باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه و خدمات بسته بندی و جابجایی اسباب و اثاث مشتریان در این منطقه یکی از خدمات شرکت اتوبار اهورا بار است. خدمات اسباب کشی در زعفرانیه تهران سالهاست که با افزایش جمعیت و همچنین ساخت و ساز در این منطقه افزایش پیدا کرده و امروزه شرکت های مختلف خدمات اثاث کشی و حمل و نقل بار در تلاش هستند تا در این بخش از تهران مانند سایر مناطق شمال تهران، در زمینه خدمات بسته بندی اسباب کشی، ارسال بار و در نهایت انتقال آنها به مقصد در خدمت شرکت ها، موسسات و همشهریان گرامی باشند.


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری شمال تهران : 22874635 - 021  شماره همراه: 09126391171


اما اهمیت باربری و اسباب کشی در زعفرانیه چیست؟

چرا این روزها بسیاری از مشتریان شرکت اتوبار و باربری اهورا بار از این بخش از تهران با آن تماس می گیرند؟
باربری زعفرانیه بخشی از باربری شمال تهران محسوب می شود. همانطور که می دانید زعفرانیه یکی از مناطق شمال تهران است که جزئی از نواحی کوهپایه ای است. به همین جهت از دهه ها قبل با داشتن آب و هوای خوش و نسبتا معتدل، در زمان توسعه شهر تهران به سمت شمال شهر ساخت و ساز خانه ها، آپارتمان ها و ویلاها در این منطقه رونق گرفت. بطوری که امروزه در بیشتر کوچه و خیابان های این منطقه از تهران، ساختمان ها و بناهای جدیدی را می بینید. مسلما خرید و فروش املاک و مراکز تجاری مختلف موجب افزایش درخواست خدمات از شرکت های باربری به خصوص شرکت های فعال در زمینه اتوبار زعفرانیه می شود.


باربری زعفرانیه


محدوه منطقه زعفرانیه تهران از کجا تا کجاست؟

منطقه زعفرانیه تهران از سمت شرق به میدان تجریش، از سمت جنوب به منطقه محمودیه و خیابان ولیعصر منتهی می شود و از طرف دیگر از سمت شمال به منطقه توچال و از غرب نیز به رودخانه ولنجک محدود می شود. لذا از لحاظ موقعیت شهری یکی از مناطق مهم شمال تهران است. به خصوص با وجود مراکز مهم فرهنگی، اقتصادی، سیاسی از جمله مجموعه کاخ سعدآباد، فرمانداری شمیرانات، برخی از سفارتخانه های خارجی (از جمله سفارتخانه های بلاروس، برزیل و آفریقای جنوبی)، پارک ها و فضای سبز (از جمله پارک ساسان یا بوستان تندرستی)، مراکز خرید بزرگ (از جمله مرکز خرید پالادیوم)، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، موزه زمان، رصدخانه زعفرانیه و... که اهمیت این منطقه را دوچندان می کنند. 

نکته جالب اینجاست که درباره نام این منطقه نظریات مختلفی ارائه شده اما دو نظریه بیشتر از بقیه گفته شده و احتمال درستی آنها بیشتر است از جمله اینکه به دلیل اینکه یکی از کاخ های قدیمی که در این منطقه قرار داشته دارای رنگ زعفرانی بود و به آن زعفرانی کاخ می گفتند، به مرور زمان نام این بخش از تهران زعفرانیه شده. نظریه دیگر حاکی از این است که این مناطق از تهران در گذشته کشتزارها و مزارع گندم و زعفران بوده و کم کم به همین جهت نام زعفرانیه بر آن گذاشته شده. 

امروزه زعفرانیه جزو مناطقی از شمال تهران محسوب می شود که به دلیل افزایش آمار جابجایی ها و اسباب کشی، بسیاری از شرکت های باربری و اتوبار تهران در آن فعالیت دارند. با توجه به اهمیتی که اهالی زعفرانیه در این زمینه برای بسته بندی و انتقال اسباب و اثاثیه خود در اسباب کشی قائلند، تلاش می شود که در هر یک از مراحل بسته بندی، حمل و جابجایی بارها به نقاط دیگر این منطقه و یا سایر نقاط تهران تا حد امکان با استفاده از بهترین وسایل و لوازم باربری، انتقال وسایل و لوازم آنها بصورت کاملا مطمئن و ایمن صورت گیرد. 


