آماده کردن منزل جدید پیش از اسباب کشی

یکی از نکات یک اسباب کشی اصولی این است که پیش از رزرو خدمات شرکت های اتوبار تهران جهت خدمات بسته بندی و اسباب کشی، به دقت یک سری اصول و برخی موارد را به دقت رعایت کنید تا با بکارگیری بهترین فنون اسباب کشی، با حداقل فشار و یا خستگی ناشی از جابجایی به مکان جدید بتوانید براحتی کلیه اسباب و اثاثیه خود را به محل جدید منتقل کنید.

اسباب کشی و جابجایی اثاثیه تنها بخش مهم نیست بلکه این نکته هم اهمیت دارد که شما حتی از چند روز قبل از تماس با شرکت های اتوبار تهران جهت آگاهی از قیمت باربری و اسباب کشی هر یک از شرکتهای فوق و در نهایت رزرو خدمات یکی از آنها، خودتان هم چه اقداماتی جهت داشتن یک اسباب کشی موفق انجام می دهید. 

تصور کنید می خواهید به منزلی در داخل و یا خارج از تهران اسباب کشی کنید و درست فردای روز اسباب کشی و جابجایی اثاثیه متوجه می شوید که خانه جدید ایراداتی دارد. از جمله کثیف بودن اتاق ها، نامرتب بودن وسایلی که از قبل به آنجا برده شده اند، وجود برخی اشکالات فنی (برق کشی، گاز و یا لوله های آب) و... که هر یک از اینها می تواند دردسر ساز باشد و حداقل برای چند ساعت وقت شما بگیرد. 

حال برعکس تصور کنید که به محل جدیدی تغییر مکان داده اید (خانه جدید و یا محل جدید شرکت و یا دفتر کار) و تنها کاری که پس از پایان کارهای باربری و جابجایی وسایل و لوازم شما به محل جدید باقی مانده، صرفا چیدن وسایل در محل خودشان و در نهایت کمی نظافت و تمیز کردن آنجا باشد. 


آماده سازی منزل جدید پیش از اسباب کشی


شما کدام حالت را ترجیح می دهید؟ مسلما همه حالت دوم را دوست دارند و تمایلی ندارند که پس از استفاده از خدمات شرکت های باربری تهران، تازه برخی اشکالات و ایرادهای محل جدید را پیدا کرده و مجبور به برطرف کردن آنها بشوند. بکار بردن صحیح نظم و ترتیب اسباب کشی اهمیت زیادی دارد اما شما هم باید کاملا آگاه باشید و با بکار بردن روش ها و اصولی که به شما معرفی می کنیم، از چند روز قبل از باربری و جابجایی اسباب و وسایل تلاش کنید که تا حد امکان محل جدید منزل و یا شرکت کاملا آماده باشد. 

تجربیات اسباب کشی کسانی که در سالهای گذشته با استفاده از خدمات شرکت باربری و اتوبار اهورا بار اقدام به جابجایی و حمل بار کرده اند، نشان داده که رعایت موارد نام برده زیر در این زمینه کمک بزرگی به داشتن یک اسباب کشی آسان می کند. لذا توصیه می کنیم از چند روز پیش از رزرو خدمات بسته بندی و باربری این موارد را به دقت انجام بدهید:

