باربری یوسف آباد

اهورا بار در راستای ارائه خدمات باربری و اتوبار به همشهریان گرامی، در زمینه ارائه خدمات باربری یوسف آباد تهران نیز مدتهاست که فعالیت دارد و جابجایی و حمل بار در این بخش از تهران و همچنین انتقال بار از یوسف آباد تهران به شهرستان ها (حمل بار به شهرستان) را نیز با کیفیت مناسب برای شما انجام می دهد. 

اهورا بار در زمینه باربری و حمل بار در یوسف آباد تهران پیشرو بوده و با استفاده از تیمی از بهترین کارگران متخصص و با تجربه در زمینه های بسته بندی و حمل اسباب و اثاثیه و همچنین بهره گیری از بهترین ناوگان خودروهای باربری درجه یک توانسته در سالهای گذشته در این زمینه بدرخشد و با افتخار در خدمت همشهریان محترم منطقه یوسف آباد باشد.


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری مرکز تهران : 88450641 - 021  شماره همراه: 09126391171


یوسف آباد یکی از مهمترین مناطق تهران است که در آن خدمات اسباب کشی و انتقال اثاثیه صورت می گیرد. چرا که این منطقه که در واقع بخشی از منطقه شش شهرداری تهران است، یکی از وسیع ترین و بزرگترین مناطق نیمه شمالی شهر تهران است و بخش های مختلفی را به یکدیگر متصل می کند. این مسئله یکی از مزایای یوسف آباد نیز هست چون دسترسی به مناطق مختلف شمال و مرکز شهر از طریق این منطقه امکان پذیر است. بطوری که در جنوب یوسف آباد میدان فاطمی و خیابان فاطمی قرار گرفته، از سمت شرق خیابان ولیعصر، از سمت غرب به بزرگراه کردستان و دوراهی یوسف آباد، از سمت شمال به ده ونک و بزرگراه همت محدود می شود. از طرف دیگر دسترسی به بزرگراههایی مانند حکیم نیز کمک بزرگی به ارائه خدمات شرکتهای اتوبار و باربری تهران در یوسف آباد می کند. 

این منطقه در سالهای گذشته همانند بسیاری از مناطق دیگر تهران رشد زیادی داشته و با ساخت و ساز واحدهای مسکونی و یا تجاری در آن جمعیت زیادی در این بخش از تهران جابجا شده اند. اینجاست که اهمیت خدمات اسباب کشی در یوسف آباد مشخص می شود. در طول سالهای گذشته بسیاری از مشتریان ما از این منطقه تهران بوده اند و یا از مناطق دیگر خواستار اسباب کشی به یوسف آباد شده اند. افزایش خرید، رهن و اجاره مسکن و یا واحدهای تجاری در این بخش از تهران به خوبی نشان دهنده رونق روزافزون این منطقه و افزایش جمعیت در آن و در نتیجه افزایش باربری و حمل بار در آن است. 


باربری یوسف آباد


لذا اگر شما هم در منطقه یوسف آباد دارای شرکت، موسسه، منزل (مالکیت شخصی، اجاره یا رهن) هستید و قصد اسباب کشی و جابجایی دارید می توانید در اسرع وقت با همکاران ما در شرکت اتوبار اهورا بار تهران تماس گرفته و با رزرو خدمات ما بتوانید براحتی از عهده کلیه مراحل اسباب کشی با کمک همکاران ما برآیید.
خدمات ما شامل:

ارسال کارگران حمل بار، ماشین های باربری و بهترین وسایل و تجهیزات بسته بندی
بسته بندی اثاثیه و لوازم شما
انتقال کارتن های حاوی وسایل شما به خودروهای باربری و حمل آنها به مقصد

در هر مرحله ما در کنار شما هستیم. 
در هر جای یوسف آباد که باشید ما می توانیم به سرعت همکاران خود را به آنجا بفرستیم. ما به خوبی از مسیرهای دسترسی به کوچه و خیابان های یوسف آباد اطلاع داریم و با داشتن رانندگانی تیزهوش و فرز که براحتی و با سرعت می توانند در بخش های مختلف این منطقه به رانندگی ماشین ها و خودروهای سنگین و سبک باربری (خاور، کامیون، وانت بار و غیره) بپردازند، به سرعت می توانیم اسباب و اثاثیه و یا لوازم شما را جابجا و به محل مورد نظر جابجا کنیم.

از خیابان های اصلی یوسف آباد می توان به خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (خیابان یوسف آباد)، خیابان مستوفی، خیابان مهرام، خیابان شهید جهان آرا، خیابان ابن سینا و خیابان فتحی شقاقی را نام برد که هر کدام از این مسیرها می تواند در زمان جابجایی و حمل بار مورد استفاده قرار گیرد.


اتوبار یوسف آباد


وسایل و لوازمی که می توانید جهت بسته بندی برای اسباب کشی از همکاران ما کمک بخواهید:

• کلیه وسایل و لوازم اداری شرکت ها، فروشگاه ها، سازمان ها، موسسات، باشگاه های ورزشی و غیره 
• کلیه اسباب و اثاث منزل و شخصی مانند یخچال، ماشین لباسشویی، ظرفشویی، تخت خواب، پوشاک، کتاب، کیف و کفش، لوازم سیسمونی کودک، میز و صندلی، مبلمان، گاوصندوق، لامپ، لوستر، تلویزیون، کامپیوتر و ...

در هر صورت در هر زمانی که مایل بودید می توانید جهت بهره گیری از خدمات ما در زمینه اتوبار و اسباب کشی یوسف آباد تهران با ما تماس بگیرید. اهورا بار در خدمت شماست. 


لینک ها:

باربری فاطمی

باربری امیرآباد

بهترین تکنیک های بسته بندی اثاثیه و لوازم

مقایسه اسباب کشی شخصی با شرکت های اتوبار تهران

مراحل بسته بندی برای اسباب کشی

مراحل بسته بندی برای اسباب کشی

یکی از مهمترین اقداماتی که در اسباب کشی برای مشتریان انجام می شود، بسته بندی اثاثیه و وسایل منزل است که یکی از مهمترین مراحل اثاث کشی است. البته بسته بندی هم خود دارای چند مرحله است و هر چه دقت بیشتری در این مراحل صورت بگیرد، در نهایت بسته بندی وسایل بهتر انجام شده و از هر گونه خطا و یا اشتباه در این زمینه پرهیز می شود.

ادامه مطلب
ویژگی های یک شرکت باربری خوب در تهران

ویژگی های یک شرکت باربری خوب در تهران

ویژگی های یک شرکت باربری خوب در تهران چیست؟ چگونه می توان از میان انبوهی از تبلیغات مندرج در مطبوعات و یا وب سایت های اینترنتی، بهترین شرکت اتوبار را جهت اسباب کشی پیدا کرد و به آنها اعتماد کرد؟

ادامه مطلب
بهترین تکنیک های بسته بندی اثاثیه و لوازم

بهترین تکنیک های بسته بندی اثاثیه و لوازم

همانطور که می دانید بسته بندی وسایل برای اسباب کشی بسیار حساس و تاثیرگذار در نتیجه خدمات باربری و جابجایی است. به همین دلیل شرکتهای خدمات اتوبار و باربری تهران تلاش می کنند تا با استفاده از بهترین روش ها و تکنیک های بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و شرکتها این بخش از خدمات اسباب کشی را به صورتی بی نقص و عالی برای شما انجام دهند

ادامه مطلب