اتوبار زعفرانیه


چنانچه شما هم ساکن و یا شاغل در زعفرانیه هستید و می خواهید اقدام به جابجایی و حمل اثاثیه کنید می توانید در اسرع وقت با همکاران ما در شرکت باربری اهورا بار تماس بگیرید. ما آماده ایم تا در کلیه زمینه های اسباب کشی و باربری زعفرانیه تهران در خدمت شما باشیم. خدمات ما شامل موارد زیر می باشد: 

بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل یا شرکت و اداره ها (با استفاده از بهترین کارتن های چندلایه، چسب نواری، فوم، پلاستیک حبابدار و سایر لوازم مورد نیاز)
ارسال بهترین کارگران حمل بار 
استفاده از ناوگانی از بهتیرن خودروها و ماشین های باربری جهت اسباب کشی هر چه آسانتر شما (وانت بار، کامیون، کامیونت و غیره)
حمل وسایل و اسباب و اثاثیه شما به مقصد در داخل و یا خارج از تهران (حمل بار به شهرستان و یا در تهران)
ارائه خدمات VIP به شما در صورت درخواست شما مشتریان گرامی

 ما ادعا نمی کنیم که بهترین اتوبار و باربری زعفرانیه هستیم اما می توانیم با توجه به میزان رضایت مشتریان مان و همچنین بازخوردهای بسیار دلگرم کننده و مثبت آنها و همچنین داشتن کارنامه ای درخشان و سالها تجربه در امور اسباب کشی و جابجایی بار در زعفرانیه تهران، ادعا کنیم که بهترین شرکت های اتوبار زعفرانیه هستیم. 
جهت رزرو خدمات نام برده در این منطقه زیبای تهران و همچنین آگاهی از قیمت باربری زعفرانیه با همکاران ما تماس بگیرید. باربری اهورا بار در خدمت شماست. 


لینک های مرتبط:

باربری ولنجک

باربری تجریش

تفاوت اسباب کشی در تهران و حمل بار به شهرستان

مراحل بسته بندی برای اسباب کشی

بسته بندی لوازم شکستنی

بسته بندی لوازم شکستنی

بسته بندی وسایل شکستنی در اسباب کشی و باربری یکی از بخش های مهم و حساس کار است. اهورا بار به عنوان یکی از بهترین شرکت های اتوبار و باربری تهران، مفتخر است که با سالها تجربه در زمینه بسته بندی وسایل منزل و یا شرکت ها با موفقیت در این زمینه خدمات خود را به مشتریان عرضه کند.

ادامه مطلب
بسته بندی میز و صندلی در اسباب کشی

بسته بندی میز و صندلی در اسباب کشی

بسته بندی میز و صندلی بخشی از خدمات بسته بندی اثاثیه است که توسط شرکتهای باربری تهران جهت اثاث کشی و جابجایی وسایل و لوازم منزل و یا شرکتها انجام می شود. همانند بسیاری از وسایل دیگر، میز و صندلی نیز بهتر است به دقت بسته بندی شوند تا در زمان حمل بار به مقصد مشکلی پیش نیامده و به سلامت به مقصد ارسال شوند.

ادامه مطلب
مراحل بسته بندی برای اسباب کشی

مراحل بسته بندی برای اسباب کشی

یکی از مهمترین اقداماتی که در اسباب کشی برای مشتریان انجام می شود، بسته بندی اثاثیه و وسایل منزل است که یکی از مهمترین مراحل اثاث کشی است. البته بسته بندی هم خود دارای چند مرحله است و هر چه دقت بیشتری در این مراحل صورت بگیرد، در نهایت بسته بندی وسایل بهتر انجام شده و از هر گونه خطا و یا اشتباه در این زمینه پرهیز می شود.

ادامه مطلب