باربری هفت تیر تهران

خدمات باربری هفت تیر تهران در کنار شماست. جهت اثاث کشی و حمل بار در منطقه هفت تیر تهران می توانید با همکاران ما در شرکت اتوبار اهورا بار تهران تماس بگیرید و از ما در این زمینه یاری بخواهید. 


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری مرکز تهران : 88450641 - 021  شماره همراه: 09126391171


باربری هفت تیر:

خدمات اتوبار هفت تیر در تهران یا در واقع خدمات اتوبار تهران در هفت تیر کلیه نیازهای شما همشهریان گرامی را در زمینه های بسته بندی لوازم و همچنین حمل و نقل بار شما را برآورده می کند. کلیه همکاران ما در اتوبار و باربری مرکز تهران آماده اند تا کلیه سرویس های مورد نیاز شما را در اسرع وقت در اختیار شما قرار دهند. 

به یاد داشته باشید که اثاث کشی یک هنر است و باید نکات مهمی در آن لحاظ شود از جمله بسته بندی اصولی اثاثیه، ایمنی بار، سرعت عمل کارگران باربری، استفاده از خودروهای مناسب حمل بار و... 
خبر خوش برای شما همشهریان محترم در منطقه هفت تیر تهران و نواحی اطراف آن اینکه همکاران ما در اتوبار مرکز تهران ضمن رعایت کلیه موارد نام برده کاملا آماده اند تا در باربری هفت تیر، بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. کلیه سرویس ها و خدمات جابجایی و انتقال اسباب و اثاثیه شما در هفت تیر مطابق با اصول و استانداردهای جدید شرکتهای اتوبار تهران صورت می گیرد و جای بسی خوشحالی برای ما خواهد بود که در تمام اوقات سال بتوانیم در این راستا به شما خدمت رسانی کنیم. 


باربری و اتوبار میدان هفت تیر


بسته بندی در اتوبار هفت تیر:

خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه خانه و یا مراکز اداری، مالی، تجاری و غیره در باربری هفت تیر تهران برای شما بصورت کاملا حرفه ای انجام می شود. کلیه لوازم شما براحتی بسته بندی شده و آماده حمل بار می شوند. این وسایل در یک دسته بندی کلی عبارتند از:

کلیه لوازم خانگی
وسایل و تجهیزات اداری

بسته بندی هر یک از دو دسته نام برده با استفاده از بهترین لوازم مخصوص صورت می گیرد. با دقت و وسواسی که همکاران ما در اتوبار هفت تیر از خود به خرج می دهند، وسایل و لوازم شما در زمان بسته بندی کوچکترین آسیبی نمی بینند. از مهم ترین لوازمی که به این منظور توسط کارکنان شرکتهای باربری تهران (از جمله شرکت اتوبار اهورا بار تهران) استفاده می شوند می توان از موارد زیر نام برد: 

پلاستیک و یا نایلون های مقاوم و ضدضربه مخصوص بسته بندی
کارتن های پنج لایه 
چسب های نواری محکم 
فوم ضربه گیر

با استفاده از چنین وسایلی دیگر و همچنین تجربه بالای همکاران ما دیگر نیازی نیست که نگران ایمنی اثاثیه و لوازم خود در زمان اسباب کشی باشید. ما کاملا به اهمیت مسئله سالم رسیدن بار به مقصد آگاهیم و با احترام به خواسته های شما مشتریان گرامی خدمات باربری هفت تیر نهایت تلاش خود را انجام خواهیم داد تا کلیه وسایل شما را به دقت آماده حمل و ارسال به مقصد کنیم. 


خدمات اسباب کشی و حمل بار میدان هفت تیر


حمل بار در باربری هفت تیر:

پس از انجام بسته بندی، کارگران وسایل بسته بندی شده شما را به خودروهای باربری منتقل می کنند تا به مقصد ارسال شوند. حمل بار نیز به اندازه مراحل دیگر برای ما اهمیت دارد چرا که مایلیم:

در زمان مورد نظر وسایل شما به سلامت به مقصد ارسال شوند. 
لوازم و وسایل خانگی یا اداری در زمان حمل بار آسیبی نبینند. 
حمل بار به شهرستان برای مشتریانی که قصد جابجایی وسایل خود به شهرهای دیگر کشورمان را دارند، صورت می گیرد. 
این سرویس ها در تمام سال و کلیه فصل ها ارائه می شوند. 

در پایان به شما قول می دهیم که ما می توانیم کلیه نیازمندی های شما را در اثاث کشی و اتوبار هفت تیر تهران براحتی برآورده کنیم. سرویس دهی حرفه ای همکاران ما در سالهای گذشته موجب افزایش رضایت مندی همکاران ما شده و این مار برای ما موجب افتخار است. 

شرکت باربری اهورا بار تهران در خدمت شماست. کافیست با همکاران ما در اتوبار مرکز تهران تماس بگیرید. 


لینک ها:

باربری یوسف آباد

باربری فاطمی

تفاوت اسباب کشی در تهران و حمل بار به شهرستان ها

سئوالات متداول در مورد خدمات باربری

بسته بندی لوازم شکستنی

بسته بندی لوازم شکستنی

بسته بندی وسایل شکستنی در اسباب کشی و باربری یکی از بخش های مهم و حساس کار است. اهورا بار به عنوان یکی از بهترین شرکت های اتوبار و باربری تهران، مفتخر است که با سالها تجربه در زمینه بسته بندی وسایل منزل و یا شرکت ها با موفقیت در این زمینه خدمات خود را به مشتریان عرضه کند.

ادامه مطلب
بهترین باربری تهران

بهترین باربری تهران

اهورا بار یکی از بهترین شرکت های باربری تهران است که در زمینه خدمات اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه و لوازم، حمل بار به مشتریان خود فعالیت دارد. اهورا بار به عنوان یکی از شرکت های اتوبار تهران کاملا حرفه ای عمل کرده و با دقت بالا و توجه به اهمیت کیفیت بسته بندی برای اسباب کشی و مراحل دیگر این کار، در این حیطه مشغول سرویس دهی به مشتریان خود بوده است.

ادامه مطلب
بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

مسئله بسته بندی، جابجایی و حمل جهیزیه عروس یکی از مسائلی است که امروزه برای بسیاری از عروس ها و خانواده هایشان اهمیت خاصی دارد. به همین جهت اهورا بار به عنوان یکی از بهترین شرکت های باربری تهران نیز با آگاهی از اهمیت این مسئله یعنی ارائه بهترین خدمات بسته بندی و سپس جابجایی جهاز عروس تلاش می کند با اعزام بهترین پرسنل و کارگران ماهر در زمینه های بسته بندی اثاثیه و لوازم عروس در این زمینه تا حد امکان بیشترین کمک را به نوعروسان کند

ادامه مطلب