باربری یافت آباد تهران

اتوبار و باربری تهران در منطقه یافت آباد نیز در خدمت شماست. شرکت باربری اهورا بار، شعبه باربری غرب تهران جهت انجام بهترین خدمات اسباب کشی و جابجایی وسایل و لوازم شما در منطقه یافت آباد تهران آماده همکاری است. اگر به دنبال شرکتهای اتوبار تهران در یافت آباد هستید، می توانید با ما تماس بگیرید:


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری غرب تهران : 44824054 - 021  شماره همراه: 09126391171


باربری در محدوده یافت آباد:

خدمات اتوبار یافت آباد تهران کلیه خدمات لازم جت اثاث کشی و حمل بار تهران را به شما ارائه می دهد از جمله:

کلیه خدمات بسته بندی اثاثیه
خدمات جابجایی و حمل بار تهران و همچنین حمل بار به شهرستان از یافت آباد
در اختیار گذاشتن کارگر باربری به تعداد مورد نیاز مشتریان
خدمات وانت بار تلفنی برای شهروندان محترمی که درخواست اجاره وانت بار در یافت آباد دارند.
اجاره انبار در تهران در غرب و نقاط دیگر تهران.
بیمه باربری در یافت آباد

بطور خلاصه هر گونه خدماتی که در زمینه اسباب کشی و حمل و نقل اثاثیه در محدوده یافت آباد نیاز دارید را می توانید براحتی در صورت نیاز، از همکاران ما درخواست کنید. خدمات اسباب کشی یافت آباد تهران، تخصص ماست و در این راه ما از بهترین امکانات خود و همچنین کادر حرفه ای و باتجربه خود جهت یاری رساندن به شما استفاده می کنیم. 

شما در این راه تنها نیستید و از ابتدا تا انتهای کار همکاران ما به دقت در تمام زمینه های بسته بندی و حمل بار شما و در نهایت چیدمان مجدد وسایل و لوازم در مکان جدید، در کنار شما هستند. باربری یافت آباد در تهران را با کیفیت بالا تجربه کنید و با خیال راحت صرفا نظاره گر روند اسباب کشی خود باشید. 


اتوبار و باربری یافت آباد تهران


محدوده اتوبار یافت آباد:

کلیه همشهریان گرامی در تمامی نقاط منطقه یافت آباد تهران می توانند به منظور اثاث کشی و حمل بار منزل، فروشگاه، شرکت، موسسه و یا هر گونه مرکز اداری، مسکونی، آموزشی، تجاری، خدماتی و غیره با ما تماس بگیرند. 
محدوده منطقه یافت آباد تقریبا محدوده ای مستطیلی شکل است که میان خیابان های زرند، بلوار مدائن، بلوار بهار و بلوار طاووس قرار گرفته اما کلیه همشهریان محترم در مناطق اطراف یافت آباد نیز می توانند با همکاران ما در شعبه اتوبار غرب تهران تماس بگیرند و اقدام به رزرو سرویس های اثاث کشی و یا سایر خدمات مربوطه کنند. 

یافت آباد که در دهه های گذشته به بازار مبل آن معروف بوده امروزه یکی از پر رفت و آمد ترین مناطق غرب تهران تبدیل شده و به همین جهت و با توجه به توسعه مراکز مسکونی و تجاری در سالهای گذشته در این بخش از تهران، نیاز به خدمات اتوبار و باربری تهران در آن بیش از پیش محسوس است. به همین جهت همکاران ما نیز سعی دارند تا با ارائه بهترین خدمات باربری و اسباب کشی شما را در سراسر این منطقه یاری بدهند. 


بسته بندی در باربری یافت آباد:

یکی از نگرانی های بسیاری از افراد پیش از آغاز اثاث کشی، نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه است. همانطور که بارها تاکید کرده ایم هر چه بسته بندی با ظرافت و دقت بیشتر و همچنین با استفاده از لوازم درجه یک و مناسب تری صورت گیرد به همان نسبت احتمال آسیب دیدن وسایل، تقریبا به صفر می رسد. نکته ای مثبت در خدمات باربری و حمل بار. 

کارگران شرکت اتوبار اهورا بار با استفاده از کارتن های چندلایه، استرچ رپ، بابل رپ، چسب های قوی، طناب و سایر وسایل و لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه اقدام به این کار می کنند و بطوری وسایل شما بسته بندی می شوند که در نهایت جای کوچکترین نگرانی از بابت سلامت و ایمنی بار شما وجود نخواهد داشت. لذا می توانید براحتی جهت این امر به ما اطمینان کنید. 


جهت رزرو خدمات باربری و اتوبار یافت آباد می توانید هر زمانی که تمایل داشتید با همکاران ما در شرکت باربری اهورا بار تهران تماس بگیرید. اهورا بار در کنار شماست. اسباب کشی خود را با خیال آسوده به ما بسپارید. 


لینک ها:

باربری تهرانسر

باربری صادقیه

بهترین باربری تهران

آماده کردن منزل جدید پیش از اسباب کشی

سئوالات متداول در مورد خدمات باربری

سئوالات متداول در مورد خدمات باربری

سئوالات متداول باربری، مجموعه سئوالات و پرسش های متداولی هستند که در زمینه خدمات باربری تهران و عملکرد شرکت ها و موسسات فعال در این زمینه پرسیده می شود. اطلاع از چنین پرسش هایی می تواند پیش از انجام هر نوع خدمات اسباب کشی و یا حمل بار برای کسانی که جابجایی محل سکونت و یا محل کار خود را دارند، مفید باشد.

ادامه مطلب
بسته بندی میز و صندلی در اسباب کشی

بسته بندی میز و صندلی در اسباب کشی

بسته بندی میز و صندلی بخشی از خدمات بسته بندی اثاثیه است که توسط شرکتهای باربری تهران جهت اثاث کشی و جابجایی وسایل و لوازم منزل و یا شرکتها انجام می شود. همانند بسیاری از وسایل دیگر، میز و صندلی نیز بهتر است به دقت بسته بندی شوند تا در زمان حمل بار به مقصد مشکلی پیش نیامده و به سلامت به مقصد ارسال شوند.

ادامه مطلب
تفاوت اسباب کشی در تهران و حمل بار به شهرستان

تفاوت اسباب کشی در تهران و حمل بار به شهرستان

اما تفاوت های زیادی بین این دو نوع خدمات وجود دارد. نخستین تفاوت هزینه این دو است. یعنی طبیعتا هزینه حمل اثاثیه منزل به شهرستان از هزینه اسباب کشی و باربری در تهران بیشتر است، چرا که در زمان جابجایی و انتقال بار از تهران به شهرستان، نیاز به پرسنل بیشتر یعنی کارگر باربری و حمل بار

ادامه مطلب