باربری یوسف آباد

اهورا بار در راستای ارائه خدمات باربری و اتوبار به همشهریان گرامی، در زمینه ارائه خدمات باربری یوسف آباد تهران نیز مدتهاست که فعالیت دارد و جابجایی و حمل بار در این بخش از تهران و همچنین انتقال بار از یوسف آباد تهران به شهرستان ها (حمل بار به شهرستان) را نیز با کیفیت مناسب برای شما انجام می دهد. 

اهورا بار در زمینه باربری و حمل بار در یوسف آباد تهران پیشرو بوده و با استفاده از تیمی از بهترین کارگران متخصص و با تجربه در زمینه های بسته بندی و حمل اسباب و اثاثیه و همچنین بهره گیری از بهترین ناوگان خودروهای باربری درجه یک توانسته در سالهای گذشته در این زمینه بدرخشد و با افتخار در خدمت همشهریان محترم منطقه یوسف آباد باشد.


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری مرکز تهران : 88450641 - 021  شماره همراه: 09126391171


یوسف آباد یکی از مهمترین مناطق تهران است که در آن خدمات اسباب کشی و انتقال اثاثیه صورت می گیرد. چرا که این منطقه که در واقع بخشی از منطقه شش شهرداری تهران است، یکی از وسیع ترین و بزرگترین مناطق نیمه شمالی شهر تهران است و بخش های مختلفی را به یکدیگر متصل می کند. این مسئله یکی از مزایای یوسف آباد نیز هست چون دسترسی به مناطق مختلف شمال و مرکز شهر از طریق این منطقه امکان پذیر است. بطوری که در جنوب یوسف آباد میدان فاطمی و خیابان فاطمی قرار گرفته، از سمت شرق خیابان ولیعصر، از سمت غرب به بزرگراه کردستان و دوراهی یوسف آباد، از سمت شمال به ده ونک و بزرگراه همت محدود می شود. از طرف دیگر دسترسی به بزرگراههایی مانند حکیم نیز کمک بزرگی به ارائه خدمات شرکتهای اتوبار و باربری تهران در یوسف آباد می کند. 

این منطقه در سالهای گذشته همانند بسیاری از مناطق دیگر تهران رشد زیادی داشته و با ساخت و ساز واحدهای مسکونی و یا تجاری در آن جمعیت زیادی در این بخش از تهران جابجا شده اند. اینجاست که اهمیت خدمات اسباب کشی در یوسف آباد مشخص می شود. در طول سالهای گذشته بسیاری از مشتریان ما از این منطقه تهران بوده اند و یا از مناطق دیگر خواستار اسباب کشی به یوسف آباد شده اند. افزایش خرید، رهن و اجاره مسکن و یا واحدهای تجاری در این بخش از تهران به خوبی نشان دهنده رونق روزافزون این منطقه و افزایش جمعیت در آن و در نتیجه افزایش باربری و حمل بار در آن است. 


باربری یوسف آباد


لذا اگر شما هم در منطقه یوسف آباد دارای شرکت، موسسه، منزل (مالکیت شخصی، اجاره یا رهن) هستید و قصد اسباب کشی و جابجایی دارید می توانید در اسرع وقت با همکاران ما در شرکت اتوبار اهورا بار تهران تماس گرفته و با رزرو خدمات ما بتوانید براحتی از عهده کلیه مراحل اسباب کشی با کمک همکاران ما برآیید.
خدمات ما شامل:

ارسال کارگران حمل بار، ماشین های باربری و بهترین وسایل و تجهیزات بسته بندی
بسته بندی اثاثیه و لوازم شما
انتقال کارتن های حاوی وسایل شما به خودروهای باربری و حمل آنها به مقصد

در هر مرحله ما در کنار شما هستیم. 
در هر جای یوسف آباد که باشید ما می توانیم به سرعت همکاران خود را به آنجا بفرستیم. ما به خوبی از مسیرهای دسترسی به کوچه و خیابان های یوسف آباد اطلاع داریم و با داشتن رانندگانی تیزهوش و فرز که براحتی و با سرعت می توانند در بخش های مختلف این منطقه به رانندگی ماشین ها و خودروهای سنگین و سبک باربری (خاور، کامیون، وانت بار و غیره) بپردازند، به سرعت می توانیم اسباب و اثاثیه و یا لوازم شما را جابجا و به محل مورد نظر جابجا کنیم.

از خیابان های اصلی یوسف آباد می توان به خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (خیابان یوسف آباد)، خیابان مستوفی، خیابان مهرام، خیابان شهید جهان آرا، خیابان ابن سینا و خیابان فتحی شقاقی را نام برد که هر کدام از این مسیرها می تواند در زمان جابجایی و حمل بار مورد استفاده قرار گیرد.


اتوبار یوسف آباد


وسایل و لوازمی که می توانید جهت بسته بندی برای اسباب کشی از همکاران ما کمک بخواهید:

• کلیه وسایل و لوازم اداری شرکت ها، فروشگاه ها، سازمان ها، موسسات، باشگاه های ورزشی و غیره 
• کلیه اسباب و اثاث منزل و شخصی مانند یخچال، ماشین لباسشویی، ظرفشویی، تخت خواب، پوشاک، کتاب، کیف و کفش، لوازم سیسمونی کودک، میز و صندلی، مبلمان، گاوصندوق، لامپ، لوستر، تلویزیون، کامپیوتر و ...

در هر صورت در هر زمانی که مایل بودید می توانید جهت بهره گیری از خدمات ما در زمینه اتوبار و اسباب کشی یوسف آباد تهران با ما تماس بگیرید. اهورا بار در خدمت شماست. 


لینک ها:

باربری فاطمی

باربری امیرآباد

بهترین تکنیک های بسته بندی اثاثیه و لوازم

مقایسه اسباب کشی شخصی با شرکت های اتوبار تهران

حمل گاوصندوق توسط باربری

حمل گاوصندوق توسط باربری

حمل گاوصندوق (safe box removal) یکی از خدمات برخی از شرکتهای باربری تهران از جمله شرکت اتوبار اهورا بار است. جابجایی گاوصندوق یکی از خدمات باربری در تهران است.

ادامه مطلب
سئوالات متداول در مورد خدمات باربری

سئوالات متداول در مورد خدمات باربری

سئوالات متداول باربری، مجموعه سئوالات و پرسش های متداولی هستند که در زمینه خدمات باربری تهران و عملکرد شرکت ها و موسسات فعال در این زمینه پرسیده می شود. اطلاع از چنین پرسش هایی می تواند پیش از انجام هر نوع خدمات اسباب کشی و یا حمل بار برای کسانی که جابجایی محل سکونت و یا محل کار خود را دارند، مفید باشد.

ادامه مطلب
همه چیز درباره اتحادیه باربری تهران

همه چیز درباره اتحادیه باربری تهران

حتما درباره نقش اتحادیه های مختلف شنیده اید و یا با اعضای آنها سروکار داشته اید. اما شاید چنین بنظر برسد که شرکت های باربری تهران، مطابق با سلیقه و سیاست های خود در برابر مشتریان عمل می کنند و هیچ نهادی ناظر بر عملکرد یا قیمت و تعرفه های اعلام شده توسط آنها نیست. در صورتی که چنین تصوری کاملا اشتباه است و این شرکتها نیز دارای اتحادیه ای هستند به نام: اتحادیه باربری تهران.

ادامه مطلب