باربری شهران و شهر زیبا

باربری شهران و شهر زیبا

شرکت اتوبار اهورا بار در اغلب نقاط تهران و به خصوص در زمینه باربری غرب تهران، به خوبی تاکنون فعالیت کرده است. باربری شهران و یا باربری شهر زیبا هم در واقع بخشی از این خدمات است که جهت بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل، حمل اثاثیه و بطور خلاصه کلیه خدمات اسباب کشی در شهر زیبا و شهران به همشهریان گرامی ارائه می شود. 

این دو منطقه هر دو جزو ناحیه 5 شهرداری تهران هستند و در گذشته باغ های بزرگ و وسیع و همچنین توتستان های وسیعی در آنها بوده ولی از سالهای دهه 1380 خورشیدی به مرور با افزایش ساخت و ساز و احداث واحدهای مسکونی و تجاری در نواحی مختلف این دو منطقه، به مرور این دو منطقه پر جمعیت تر شد و امروزه شاهد ساخت آپارتمان ها و ساختمان های جدید در سراسر این دو منطقه هستیم. طبیعتا پس از فروش و اجاره این واحدها به افراد و آماده سازی این واحدها، مسئله اسباب کشی، حمل و جابجایی بار در این میان اهمیت پیدا می کند. 


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری غرب تهران : 44824054 - 021  شماره همراه: 09126391171


هر یک از این دو منطقه وضعیت جغرافیایی و همچنین دسترسی خاصی به نقاط دیگر تهران و یا بزرگراه های مهم و پر تردد دارند. بطوری که برای مثال با وجود بلوار شهران، بزرگراه نیایش و یا آبشناسان (ایران پارس)، بزرگراه شهید باکری و بزرگراه همت از لحاظ دسترسی جهت عبور و مرور خودروهای سنگین و سبک باربری بسیار مناسب است و از طرف دیگر با افزایش مساحت مناطق مسکونی منطقه شهر زیبا و دسترسی مناسب به خیابان ها و بزرگراه هایی مانند بزرگراه حکیم غرب، بلوار کاشانی، بزرگراه همت و بزرگراه باکری تردد و رفت و آمد در این منطقه نیز بسیار راحت و آسان صورت می گیرد. 


باربری شهران و شهرزیبا


این دو منطقه از بسیاری لحاظ اهمیت دارند اما از مهمترین دلایل و عوامل اهمیت این دو منطقه برای بسیاری از افراد نوساز بودن بسیاری از واحدهای تجاری و مسکونی و همچنین نزدیک بودن آنها به بسیاری از مراکز مهم غرب تهران از جمله مرکز خرید هایپراستار، مرکز خرید اترک، جاده کرج، پارک چیتگر، مجموعه ورزشی آزادی و ... است که در کنار داشتن هوایی نسبتا خنک، موجب شده که در سالهای اخیر بسیاری از ورزشکاران، هنرمندان و یا افراد طبقات متوسط اقدام به اسباب کشی و انتقال محل زندگی و یا کسب و کار خود به این مناطق کنند که البته باعث افتخار ماست که در خدمت این عزیزان باشیم و در زمینه اثاث کشی و حمل بار بتوانیم هر خدمتی از عهده ما بر میاد، برای آنها انجام دهیم. 

شما همشهریان گرامی که در هر یک از این دو منطقه سکونت دارید و یا دارای محل کار اعم از شرکت، گالری هنری، موسسه، سازمان و یا فروشگاه هستید و می خواهید: 

اقدام به باربری و اثاث کشی در شهران و شهر زیبا کنید. 
به دنبال رزرو یکی از بهترین شرکتهای اتوبار و باربری تهران فعال در هر یک از این دو منطقه هستید. 
نگران بسته بندی وسایل خود هستید و می خواهید هیچ آسیبی به آنها وارد نشود. 
می خواهید که از بارنامه و بیمه باربری استفاده کنید. 
به دنبال پیدا کردن یک اتوبار ارزان در شهران و یا شهر زیبا هستید که کار اثاث کشی و جابجایی وسایل را با کیفیت مناسب برای شما انجام دهد. 
به دنبال یک شرکت اتوبار هستید که بهترین کارگران حمل بار را برای شما اعزام کند. 
تمایل دارید که جابجایی و حمل اسباب و اثاثیه شما هر چه سریعتر صورت بگیرد.
وسایل و لوازم خاصی دارید که حمل و جابجایی آنها مستلزم دقت و مهارت های خاصی است (مانند گاو صندوق، لوسترهای بزرگ، وسایل و آلات موسیقی و...) 

شرکت اتوبار اهورا بار می تواند با توجه به نزدیک بودن مسافت دفتر این شرکت به هر دو محله زیباشهر و شهران، به سرعت اقدام به ارسال ماشین های باربری (مانند کامیون، وانت بار و یا خاور) به همراه بهترین کارگران باربری که در کار خود خبره هستند، کند. از طرف دیگر رانندگان ما به اصول باربری و مسیرهای دسترسی و وضعیت ترافیک این دو منطقه کاملا آشنا هستند و ضمن داشتن سالها تجربه در زمینه خدمات اتوبار شهر زیبا و شهران در تهران می توانند به سرعت خودروهای سبک و سنگین ما را به همراه بارهای شما، به سمت مقصد مورد نظر ببرند. 


اتوبار شهران و شهرزیبا


لذا هر زمانی از سال که قصد اسباب کشی و انتقال دفتر کار، شرکت و یا منزل خود گرفتید می توانید با همکاران ما در شرکت اهورا بار تماس بگیرید. همکاران ما در تمام زمینه ها شما را راهنمایی خواهند کرد. 

ما بسته بندی لوازم شکستنی و یا سایر وسایل شما را با کمک بهترین ابزارها و وسایل بسته بندی بطور حرفه ای و کامل انجام می دهیم و به خودروهای حمل بار منتقل می کنیم. شرکت باربری اهورا بار به عنوان یکی از قدرتمندترین و با تجربه ترین شرکتهای اتوبار و باربری تهران حاضر است کلیه همکاری های لازم را با شما جهت داشتن یک اسباب کشی آسان و بی دردسر داشته باشد. 

کافیست به ما اعتماد کنید تا شما هم در پایان کار با خشنودی و رضایت کامل به صف مشتریان همیشگی ما در شهران و یا شهر زیبا بپیوندید. 


لینک ها:

باربری جنت آباد

باربری خیابان کاشانی

مقایسه اسباب کشی شخصی با شرکت های اتوبار تهران

بهترین تکنیک های بسته بندی اثاثیه و لوازم