باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه و خدمات بسته بندی و جابجایی اسباب و اثاث مشتریان در این منطقه یکی از خدمات شرکت اتوبار اهورا بار است. خدمات اسباب کشی در زعفرانیه تهران سالهاست که با افزایش جمعیت و همچنین ساخت و ساز در این منطقه افزایش پیدا کرده و امروزه شرکت های مختلف خدمات اثاث کشی و حمل و نقل بار در تلاش هستند تا در این بخش از تهران مانند سایر مناطق شمال تهران، در زمینه خدمات بسته بندی اسباب کشی، ارسال بار و در نهایت انتقال آنها به مقصد در خدمت شرکت ها، موسسات و همشهریان گرامی باشند.


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری شمال تهران : 22874635 - 021  شماره همراه: 09126391171


اما اهمیت باربری و اسباب کشی در زعفرانیه چیست؟

چرا این روزها بسیاری از مشتریان شرکت اتوبار و باربری اهورا بار از این بخش از تهران با آن تماس می گیرند؟
باربری زعفرانیه بخشی از باربری شمال تهران محسوب می شود. همانطور که می دانید زعفرانیه یکی از مناطق شمال تهران است که جزئی از نواحی کوهپایه ای است. به همین جهت از دهه ها قبل با داشتن آب و هوای خوش و نسبتا معتدل، در زمان توسعه شهر تهران به سمت شمال شهر ساخت و ساز خانه ها، آپارتمان ها و ویلاها در این منطقه رونق گرفت. بطوری که امروزه در بیشتر کوچه و خیابان های این منطقه از تهران، ساختمان ها و بناهای جدیدی را می بینید. مسلما خرید و فروش املاک و مراکز تجاری مختلف موجب افزایش درخواست خدمات از شرکت های باربری به خصوص شرکت های فعال در زمینه اتوبار زعفرانیه می شود.


باربری زعفرانیه


محدوه منطقه زعفرانیه تهران از کجا تا کجاست؟

منطقه زعفرانیه تهران از سمت شرق به میدان تجریش، از سمت جنوب به منطقه محمودیه و خیابان ولیعصر منتهی می شود و از طرف دیگر از سمت شمال به منطقه توچال و از غرب نیز به رودخانه ولنجک محدود می شود. لذا از لحاظ موقعیت شهری یکی از مناطق مهم شمال تهران است. به خصوص با وجود مراکز مهم فرهنگی، اقتصادی، سیاسی از جمله مجموعه کاخ سعدآباد، فرمانداری شمیرانات، برخی از سفارتخانه های خارجی (از جمله سفارتخانه های بلاروس، برزیل و آفریقای جنوبی)، پارک ها و فضای سبز (از جمله پارک ساسان یا بوستان تندرستی)، مراکز خرید بزرگ (از جمله مرکز خرید پالادیوم)، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، موزه زمان، رصدخانه زعفرانیه و... که اهمیت این منطقه را دوچندان می کنند. 

نکته جالب اینجاست که درباره نام این منطقه نظریات مختلفی ارائه شده اما دو نظریه بیشتر از بقیه گفته شده و احتمال درستی آنها بیشتر است از جمله اینکه به دلیل اینکه یکی از کاخ های قدیمی که در این منطقه قرار داشته دارای رنگ زعفرانی بود و به آن زعفرانی کاخ می گفتند، به مرور زمان نام این بخش از تهران زعفرانیه شده. نظریه دیگر حاکی از این است که این مناطق از تهران در گذشته کشتزارها و مزارع گندم و زعفران بوده و کم کم به همین جهت نام زعفرانیه بر آن گذاشته شده. 

امروزه زعفرانیه جزو مناطقی از شمال تهران محسوب می شود که به دلیل افزایش آمار جابجایی ها و اسباب کشی، بسیاری از شرکت های باربری و اتوبار تهران در آن فعالیت دارند. با توجه به اهمیتی که اهالی زعفرانیه در این زمینه برای بسته بندی و انتقال اسباب و اثاثیه خود در اسباب کشی قائلند، تلاش می شود که در هر یک از مراحل بسته بندی، حمل و جابجایی بارها به نقاط دیگر این منطقه و یا سایر نقاط تهران تا حد امکان با استفاده از بهترین وسایل و لوازم باربری، انتقال وسایل و لوازم آنها بصورت کاملا مطمئن و ایمن صورت گیرد. 


