان) امروزه گیشا برای همکاران ما تبدیل به یکی از بهترین نقاط تهران جهت ارائه خدمات بسته بندی اسباب و وسایل، جابجایی و اثاث کشی شده است.

برای ما موجب افتخار است که در خدمت همشهریان محترم در منطقه گیشا تهران باشیم. جهت خدمات اسباب کشی و حمل بار با ما تماس بگیرید. اتوبار اهورا بار نامی است مطمئن در عرصه خدمات اتوبار تهران. 


لینک های مرتبط:

باربری شهرک غرب

باربری مرزداران

مقایسه اسباب کشی شخصی با شرکت های اتوبار تهران

چرا بسته بندی اثاثیه در اسباب کشی اهمیت دارد؟

در بسته بندی و اسباب کشی از چه لوازمی استفاده می شود؟

در بسته بندی و اسباب کشی از چه لوازمی استفاده می شود؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید بسته بندی اثاثیه و لوازم با استفاده از چه لوازمی صورت می گیرد. به عبارت دیگر در خدمات اسباب کشی صورت گرفته توسط شرکتهای اتوبار و باربری تهران، با استفاده از چه وسایلی اسباب و اثاثیه بسته بندی می شوند؟

ادامه مطلب
بسته بندی میز و صندلی در اسباب کشی

بسته بندی میز و صندلی در اسباب کشی

بسته بندی میز و صندلی بخشی از خدمات بسته بندی اثاثیه است که توسط شرکتهای باربری تهران جهت اثاث کشی و جابجایی وسایل و لوازم منزل و یا شرکتها انجام می شود. همانند بسیاری از وسایل دیگر، میز و صندلی نیز بهتر است به دقت بسته بندی شوند تا در زمان حمل بار به مقصد مشکلی پیش نیامده و به سلامت به مقصد ارسال شوند.

ادامه مطلب
همه چیز درباره اتحادیه باربری تهران

همه چیز درباره اتحادیه باربری تهران

حتما درباره نقش اتحادیه های مختلف شنیده اید و یا با اعضای آنها سروکار داشته اید. اما شاید چنین بنظر برسد که شرکت های باربری تهران، مطابق با سلیقه و سیاست های خود در برابر مشتریان عمل می کنند و هیچ نهادی ناظر بر عملکرد یا قیمت و تعرفه های اعلام شده توسط آنها نیست. در صورتی که چنین تصوری کاملا اشتباه است و این شرکتها نیز دارای اتحادیه ای هستند به نام: اتحادیه باربری تهران.

ادامه مطلب