اتوبار و باربری مرزداران

باربری و اتوبار مرزداران را با شرکت اتوبار اهورا بار تهران تجربه کنید. شرکتی که سالهاست در خدمت شما همشهریان گرامی قرار دارد و در این زمینه توانسته به عنوان یکی از بهترین شرکتهای باربری تهران در مرزداران و نواحی اطراف آن فعالیت داشته باشد و کلیه نیازهای همشهریان گرامی را در زمینه های مختلف برآورده کند.


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری غرب تهران : 44824054 - 021  شماره همراه: 09126391171


از مهمترین دستاوردها و مزایای خدمات ما در طول سالهای گذشته می توان موارد زیر را نام برد:

ارائه بهترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه و لوازم در بلوار مرزداران 
خدمات بیست و چهارساعته شبانه روزی در تمام ایام سال
اعزام بهترین کارگران باربری به تعداد مورد نیاز
حمل و نقل اثاثیه، لوازم و کلیه وسایل منزل، شرکتها، سازمان ها، فروشگاه ها، مغازه ها، مدارس، مراکز آموزشی و فرهنگی پس از بسته بندی با کیفیت بالا
خدمات حمل بار به شهرستان از مرزداران تهران
ارائه خدمات اجاره انبار در تهران 

شرکت اتوبار مرزداران در راستای برآورده ساختن خواسته های مشتریان خود در بلوار مرزداران تهران از بهترین امکانات، پرسنل و همچنین تجهیزات و لوازم استفاده می کند. ما در کلیه مناطق اطراف بلوار مرزداران اقدام به سرویس دهی به همشهریان گرامی می کنیم و جهت خدمات اثاث کشی و حمل و نقل بارهای شما به اقصی نقاط تهران و یا شهرهای دیگر کشورمان کاملا آماده ایم. 


محدوده باربری مرزداران:

خدمات اتوبار بلوار مرزداران به دلیل موقعیت آن تحت پوشش باربری غرب تهران است و بلواری است در حدود سه و نیم کیلومتر که بزرگراه های اشرفی اصفهانی و شیخ فضل الله را به هم وصل می کند. بزرگراه یادگار امام نیز دارای تقاطع با این بلوار است که یک پل بزرگ این دو را از یکدیگر جدا می کند و موجب می شود که این بلوار، در واقع مسیر بسیار مناسبی جهت تردد خودروهای باری در این منطقه باشد. 

از طرف دیگر وجود بزرگراه های جلال آل احمد و حکیم در شمال و جنوب مرزداران - که به موازات آن هستند - و همچنین تقاطع با خیابان های شمالی جنوبی مانند آریافر، سپهر، اطاعتی، فرشتگان و ... به عبور و مرور خودروهای سواری و یا باری کمک زیادی می کند. 


باربری و اتوبار مرزداران تهران


بسته بندی برای اسباب کشی در مرزداران:

شرکت باربری اهورا بار با توجه به استانداردهای جدید شرکتهای اتوبار جهان همواره تلاش می کند تا بهترین خدمات بسته بندی جهت حمل و نقل بار را به مشتریان خود ارائه دهد. از جمله بسته بندی لوازم شکستنی که اهمیت زیادی دارند و در صورت درست بسته بندی نشدن و وارد شدن ضربه حین حمل کارتن های حاوی بشقاب، لیوان و یا ظروف ممکن است خسارت های قابل توجهی به مالک آنها وارد شود. از این رو همکاران ما با استفاده از بهترین لوازم بسته بندی اقدام به این کار می کنند. وسایل و لوازمی مانند:

کارتن های پنچ لایه و یا سه لایه محکم و با دوام
استرچ رپ و بابل رپ (پلاستیک و نایلون های حبابدار)
فوم ضد ضربه
چسب های نواری مقاوم جهت بستن کارتن ها

اگر شما مشتریان گرامی به تازگی ازدواج کرده اید و قصد دارید که امور بسته بندی و حمل جهیزیه عروس برای شما به بهترین نحو ممکن صورت گیرد، می توانید با با ما تماس بگیرید. شرکت اتوبار اهورا بار ضمن آشنایی با کلیه حساسیت ها و خواسته های مشتریان جوان خود در این زمینه هم می تواند در خدمت شما باشد. 
مطمئن باشید که در پایان اسباب کشی از نحوه عملکرد ما راضی خواهید بود.


قیمت اتوبار مرزداران:

کلیه نرخ ها و تعرفه های خدمات اتوبار مرزداران تهران وابسته به نرخ های رسمی اتحادیه باربری تهران است. بر اساس همین نرخ های پایه برای هر یک از مشتریان به تناسب فاصله مقصد از مبداء، تعداد کارگران باربری مورد نیاز، خودروهای حمل بار مورد استفاده و تعداد آنها و همچنین تعداد کارتن ها و لوازم بسته بندی مورد استفاده محاسبه می گردد. 

برای مثال هر چه تعداد خودروهای باری درخواست شده بیشتر و یا بزرگتر باشند (مثلا خاور و یا کامیون مسقف) نسبت به ارسال وانت بار جهت اسباب کشی هزینه بیشتری در بر خواهد داشت. 

جهت خدمات باربری و اتوبار مرزداران تهران با شرکت اهورا بار تماس بگیرید. 


لینک های مرتبط:

اتوبار شهرک غرب

اتوبار صادقیه

سئوالات متداول در مورد خدمات باربری

آماده کردن منزل جدید پیش از اسباب کشی

مقایسه اسباب کشی شخصی با شرکت های اتوبار تهران

مقایسه اسباب کشی شخصی با شرکت های اتوبار تهران

نظر شما چیست؟ اسباب کشی شخصی و یا استفاده از خدمات شرکت های اتوبار تهران؟ آیا به تنهایی توانایی اسباب کشی و باربری بصورت شخصی را دارید؟ و یا می خواهید با خیال راحت با کمک شرکت های باربری تهران این کار را انجام دهید؟

ادامه مطلب
بسته بندی لوازم شکستنی

بسته بندی لوازم شکستنی

بسته بندی وسایل شکستنی در اسباب کشی و باربری یکی از بخش های مهم و حساس کار است. اهورا بار به عنوان یکی از بهترین شرکت های اتوبار و باربری تهران، مفتخر است که با سالها تجربه در زمینه بسته بندی وسایل منزل و یا شرکت ها با موفقیت در این زمینه خدمات خود را به مشتریان عرضه کند.

ادامه مطلب
نکات بسته بندی وسایل آشپزخانه

نکات بسته بندی وسایل آشپزخانه

یکی از نکات مهم اثاث کشی و حمل بار تهران، داشتن دقت کافی و مهارت های لازم در انجام دادن بسته بندی اثاثیه است. به ویژه در بسته بندی لوازم آشپزخانه (به انگلیسی: packing kitchen). این نکته در خدمات اسباب کشی در تهران بسیار حائز اهمیت است. هر چه در هنگام بسته بندی وسایل از لوازم بهتری استفاده شود و کارگران باربری که از طرف شرکتهای باربری تهران جهت ارائه این خدمات اعزام شده اند، حرفه ای باشند و تجربه بیشتری در این زمینه داشته باشند این کار کمک بیشتری به انجام درست این کار می کند.

ادامه مطلب