باربری سعادت آباد تهران

خدمات باربری سعادت آباد به آن دسته از خدمات شرکت باربری و اتوبار اهورا بار اطلاق می شود که در منطقه سعادت آباد تهران در زمینه سرویس ها و خدمات زیر به مشتریان ما ارائه می شود:

کلیه خدمات بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و شرکتها و موسسات سعادت آباد
بهترین خدمات اسباب کشی 
ارائه بارنامه و بیمه باربری سعادت آباد
حمل بار به شهرستان از سعادت آباد تهران


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری شمال تهران : 26765301 - 021  شماره همراه: 09126391171


باربری سعادت آباد


- بسته بندی وسایل در سعادت آباد:

بسته بندی (Packing) یکی از مهمترین قسمتهای خدمات شرکتهای باربری تهران است. شرکت باربری اهورا بار تهران نیز با سالها تلاش و کوشش با همت کارکنان دلسوز و زحمتکش خود توانسته در زمینه خدمات بسته بندی برای جابجایی و باربری در سعادت آباد تهران، به بهترین شکل ممکن عمل کند. 
همکاران ما که در این زمینه صاحب تجربه هستند، براحتی می توانند اقدام به بسته بندی و آماده کردن کلیه وسایل و لوازم خانگی و یا اداری شما کنند. چنانچه قصد اسباب کشی در سعادت آباد تهران را دارید و می خواهید بسته بندی لوازم و اثاث شما به بهترین شکل و در حداقل زمان ممکن صورت گیرد، با شرکت اتوبار اهورا بار تماس بگیرید. 

پس از هماهنگی های اولیه همکاران ما به نزد شما می آیند و با استفاده از بهترین ابزارهای بسته بندی حرفه ای اسباب و اثاثیه شما آنها را آماده حمل با خودروهای باربری می کنند. 

ما به شما تمضین می دهیم که در طول مدت بسته بندی لوازم منزل و یا شرکت شما، کلیه وسایل شما از هر گونه آسیب و یا خسارت دیدن، بطور کامل در امان خواهند بود. همین نکته و همچنین ارائه خدمات بیمه باربری شاید به خوبی نشان دهنده کیفیت بالای کار ما در این حیطه باشد. 

نگران بسته بندی وسایل خود جهت حمل و انتقال به محلی دیگر نباشید. همکاران ما سالهاست که در مناطق تحت پوشش باربری شمال تهران از جمله سعادت آباد مشغول به خدمت هستند و در این مدت توانسته اند به راحتی جوابگوی نیازهای مشتریان باشند. 

هر وسیله یا ابزار و لوازمی که در منزل و یا محل کار خود (شرکت، اداره، بانک، موسسه آموزشی، خدماتی، هنری، فرهنگی، ورزشی و ...) که داشته باشید ما براحتی آنها را برای اسباب کشی، بسته بندی می کنیم. 

کلیه وسایل  لوازم موسیقی، اشیاء تزیینی منزل، تک تک وسایل دکور خانه یا شرکت، لوازم صوتی تصویری، لوازم اداری، وسایل صوتی تصویری، لوازم خانگی برقی، کلیه گل و گیاهان شما، تخت خواب، میز و صندلی و مبلمان و ... را با سرعت باور نکردنی توسط کارگران باربری شرکت اهورا بار بسته بندی و سپس به ماشین های باربری ما انتقال داده می شوند. 


اتوبار سعادت آباد


- خدمات اتوبار سعادت آباد:

 در کنار بسته بندی و آماده سازی وسایل و لوازم شما مشتریان گرامی، شرکت اهورا بار با تمام توان در زمینه سایر خدمات اتوبار سعادت آباد در کنار شماست:
ما با استفاده از بهترین امکانات در زمینه اسباب کشی و باربری سعادت آباد در خدمت شما هستیم.
ما از بهترین ماشین های باربری درجه یک جهت امور اسباب کشی و حمل بار در سعادت آباد تهران استفاده می کنیم.
ما کلیه وسایل و لوازم مشتریان خود را بیمه می کنیم (بیمه باربری)
رانندگان ما با سالها تجربه در زمینه خدمات اتوبار سعادت آباد به بزرگراه ها و خیابان های این منطقه آشنایی کامل دارند و به سرعت می توانند بار و وسایل شما را برسانند. 
همواره پذیرای نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما هستیم. 
تمام نقاط محدوده سعادت آباد را تحت پوشش قرار می دهیم و به عنوان یکی از بهترین شرکت های باربری سعادت آباد در خدمت همشهریان گرامی در کلیه نقاط اطراف میدان کاج، خیابان سرو شرقی و غربی، میدان بوستان (کتاب)، چهارراه سرو (میدان سرو سابق)، شهرک مخابرات، شهرک بوعلی، بلوار دریا، بلوار درختی، بلوار فرحزادی، بلوار پاکنژاد، بلوار پیام، میدان فرهنگ و سایر نقاط منطقه سعادت آباد تهران، در زمینه خدمات اتوبار و باربری در خدمت شما هستیم.
در تمام طول سال می توانید از سرویس ها و خدمات ما استفاده کنید. 