از قبل کلیه اتصالات و امور فنی خانه جدید یا محل جدید شرکت یا دفتر کارتان را بررسی کنید. لوله ها و شیرهای آب، دستگاه های تهویه هوا از قبیل کولر گازی (به ویژه اگر در فصل تابستان اسباب کشی می کنید) ، گاز آشپزخانه، سیم های برق و پریزها همه کاملا سالم باشند. در صورت بروز هر گونه مشکلی بلافاصله آنرا برطرف کنید و به زمانی پس از اسباب کشی موکول نکنید.
تمیز کردن محل جدید 
در صورت نیاز سم پاشی 
چک کردن کلیه بخش های خانه/دفتر جدید از قبیل دیوارها، در و پنجره ها 
بررسی درست کار کردن دستگاه های تهویه هوا در محل جدید (مثلا کولر گازی اسپلیت)
آماده کردن انباری خانه جهت قرار دادن برخی از جعبه ها و کارتن های حاوی وسایل بطور موقت
اطلاع دادن به همسایگان جدید و در صورت امکان به هیئت مدیره ساختمان
آماده کردن تمام اتاق ها، سالن ها و بخشهای محل جدید جهت قرار دادن اسباب و اثاثیه 
آماده کردن محل دقیق یخچال فریزر، تلویزیون، ماشین لباسشویی و سایر لوازم خانگی جهت نصب هر چه سریع تر
آماده بودن کفپوش خانه و سالم بودن کلیه قطعات آن


آماده سازی خانه جدید پیش از اسباب کشی


نکته جالب اینجاست که یک ضرب المثل انگلیسی در این رابطه می گوید: "سه بار اسباب کشی کردن به اندازه یک آتش سوزی به شما ضرر می رساند." شاید هم به راستی حق با آنها باشد. از این رو جهت یک اسباب کشی و باربری کم دردسر و نسبتا آسان، با آماده سازی خود از قبل می توانید براحتی پس از چیدن کارتن ها و جعبه ها در محل جدید، آنها را یک به یک باز کرده و وسایل و لوازم خود را در محل های جدید خود قرار دهید. نه اینکه درست پس از اسباب کشی به فکر تعمیر لوله ها، شیشه پنجره ها، پریز های برق، عوض کردن کفپوش خانه و غیره بیوفتید. ممکن است وجود هر یک از این اشکلات خستگی شما را پس از پایان اسباب کشی و حمل بار دوچندان کند. 

به یاد داشته باشید که هر چه پیش از استفاده از خدمات شرکت های باربری و اتوبار تهران جهت بسته بندی وسایل و جابجایی آنها، زودتر و بهتر محل جدید را آماده سازی کنید، اسباب کشی آسان تری خواهید داشت. پیدا کردن قیمت باربری ارزان و رزرو خدمات آن شرکت تنها بخش مهم اسباب کشی نیست بلکه خود شما هم می توانید با کمی تلاش این روند را سرعت ببخشید و کیفیت آنرا بالاتر ببرید.

Blog

مقایسه اسباب کشی شخصی با شرکت های اتوبار تهران

نظر شما چیست؟ اسباب کشی شخصی و یا استفاده از خدمات شرکت های اتوبار تهران؟ آیا به تنهایی توانایی اسباب کشی و باربری بصورت شخصی را دارید؟ و یا می خواهید با خیال راحت با کمک شرکت های باربری تهران این کار را انجام دهید؟

ادامه مطلب
Blog

مراحل بسته بندی برای اسباب کشی

یکی از مهمترین اقداماتی که در اسباب کشی برای مشتریان انجام می شود، بسته بندی اثاثیه و وسایل منزل است که یکی از مهمترین مراحل اثاث کشی است. البته بسته بندی هم خود دارای چند مرحله است و هر چه دقت بیشتری در این مراحل صورت بگیرد، در نهایت بسته بندی وسایل بهتر انجام شده و از هر گونه خطا و یا اشتباه در این زمینه پرهیز می شود.

ادامه مطلب
Blog

بهترین تکنیک های بسته بندی اثاثیه و لوازم

همانطور که می دانید بسته بندی وسایل برای اسباب کشی بسیار حساس و تاثیرگذار در نتیجه خدمات باربری و جابجایی است. به همین دلیل شرکتهای خدمات اتوبار و باربری تهران تلاش می کنند تا با استفاده از بهترین روش ها و تکنیک های بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و شرکتها این بخش از خدمات اسباب کشی را به صورتی بی نقص و عالی برای شما انجام دهند

ادامه مطلب