مقایسه اسباب کشی شخصی با شرکت های اتوبار تهران

نظر شما چیست؟ اسباب کشی شخصی و یا استفاده از خدمات شرکت های اتوبار تهران؟ آیا به تنهایی توانایی اسباب کشی و باربری بصورت شخصی را دارید؟ و یا می خواهید با خیال راحت با کمک شرکت های باربری تهران این کار را انجام دهید؟

اسباب کشی و اثاث کشی یکی از کارهایی است که شاید در ابتدای کار چندان سخت بنظر نرسد اما واقعیت این است که چندان آسان هم نیست. در ابتدا باید ببینیم در مجموع، منظور از اسباب کشی و یا اثاث کشی چیست و شرکت های اتوبار و باربری تهران در این زمینه ها چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهند.

باربری به معنای حمل و جابجایی بار است. اتوبار هم معنای باربری را می دهد اما منظور از این کلمه صرفا باربری زمینی (برای مثال در داخل تهران و یا حمل بار تهران به شهرستان) است. البته نباید فراموش کرد که یکی از مهم ترین خدمات شرکت های فعال در زمینه باربری تهران، بسته بندی برای اسباب کشی نیز هست.


از این رو خدماتی که این شرکت ها به مشتریان خود ارائه می دهند عبارت است از:

·         بسته بندی وسایل و لوازم خانه و یا شرکت جهت اسباب کشی

·         حمل و انتقال بار به ماشین باربری و سپس انتقال آنها به مقصد


در هر یک از این مرحله کارگران باربری و حمل بار مشغول ارائه این خدمات به شما خواهند شد ولی در هر صورت باید بدانید که آنها افرادی حرفه ای و با تجربه هستند که با مهارتی بالا در زمینه بسته بندی و حمل اسباب و اثاثیه می توانند براحتی این امور را به سرعت و با کیفیت بالا انجام بدهند.


چند مسئله را در این میان در نظر بگیرید:

·         وقت و زمان

·         تجربه و مهارت

·         ایمنی و به سلامت رساندن بار

·         هزینه

به راحتی و با اطمینان می گوییم که برای اکثر قریب به اتفاق کسانی که قصد اسباب کشی و جابجایی دارند و برای این منظور با شرکت های باربری تهران تماس می گیرند، به دلیل کمبود وقت، عدم اطمینان از به سلامت رساندن بار بصورت شخصی و در اختیار نداشتن ماشین های باربری و حمل بار از قبیل وانت بار و کامیون نمی توانند خودشان بصورت شخصی اقدام به این کار کنند.

علاوه بر همه اینها معمولا افراد عادی مهارت و تجربه کارگران حمل بار را ندارند. یک کارگر باربری فردی است از لحاظ قدرت بدنی، قوی و با تجربه در زمینه بسته بندی و حمل بارهای سبک و سنگین. برای مثال حمل و جابجایی یخچال فریزر، تلویزیون های بزرگ و سنگین، ماشین لباسشویی، تخت خواب، پیانو و یا میزهای بزرگ. طبیعتا بیشتر افراد عادی براحتی قادر به حمل و جابجایی چنین وسایلی بر روی دوش خود نیستند. اگر هم افراد بخواهند خودشان بطور شخصی، اقدام به جابجایی و حمل چنین اشیاء و وسایل سنگین وزنی کنند، ممکن است به دلیل نداشتن تجربه کافی ممکن است هنگام بلند کردن و جابجایی این اشیاء، منجر به وارد کردن خسارت شوند.


از این رو این نکته را در نظر بگیرید که اگر بطور شخصی اسباب کشی می کنید، ممکن است با مشکلات زیر مواجه شوید:

·         وقت و زمان زیادی برای این کار از دست بدهید.

·         در طول بسته بندی، اشیاء و لوازم شکستنی دچار آسیب یا خسارت شوند.

