باربری الهیه تهران

اگر خدمات اتوبار و باربری الهیه (باربری فرشته) را می خواهید، می خواهید که بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل یا محل کار شما به خوبی انجام شده و سپس حمل و جابجایی آنها بصورت کاملا مطمئن و ایمن صورت گیرد، می توانید با شرکت اتوبار اهورا بار تهران تماس بگیرید. 

شرکت باربری اهورا بار با سالها تجربه در زمینه خدمات اسباب کشی الهیه تهران و مناطق مختلف اطراف آن، تلاش دارد تا به این وسیله به بهترین شکل ممکن در خدمت همشهریان گرامی و اهالی محترم منطقه الهیه تهران باشد. 


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری شمال تهران : 22874635 - 021  شماره همراه: 09126391171


شرکت اتوبار اهورا بار با کیفیت بالایی می تواند کلیه نیازهای شما را در زمینه های بسته بندی اثاثیه و سپس اثاث کشی و حمل بار به مقصد ضمن ارائه بیمه باربری، برآورده کند. 

چرا که ما:

در تمام فصل های سال آماده کمک به اسباب کشی و اثاث کشی شما از منطقه الهیه به سایر مناطق تهران هستیم. 
می توانیم بهترین خدمات و امکانات را جهت حمل بار به شهرستان از الهیه تهران در اختیار شما بگذاریم. 
از بهترین خودروهای باربری جهت حمل و نقل بار در الهیه (و همچنین دیگر مناطق تحت پوشش باربری شمال تهران) استفاده می کنیم. 
در زمینه خدمات اسباب کشی و باربری الهیه تهران سالها تجربه داریم. 
کارگران باربری حرفه ای و قابل اعتمادی در اختیار داریم که دلسوزانه و با نهایت دقت در خدمت مشتریان ما هستند. 
سرویس دهی ما شبانه روزی می باشد. 
با استفاده از لوازم بسته بندی حرفه ای و درجه یک اقدام به این کار می کنیم. 
سلامت بار و وسایل شما را در زمان اثاث کشی و جابجایی به مقصد تضمین می کنیم. 


باربری الهیه تهران


محدوده باربری الهیه:

منطقه فرشته یا الهیه تهران یکی از زیباترین و بهترین مناطق شمال تهران است. این منطقه که قدمت آن به زمان قاجار می رسد، از دیرباز محل سکونت بسیاری از افراد سرشناس بوده است. از جمله مشاهیر و افراد صاحبنامی که در این منطقه از تهران سکونت داشته اند می توان به زنده یاد پروفسور حسابی اشاره کرد که مجموعه باغ و موزه وی همچنان در این منطقه قرار دارد و پذیرای علاقه مندان است. 

این منطقه که در گذشته به منطقه فرشته تهران نیز معروف بوده، بین خیابان ها و بزرگراه های مدرس، ولیعصر، چهارراه پارک وی، خیابان شریعتی و پل رومی و همچنین تجریش است. به همین جهت یکی از مهمترین نقاطی که همکاران ما در بخش باربری شمال تهران توانسته اند در آن فعالیت کرده و به سرویس دهی در زمینه خدمات اتوبار الهیه بپردازند. 


خدمات بسته بندی الهیه:

خدمات بسته بندی در اسباب کشی و اتوبار الهیه با نهایت دقت و ظرافت صورت می گیرد. بطوری که در پایان شما براحتی شاهد حمل کارتن های حاوی وسایل خود و خانواده (و یا لوازم محل کار خود) به مقصد خواهید بود. لذا جای هیچ گونه نگرانی نیست. ویژگی های خدمات بسته بندی همکاران ما در این زمینه عبارتند از:

استفاده از استرچ رپ، بابل رپ، کارتن های مخصوص حمل بار، فوم ضربه گیر و نایلکس 
سرعت بالای کار 
ایمن بودن و عدم وارد شدن آسیب به لوازم شما
بسته بندی کلیه وسایل و لوازم خانگی و یا اداری (از جمله گاوصندوق، لوازم خانگی، لوازم برقی، وسایل آشپزخانه، شکستنی و ظروف چینی، میز و صندلی های راحتی یا اداری، لوازم تحریر، لباس و...) 
بسته بندی و حمل جهزیه عروس در الهیه تهران (فرشته)


باربری و اتوبار فرشته تهران


با این تفاصیل چنانچه شما همشهریان گرامی قصد اسباب کشی در منطقه فرشته (الهیه) تهران را دارید، می توانید با همکاران ما در واحد باربری شمال تهران تماس گرفته و ضمن برخورداری از راهنمایی های آنها جهت رزرو این خدمات در هر زمانی که مایل بودید، اقدام کنید. 
با اتوبار اهورا بار یکی از بهترین شرکتهای اتوبار تهران در الهیه تماس بگیرید. 


لینک ها:

باربری جردن

باربری زعفرانیه

بسته بندی مبلمان در اسباب کشی

در بسته بندی و اسباب کشی از چه لوازمی استفاده می شود؟

مراحل بسته بندی برای اسباب کشی

مراحل بسته بندی برای اسباب کشی

یکی از مهمترین اقداماتی که در اسباب کشی برای مشتریان انجام می شود، بسته بندی اثاثیه و وسایل منزل است که یکی از مهمترین مراحل اثاث کشی است. البته بسته بندی هم خود دارای چند مرحله است و هر چه دقت بیشتری در این مراحل صورت بگیرد، در نهایت بسته بندی وسایل بهتر انجام شده و از هر گونه خطا و یا اشتباه در این زمینه پرهیز می شود.

ادامه مطلب
بهترین باربری تهران

بهترین باربری تهران

اهورا بار یکی از بهترین شرکت های باربری تهران است که در زمینه خدمات اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه و لوازم، حمل بار به مشتریان خود فعالیت دارد. اهورا بار به عنوان یکی از شرکت های اتوبار تهران کاملا حرفه ای عمل کرده و با دقت بالا و توجه به اهمیت کیفیت بسته بندی برای اسباب کشی و مراحل دیگر این کار، در این حیطه مشغول سرویس دهی به مشتریان خود بوده است.

ادامه مطلب
چرا بسته بندی اثاثیه در اسباب کشی اهمیت دارد؟

چرا بسته بندی اثاثیه در اسباب کشی اهمیت دارد؟

همانطور که می دانید شرکتهای باربری تهران به کسانی که قصد اثاث کشی و جابجایی لوازم خود از محلی به محل دیگر را دارند، خدمات اسباب کشی را ارائه می دهند. در این میان یکی از مهمترین مراحل اسباب کشی و خدمات اتوبار تهران نیز بسته بندی اثاثیه است. بسته بندی لوازم یکی از مهم ترین بخش های اثاث کشی است. چرا که در این مرحله اسباب و اثاثیه آماده حمل بار می شوند. این کار از طریق بسته بندی صورت می گیرد.

ادامه مطلب