اتوبار زعفرانیه


چنانچه شما هم ساکن و یا شاغل در زعفرانیه هستید و می خواهید اقدام به جابجایی و حمل اثاثیه کنید می توانید در اسرع وقت با همکاران ما در شرکت باربری اهورا بار تماس بگیرید. ما آماده ایم تا در کلیه زمینه های اسباب کشی و باربری زعفرانیه تهران در خدمت شما باشیم. خدمات ما شامل موارد زیر می باشد: 

بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل یا شرکت و اداره ها (با استفاده از بهترین کارتن های چندلایه، چسب نواری، فوم، پلاستیک حبابدار و سایر لوازم مورد نیاز)
ارسال بهترین کارگران حمل بار 
استفاده از ناوگانی از بهتیرن خودروها و ماشین های باربری جهت اسباب کشی هر چه آسانتر شما (وانت بار، کامیون، کامیونت و غیره)
حمل وسایل و اسباب و اثاثیه شما به مقصد در داخل و یا خارج از تهران (حمل بار به شهرستان و یا در تهران)
ارائه خدمات VIP به شما در صورت درخواست شما مشتریان گرامی

 ما ادعا نمی کنیم که بهترین اتوبار و باربری زعفرانیه هستیم اما می توانیم با توجه به میزان رضایت مشتریان مان و همچنین بازخوردهای بسیار دلگرم کننده و مثبت آنها و همچنین داشتن کارنامه ای درخشان و سالها تجربه در امور اسباب کشی و جابجایی بار در زعفرانیه تهران، ادعا کنیم که بهترین شرکت های اتوبار زعفرانیه هستیم. 
جهت رزرو خدمات نام برده در این منطقه زیبای تهران و همچنین آگاهی از قیمت باربری زعفرانیه با همکاران ما تماس بگیرید. باربری اهورا بار در خدمت شماست. 


لینک های مرتبط:

باربری ولنجک

باربری تجریش

تفاوت اسباب کشی در تهران و حمل بار به شهرستان

مراحل بسته بندی برای اسباب کشی

حمل گاوصندوق توسط باربری

حمل گاوصندوق توسط باربری

حمل گاوصندوق (safe box removal) یکی از خدمات برخی از شرکتهای باربری تهران از جمله شرکت اتوبار اهورا بار است. جابجایی گاوصندوق یکی از خدمات باربری در تهران است.

ادامه مطلب
آماده کردن منزل جدید پیش از اسباب کشی

آماده کردن منزل جدید پیش از اسباب کشی

یکی از نکات یک اسباب کشی اصولی این است که پیش از رزرو خدمات شرکت های باربری تهران جهت خدمات بسته بندی و اسباب کشی، به دقت یک سری اصول و برخی موارد را به دقت رعایت کنید تا با بکارگیری بهترین فنون اسباب کشی، با حداقل فشار و یا خستگی ناشی از جابجایی به مکان جدید بتوانید براحتی کلیه اسباب و اثاثیه خود را به محل جدید منتقل کنید.

ادامه مطلب
چرا بسته بندی اثاثیه در اسباب کشی اهمیت دارد؟

چرا بسته بندی اثاثیه در اسباب کشی اهمیت دارد؟

همانطور که می دانید شرکتهای باربری تهران به کسانی که قصد اثاث کشی و جابجایی لوازم خود از محلی به محل دیگر را دارند، خدمات اسباب کشی را ارائه می دهند. در این میان یکی از مهمترین مراحل اسباب کشی و خدمات اتوبار تهران نیز بسته بندی اثاثیه است. بسته بندی لوازم یکی از مهم ترین بخش های اثاث کشی است. چرا که در این مرحله اسباب و اثاثیه آماده حمل بار می شوند. این کار از طریق بسته بندی صورت می گیرد.

ادامه مطلب