خدمات اسباب کشی و اتوبار سعادت آباد


- قیمت باربری سعادت آباد:

جهت اطلاع از نرخ و قیمت اتوبار سعادت آباد می توانید با همکاران ما مشورت کنید. قیمت باربری سعادت آباد همانند تعرفه های باربری مناطق دیگر تهران بر اساس موارد زیر محاسبه و اعلام می شود:

زمان اسباب کشی و باربری
فاصله مبداء و مقصد
حجم بار و اسباب و اثاث مشتریان و تعداد خودروهای باربری مورد نیاز 
نوع خودرو و ماشین باربری 
تعداد کارگران و لوازم بسته بندی 

همانطور که می دانید در ایام تعطیل و مواقعی از سال که حجم کار اتوبار و باربری سعادت آباد نسبتا زیاد است، هزینه ها نیز بیشتر می شود و از طرف دیگر هر چه فاصله مبداء شما (مکانی در سعادت آباد تهران که می خواهید از آنجا اقدام به اسباب کشی و حمل بار کنید) به مقصد (در داخل سعادت آباد، مناطق دیگر تهران و یا شهرستان ها) بیشتر باشد طبیعتا هزینه باربری بیشتر می شود. 
از طرف دیگر هر چه تعداد و حجم وسایل و بار شما بیشتر باشد، نیاز به استفاده از لوازم بسته بندی، کارگر حمل بار و حتی خودروهای باربری بیشتری خواهد بود و هزینه کمی بیشتر می شود. 

اما این را هم توجه داشته باشید که هزینه ای که جهت خدمات اتوبار سعادت آباد پرداخت می کنید، در برابر حمل و جابجایی سریع و سالم وسایل و لوازم منزل یا شرکت شما، عملا مسئله مهمی نیست و کاملا ارزش این کار را دارد.

اسباب کشی و اتوبار سعادت آباد را با اهورا بار تجربه کنید تا یک اسباب کشی و جابجایی راحت و آسان را تجربه کنید. 


لینک ها:

باربری شیخ بهایی

باربری ولنجک

بسته بندی لوازم شکستنی

حمل گاوصندوق توسط باربری

بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

مسئله بسته بندی، جابجایی و حمل جهیزیه عروس یکی از مسائلی است که امروزه برای بسیاری از عروس ها و خانواده هایشان اهمیت خاصی دارد. به همین جهت اهورا بار به عنوان یکی از بهترین شرکت های باربری تهران نیز با آگاهی از اهمیت این مسئله یعنی ارائه بهترین خدمات بسته بندی و سپس جابجایی جهاز عروس تلاش می کند با اعزام بهترین پرسنل و کارگران ماهر در زمینه های بسته بندی اثاثیه و لوازم عروس در این زمینه تا حد امکان بیشترین کمک را به نوعروسان کند

ادامه مطلب
مراحل بسته بندی برای اسباب کشی

مراحل بسته بندی برای اسباب کشی

یکی از مهمترین اقداماتی که در اسباب کشی برای مشتریان انجام می شود، بسته بندی اثاثیه و وسایل منزل است که یکی از مهمترین مراحل اثاث کشی است. البته بسته بندی هم خود دارای چند مرحله است و هر چه دقت بیشتری در این مراحل صورت بگیرد، در نهایت بسته بندی وسایل بهتر انجام شده و از هر گونه خطا و یا اشتباه در این زمینه پرهیز می شود.

ادامه مطلب
سئوالات متداول در مورد خدمات باربری

سئوالات متداول در مورد خدمات باربری

سئوالات متداول باربری، مجموعه سئوالات و پرسش های متداولی هستند که در زمینه خدمات باربری تهران و عملکرد شرکت ها و موسسات فعال در این زمینه پرسیده می شود. اطلاع از چنین پرسش هایی می تواند پیش از انجام هر نوع خدمات اسباب کشی و یا حمل بار برای کسانی که جابجایی محل سکونت و یا محل کار خود را دارند، مفید باشد.

ادامه مطلب