·         هنگام بلند کرد اشیاء سنگین مانند یخچال فریزر، میزهای بزرگ فلزی یا چوبی و یا ماشین لباسشویی، باعث ایجاد فشار به ستون فقرات و کمر شده و آسیب های جسمی به خود یا اطرافیان تان وارد شود.

·         هنگام خروج وسایل از مبداء و یا حمل آنها به مقصد به دلیل برخورد برخی اشیاء بزرگ و یا سنگین وزن (از قبیل تخت، لباسشویی، میز و غیره) به در و دیوار ناخواسته خسارت وارد کنید.

·         مجبور شوید جهت حمل بخشی از بارها خودتان خودروی باربری (مثلا وانت بار یا کامیون) اجاره کنید.

·         ممکن است به دلیل سختی کار (مثلا جمع آوری و بسته بندی لوستر) از سایر اعضای خانواده و یا دوستان و بستگان کمک بگیرید و موجب اتلاف وقت و خستگی آنها شوید.


اما در مقابل در صورت استفاده از خدمات شرکت های باربری تهران می توانید با استفاده از خدمات این شرکت ها در زمینه اتوبار و جابجایی بار، از مزایای زیر استفاده و بهره مند شوید:

·         استفاده از کارگران حرفه ای حمل بار

·         صرفه جویی در وقت

·         عدم وارد شدن خسارت و یا آسیب به وسایل و همچنین بدن شما

·         اطمینان از سالم رسیدن وسایل و لوازم شما به مقصد

·         بیمه باربری

همه این موارد به خوبی نشان می دهد که اسباب کشی با استفاده از شرکت های اتوبار تهران گزینه بهتری برای شما است. هر چند که از لحاظ هزینه شاید قیمت باربری و خدمات اسباب کشی این شرکت ها بیشتر از اسباب کشی شخصی باشد، اما در عوض خیال شما و سایر اعضای خانواده راحت خواهد بود که وسایل و لوازم شما آسیبی نخواهند دید و به شما و دیگران هم کوچکترین فشاری وارد نخواهد شد و براحتی اسباب کشی را با کمک کارگران حمل بار انجام خواهید داد.


جهت اطلاع از خدمات بسته بسندی و همچنین قیمت باربری با همکاران ما در اتوبار اهورا بار تماس بگیریرد. اهورا بار با سالها تجربه تخصصی در زمینه باربری تهران و حمل بار به شهرستان، اسباب کشی آسانی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

Blog

سئوالات متداول در مورد خدمات باربری

سئوالات متداول باربری، مجموعه سئوالات و پرسش های متداولی هستند که در زمینه خدمات باربری تهران و عملکرد شرکت ها و موسسات فعال در این زمینه پرسیده می شود. اطلاع از چنین پرسش هایی می تواند پیش از انجام هر نوع خدمات اسباب کشی و یا حمل بار برای کسانی که جابجایی محل سکونت و یا محل کار خود را دارند، مفید باشد.

ادامه مطلب
Blog

مراحل بسته بندی برای اسباب کشی

یکی از مهمترین اقداماتی که در اسباب کشی برای مشتریان انجام می شود، بسته بندی اثاثیه و وسایل منزل است که یکی از مهمترین مراحل اثاث کشی است. البته بسته بندی هم خود دارای چند مرحله است و هر چه دقت بیشتری در این مراحل صورت بگیرد، در نهایت بسته بندی وسایل بهتر انجام شده و از هر گونه خطا و یا اشتباه در این زمینه پرهیز می شود.

ادامه مطلب
Blog

بسته بندی لوازم شکستنی

بسته بندی وسایل شکستنی در اسباب کشی و باربری یکی از بخش های مهم و حساس کار است. اهورا بار به عنوان یکی از بهترین شرکت های اتوبار و باربری تهران، مفتخر است که با سالها تجربه در زمینه بسته بندی وسایل منزل و یا شرکت ها با موفقیت در این زمینه خدمات خود را به مشتریان عرضه کند.

ادامه مطلب