باربری و اتوبار مرکز تهران

شعبه اتوبار اهورا بار در مرکز تهران توانسته نیازهای مشتریان خود را برآورده سازد. اگر قصد دریافت خدمات بسته بندی و حمل بار در مرکز تهران را دارید، با شرکت باربری اهورا بار تماس بگیرید. اهورا بار آماده است تا هر زمانی که شما تمایل داشتید، با بیشترین امکانات و وسایل کافی جهت باربری و اسباب کشی در مرکز تهران به یاری شما بشتابد.
از این رو هر یک از مناطق مرکز تهران که سکونت دارید و یا دفتر محل کار و یا موسسه و سازمان شما واقع شده، می توانید جهت رزرو خدمات ما با اتوبار اهورا بار تماس بگیرید:


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری مرکز تهران : 88450641 - 021  شماره همراه: 09126391171


برخی از مناطق تحت پوشش باربری مرکز تهران اهورا بار:

میدان انقلاب، میدان جمهوری، میدان فردوسی، میدان امام حسین، خیابان جمهوری، میدان بهارستان، میدان حر، منیریه، خیابان کارگر، امیرآباد، خیابان آذربایجان، خیابان رودکی، عباس آباد، میدان هفت تیر، یوسف آباد، میدان فاطمی و مناطق اطراف آن، میدان ولیعصر، میدان آرژانتین، خیابان بهارشیراز و...
در کلیه مناطق مرکز تهران می توانید جهت بسته بندی و جابجایی اثاثیه و وسایل محل کار و یا خانه با ما تماس بگیرید. 

خدمات اهورا بار تهران بسیار متنوع و با کیفیت است و شامل کلیه مراحل بسته بندی، انتقال کارتن های حاوی وسایل شما به خودروهای باربری و سرانجام حمل و انتقال آنها به مقصد مورد نظر شما می باشد.

اتوبار و باربری اهورا بار شعبه مرکز تهران جهت آسایش و رفاه مشتریان خود اقدام به استفاده از بهترین کارتن اسباب کشی و همچنین ماشین های باربری کرده است. با استفاده از تکنیک های جدید و استانداردهای روز جهان اقدام به بسته بندی وسایل مشتریان خود در نقاط مرکزی تهران کرده و بااستفاده از بهترین خودروهای مخصوص حمل بار از جمله وانت بار، کامیون و خاورهای مجهز و بزرگ براحتی اقدام به حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه شما می کنیم. 

در این زمینه چه نیاز به باربری مرکز تهران به مناطق دیگر داشته باشید و یا جابجایی و حمل بار از مرکز تهران به شهرستان را بخواهید انجام بدهید، در هر صورت ما آماده همکاری با شما هستیم. 

همچنین بدین وسیله رسما اعلام می کنیم که آماده عرضه خدمات خود به کلیه اشخاص و افراد حقیقی (کسانی که قصد اسباب کشی وسایل خانه در مرکز تهران را دارند) و یا افراد حقوقی (شرکت ها، سازمان ها، بانک ها، موسسات، نهاد یا مجموعه های فرهنگی، تولیدی، خدماتی، آموزشی، علمی و... که می خواهند به محل جدیدی منتقل شوند) هستیم و کلیه نیازهای آنها در حیطه بسته بندی لوازم و سپس حمل آنها با استفاده از خودروهای درجه یک باربری به مقصد، در سریع ترین زمان ممکن و تحت شرایط بسیار مناسب انجام می دهیم.

خدمات ما در در زمینه بسته بندی اسباب کشی در مرکز تهران عبارت است از:

استفاده از بهترین کارتن های چند لایه
قرار دادن صحیح کلیه اشیاء و وسایل شکستنی و حساس شما به بهترین شکل ممکن
استفاده از فوم، نایلون های پلاستیکی ضد ضربه جهت جلوگیری از تکان خوردن وسایل حساس و مهم شکستنی در کارتن
استفاده از مقاوم ترین و بهترین چسب ها 
داشتن احتیاط کافی و دقت در تمام مراحل انتقال کارتن ها و جعبه به خودروی باربری و در زمان پیاده کردن آنها در مقصد

با این تفاصیل شرکت اتوبار و باربری اهورا بار با سالها تجربه در امر اسباب کشی و باربری مرکز تهران آماده خدمت رسانی به اشخاص و شرکتهایی است که قصد جابجایی و حمل بار در مرکز تهران را دارند. 

چرا بسته بندی اثاثیه در اسباب کشی اهمیت دارد؟

چرا بسته بندی اثاثیه در اسباب کشی اهمیت دارد؟

همانطور که می دانید شرکتهای باربری تهران به کسانی که قصد اثاث کشی و جابجایی لوازم خود از محلی به محل دیگر را دارند، خدمات اسباب کشی را ارائه می دهند. در این میان یکی از مهمترین مراحل اسباب کشی و خدمات اتوبار تهران نیز بسته بندی اثاثیه است. بسته بندی لوازم یکی از مهم ترین بخش های اثاث کشی است. چرا که در این مرحله اسباب و اثاثیه آماده حمل بار می شوند. این کار از طریق بسته بندی صورت می گیرد.

ادامه مطلب
مراحل بسته بندی برای اسباب کشی

مراحل بسته بندی برای اسباب کشی

یکی از مهمترین اقداماتی که در اسباب کشی برای مشتریان انجام می شود، بسته بندی اثاثیه و وسایل منزل است که یکی از مهمترین مراحل اثاث کشی است. البته بسته بندی هم خود دارای چند مرحله است و هر چه دقت بیشتری در این مراحل صورت بگیرد، در نهایت بسته بندی وسایل بهتر انجام شده و از هر گونه خطا و یا اشتباه در این زمینه پرهیز می شود.

ادامه مطلب
مقایسه اسباب کشی شخصی با شرکت های اتوبار تهران

مقایسه اسباب کشی شخصی با شرکت های اتوبار تهران

نظر شما چیست؟ اسباب کشی شخصی و یا استفاده از خدمات شرکت های اتوبار تهران؟ آیا به تنهایی توانایی اسباب کشی و باربری بصورت شخصی را دارید؟ و یا می خواهید با خیال راحت با کمک شرکت های باربری تهران این کار را انجام دهید؟

ادامه مطلب