اتوبار و باربری قیطریه تهران

باربری قیطریه تهران دارای اهمیت زیادی از میان مناطق زیر مجموعه خدمات باربری شمال تهران دارد. اهالی این منطقه و نواحی پیرامون آن همواره همکاران ما را مورد لطف و محبت و همچنین تشویق خود قرار داده و ما هم توانسته ایم در کلیه زمینه های خدمات اسباب کشی و اتوبار تهران بهترین خدمات را به این عزیزان ارائه بدهیم و با افتخار به عنوان یکی از فعالترین و بهترین شرکتهای باربری تهران در قیطریه در کلیه زمینه های خدمات بسته بندی اثاثیه و حمل بار توانسته انتظارات مشتریان محترم را برآورده کند. 


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری شمال تهران : 22874635 - 021  شماره همراه: 09126391171


چنانچه شما هم به دنبال اسباب کشی، اثاث کشی، حمل و جابجایی بار و بطور خلاصه شرکتهای اتوبار قیطریه هستید، می توانید با باربری اهورا بار تهران تماس بگیرید. 
در هر جای منطقه قیطریه که باشید می توانید جهت اسباب کشی و حمل و نقل بار خود با ما تماس بگیرید. 


مراحل باربری قیطریه:

خدمات اسباب کشی و جابجایی وسایل و لوازم مشتریان ما در قیطریه تهران و البته سایر مناطق تحت پوشش باربری شمال تهران (و البته شعبات دیگر) به طور خلاصه به شرح زیر است:

تماس مشتریان با همکاران ما جهت رزرو زمان اسباب کشی 
مشاوره و راهنمایی های تلفنی به مشتریان جهت آماده سازی های اولیه
ارسال و اعزام خودروهای باربری به همراه پرسنل (کارگر حمل بار
صدور بارنامه و بیمه باربری برای مشتریان حقوقی (و افرادی که به هر دلیل تقاضای صدور این بیمه نامه را دارند) 
بسته بندی اثاثیه و وسایل مشتریان (حقیقی و یا حقوقی) با استفاده از ابزارها و لوازم بسته بندی حرفه ای 
حمل بسته ها و کارتن ها به خودروی حمل بار (کامیون، کامیونت و غیره) 
حرکت خودروی مربوطه و انتقال بارها به مقصد (در داخل و یا خارج از تهران) 

به راحتی کلیه مراحل فوق ظرف مدت کوتاهی به کمک همکاران ما طی خواهند شد و شما می توانید با خیال آسوده صرفا شاهد انتقال بار و اثاثیه خود به مقصد باشید. 
اگر قصد حمل بار به شهرستان از قیطریه تهران را نیز دارید، این کار را همکاران ما که البته کارگرانی زبده و حرفه ای هستند براحتی برای شما انجام می دهند. خودروهای باری ما از بهترین نوع ماشین های سبک و سنگین حمل بار هستند که در جاده ها و خیابان های تهران و حومه مورد استفاده قرار می گیرند. کامیون و کامیونت های مسقف و با کیفیت بالا. 


اتوبار و باربری قیطریه تهران


بسته بندی اثاثیه و وسایل:

یکی از مهمترین نگرانی های مشتریان و کسانی که قصد اثاث کشی و جابجایی وسایل دارند، شرایط و نحوه بسته بندی لوازم است. به همین جهت با توجه به اهمیت این موضوع همکاران ما تلاش می کنند تا تمام شرایط را جهت بهترین خدمات در این زمینه برای شما فراهم کنند. به ویژه بسته بندی لوازم شکستنی مانند کاسه، بشقاب، لیوان و کلیه ظروف چینی و حتی برخی از یادگاری های ارزشمند دکوری خانه ها که اهمیت زیادی برای صاحبان خود دارند. 

ما با درک این مسئله سعی می کنیم تا با استفاده از بهترین المان های موجود از جمله لوازمی مانند کارتن های مقاوم، استرچ رپ، بابل رپ، فوم های مقاوم و ضد ضربه، نایلون و ... بهترین خدمات بسته بندی در قیطریه تهران را به شما همشهریان گرامی ارائه کنیم. از جمله بسته بندی مبلمان و سایر وسایل خانگی و یا شرکتها و موسسات و همچنین بسته بندی و حمل جهیزیه عروس برای زوج های جوان. 
چنانچه شما شهروندان گرامی مقیم منطقه قیطریه نیاز به خدمات اثاث کشی و جابجایی وسایل و لوازم خود دارید از شما دعوت می کنیم که با شرکت اتوبار اهورا بار تهران تماس بگیرید. 


لینک ها:

باربری پاسداران

باربری الهیه

سئوالات متداول در مورد خدمات باربری

بهترین باربری تهران

در بسته بندی و اسباب کشی از چه لوازمی استفاده می شود؟

در بسته بندی و اسباب کشی از چه لوازمی استفاده می شود؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید بسته بندی اثاثیه و لوازم با استفاده از چه لوازمی صورت می گیرد. به عبارت دیگر در خدمات اسباب کشی صورت گرفته توسط شرکتهای اتوبار و باربری تهران، با استفاده از چه وسایلی اسباب و اثاثیه بسته بندی می شوند؟

ادامه مطلب
حمل گاوصندوق توسط باربری

حمل گاوصندوق توسط باربری

حمل گاوصندوق (safe box removal) یکی از خدمات برخی از شرکتهای باربری تهران از جمله شرکت اتوبار اهورا بار است. جابجایی گاوصندوق یکی از خدمات باربری در تهران است.

ادامه مطلب
بسته بندی میز و صندلی در اسباب کشی

بسته بندی میز و صندلی در اسباب کشی

بسته بندی میز و صندلی بخشی از خدمات بسته بندی اثاثیه است که توسط شرکتهای باربری تهران جهت اثاث کشی و جابجایی وسایل و لوازم منزل و یا شرکتها انجام می شود. همانند بسیاری از وسایل دیگر، میز و صندلی نیز بهتر است به دقت بسته بندی شوند تا در زمان حمل بار به مقصد مشکلی پیش نیامده و به سلامت به مقصد ارسال شوند.

ادامه مطلب