باربری و اتوبار مرکز تهران

شعبه اتوبار اهورا بار در مرکز تهران توانسته نیازهای مشتریان خود را برآورده سازد. اگر قصد دریافت خدمات بسته بندی و حمل بار در مرکز تهران را دارید، با شرکت باربری اهورا بار تماس بگیرید. اهورا بار آماده است تا هر زمانی که شما تمایل داشتید، با بیشترین امکانات و وسایل کافی جهت باربری و اسباب کشی در مرکز تهران به یاری شما بشتابد.
از این رو هر یک از مناطق مرکز تهران که سکونت دارید و یا دفتر محل کار و یا موسسه و سازمان شما واقع شده، می توانید جهت رزرو خدمات ما با اتوبار اهورا بار تماس بگیرید:


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری مرکز تهران : 88450641 - 021  شماره همراه: 09126391171


برخی از مناطق تحت پوشش باربری مرکز تهران اهورا بار:

میدان انقلاب، میدان جمهوری، میدان فردوسی، میدان امام حسین، خیابان جمهوری، میدان بهارستان، میدان حر، منیریه، خیابان کارگر، امیرآباد، خیابان آذربایجان، خیابان رودکی، عباس آباد، میدان هفت تیر، یوسف آباد، میدان فاطمی و مناطق اطراف آن، میدان ولیعصر، میدان آرژانتین، خیابان بهارشیراز و...
در کلیه مناطق مرکز تهران می توانید جهت بسته بندی و جابجایی اثاثیه و وسایل محل کار و یا خانه با ما تماس بگیرید. 

خدمات اهورا بار تهران بسیار متنوع و با کیفیت است و شامل کلیه مراحل بسته بندی، انتقال کارتن های حاوی وسایل شما به خودروهای باربری و سرانجام حمل و انتقال آنها به مقصد مورد نظر شما می باشد.

اتوبار و باربری اهورا بار شعبه مرکز تهران جهت آسایش و رفاه مشتریان خود اقدام به استفاده از بهترین کارتن اسباب کشی و همچنین ماشین های باربری کرده است. با استفاده از تکنیک های جدید و استانداردهای روز جهان اقدام به بسته بندی وسایل مشتریان خود در نقاط مرکزی تهران کرده و بااستفاده از بهترین خودروهای مخصوص حمل بار از جمله وانت بار، کامیون و خاورهای مجهز و بزرگ براحتی اقدام به حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه شما می کنیم. 

در این زمینه چه نیاز به باربری مرکز تهران به مناطق دیگر داشته باشید و یا جابجایی و حمل بار از مرکز تهران به شهرستان را بخواهید انجام بدهید، در هر صورت ما آماده همکاری با شما هستیم. 

همچنین بدین وسیله رسما اعلام می کنیم که آماده عرضه خدمات خود به کلیه اشخاص و افراد حقیقی (کسانی که قصد اسباب کشی وسایل خانه در مرکز تهران را دارند) و یا افراد حقوقی (شرکت ها، سازمان ها، بانک ها، موسسات، نهاد یا مجموعه های فرهنگی، تولیدی، خدماتی، آموزشی، علمی و... که می خواهند به محل جدیدی منتقل شوند) هستیم و کلیه نیازهای آنها در حیطه بسته بندی لوازم و سپس حمل آنها با استفاده از خودروهای درجه یک باربری به مقصد، در سریع ترین زمان ممکن و تحت شرایط بسیار مناسب انجام می دهیم.

خدمات ما در در زمینه بسته بندی اسباب کشی در مرکز تهران عبارت است از:

استفاده از بهترین کارتن های چند لایه
قرار دادن صحیح کلیه اشیاء و وسایل شکستنی و حساس شما به بهترین شکل ممکن
استفاده از فوم، نایلون های پلاستیکی ضد ضربه جهت جلوگیری از تکان خوردن وسایل حساس و مهم شکستنی در کارتن
استفاده از مقاوم ترین و بهترین چسب ها 
داشتن احتیاط کافی و دقت در تمام مراحل انتقال کارتن ها و جعبه به خودروی باربری و در زمان پیاده کردن آنها در مقصد

با این تفاصیل شرکت اتوبار و باربری اهورا بار با سالها تجربه در امر اسباب کشی و باربری مرکز تهران آماده خدمت رسانی به اشخاص و شرکتهایی است که قصد جابجایی و حمل بار در مرکز تهران را دارند. 

بسته بندی لوازم شکستنی

بسته بندی لوازم شکستنی

بسته بندی وسایل شکستنی در اسباب کشی و باربری یکی از بخش های مهم و حساس کار است. اهورا بار به عنوان یکی از بهترین شرکت های اتوبار و باربری تهران، مفتخر است که با سالها تجربه در زمینه بسته بندی وسایل منزل و یا شرکت ها با موفقیت در این زمینه خدمات خود را به مشتریان عرضه کند.

ادامه مطلب
بهترین باربری تهران

بهترین باربری تهران

اهورا بار یکی از بهترین شرکت های باربری تهران است که در زمینه خدمات اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه و لوازم، حمل بار به مشتریان خود فعالیت دارد. اهورا بار به عنوان یکی از شرکت های اتوبار تهران کاملا حرفه ای عمل کرده و با دقت بالا و توجه به اهمیت کیفیت بسته بندی برای اسباب کشی و مراحل دیگر این کار، در این حیطه مشغول سرویس دهی به مشتریان خود بوده است.

ادامه مطلب
بسته بندی میز و صندلی در اسباب کشی

بسته بندی میز و صندلی در اسباب کشی

بسته بندی میز و صندلی بخشی از خدمات بسته بندی اثاثیه است که توسط شرکتهای باربری تهران جهت اثاث کشی و جابجایی وسایل و لوازم منزل و یا شرکتها انجام می شود. همانند بسیاری از وسایل دیگر، میز و صندلی نیز بهتر است به دقت بسته بندی شوند تا در زمان حمل بار به مقصد مشکلی پیش نیامده و به سلامت به مقصد ارسال شوند.

ادامه مطلب