باربری تجریش

اگر در اطراف میدان تجریش به دنبال شرکتی جهت خدمات اثاث کشی و حمل و نقل اثاثیه خود هستید، می توانید با خیال آسوده شرکت اهورا بار تهران را انتخاب کنید. این شرکت با داشتن بهترین امکانات و پرسنل در این راستا آماده خدمت رسانی به شما شهروندان محترم است. 


خدمات باربری تجریش:

خدمات اتوبار تجریش نیازهای شما را در زمینه خدمات اسباب کشی برطرف می کند. چنانچه در اطراف میدان تجریش دارای هریک از شرایط زیر هستید می توانید جهت اثاث کشی و جابجایی وسایل با همکاران ما تماس بگیرید: 

هر نوع واحد مسکونی (خانه، آپارتمان و ...)
دفتر کار (شرکت، فروشگاه، موسسه، دفتر خدماتی، مغازه، گالری های هنری، مرکز آموزشی و ...)
مدیریت سازمان دولتی و یا نیمه دولتی (مانند اداره ها، بانک ها، موسسات دولتی و ...) 

 در هر یک از حالت های بالا اگر قصد جابجایی و اسباب کشی محل کار و یا محل سکونت خود را دارید، ما در خدمت شما هستیم. دیگر لازم نیست که نگران پیدا کردن بهترین شرکت اتوبار تهران در منطقه تجریش باشید. 


باربری تجریش


خدمات باربری تهران در تجریش و مناطق اطراف آن بطور خلاصه شامل موارد زیر می شود:

ارائه کلیه سرویس های بسته بندی اثاثیه و وسایل، حمل و نقل وسایل و لوازم به محل، کارگر به تعداد کافی، خودروهای باربری مجهز، ارائه بیمه باربری و سرویس های دیگر. 
خدمات باربری تجریش می تواند شامل خدمات بسته بندی باشد و یا در صورتی که برخی از مشتریان محترم، خودشان اقدام به بسته بندی وسایل کرده اند، صرفا حمل و جابجایی لوازم آنها صورت بگیرد. لذا در این زمینه نیز ما آماده همکاری و همچنین ارائه کلیه راهنمایی های لازم به شما همشهریان گرامی هستیم. 


بسته بندی در اتوبار تجریش:

در صورت درخواست مشتریان، بسته بندی توسط کارگران باربری اعزام شده صورت می گیرد. این کار نیاز به مواردی دارد که باید حتما رعایت شوند. از جمله:

زمان بندی درست
استفاده از بهترین لوازم بسته بندی
کلیه امور بصورت هماهنگ شده و با همکاری کلیه کارگران صورت بگیرد. 
رعایت کلیه نکات بسته بندی لوازم به ویژه وسایل با ارزش و یا شکستنی

لوازم مورد استفاده همکاران ما در خدمات بسته بندی وسایل در باربری تجریش، وسایل استاندارد و مناسبی هستند که در بیشتر کشورهای جهان امروزه از این وسایل استفاده می شود. از جمله کارتن های استاندارد و چندلایه مخصوص اثاث کشی، استرچ رپ (پلاستیک مقاوم و محافظ وسایل) و بابل رپ (لایه های نایلونی حباب دار) و لوازم دیگری مانند فوم، ماژیک - جهت نوشتن محتوای کارتن ها - چسب نواری یا طناب، جهت بستن کارتن ها و همچنین لوازم سنگین وبزرگ بسته بندی شده. 


اتوبار میدان تجریش


ما با افتخار این نکته را اعلام می کنیم که دقت و سرعت عمل بالای همکاران ما و همچنین نداشتن کوچکترین خطا در بسته بندی اثاثیه برای اتوبار تجریش مثال زدنی است و ما از این لحاظ به خود می بالیم که در طول سالهای گذشته توانسته ایم به کلیه شهروندان محترمی که از محدوده میدان تجریش و یا مناطق دیگر تحت پوشش باربری شمال تهران با ما تماس گرفته اند، خدماتی مناسب و درخور شان و منزلت آنها ارائه کنیم. 


محدوده باربری در تجریش:

خدمات اسباب کشی و جابجایی بار در کلیه نقاط اطراف میدان تجریش صورت می گیرد. بنابراین جای کوچکترین نگرانی برای شما همشهریان محترم در این مناطق باقی نمی ماند. 
به همین جهت از شما دعوت می کنیم که چه قصد اثاث کشی منزل و یا رزرو خدمات باربری به منظور جابجا کردن محل کار و فعالیت خود را دارید، با همکاران ما در واحد اتوبار شمال تهران تماس بگیرید. ما با استفاده از بهترین امکانات، پرسنل زبده و حرفه ای و کارآزموده می توانیم براحتی انتظارات شما را برآورده ساخته و در جهت برطرف کردن هرگونه مسئله یا مشکلی تلاش کنیم. 


لینک ها:

باربری زعفرانیه

باربری الهیه تهران

مراحل بسته بندی برای اسباب کشی

حمل گاوصندوق توسط باربری

مقایسه اسباب کشی شخصی با شرکت های اتوبار تهران

مقایسه اسباب کشی شخصی با شرکت های اتوبار تهران

نظر شما چیست؟ اسباب کشی شخصی و یا استفاده از خدمات شرکت های اتوبار تهران؟ آیا به تنهایی توانایی اسباب کشی و باربری بصورت شخصی را دارید؟ و یا می خواهید با خیال راحت با کمک شرکت های باربری تهران این کار را انجام دهید؟

ادامه مطلب
بهترین تکنیک های بسته بندی اثاثیه و لوازم

بهترین تکنیک های بسته بندی اثاثیه و لوازم

همانطور که می دانید بسته بندی وسایل برای اسباب کشی بسیار حساس و تاثیرگذار در نتیجه خدمات باربری و جابجایی است. به همین دلیل شرکتهای خدمات اتوبار و باربری تهران تلاش می کنند تا با استفاده از بهترین روش ها و تکنیک های بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و شرکتها این بخش از خدمات اسباب کشی را به صورتی بی نقص و عالی برای شما انجام دهند

ادامه مطلب
تفاوت اسباب کشی در تهران و حمل بار به شهرستان

تفاوت اسباب کشی در تهران و حمل بار به شهرستان

اما تفاوت های زیادی بین این دو نوع خدمات وجود دارد. نخستین تفاوت هزینه این دو است. یعنی طبیعتا هزینه حمل اثاثیه منزل به شهرستان از هزینه اسباب کشی و باربری در تهران بیشتر است، چرا که در زمان جابجایی و انتقال بار از تهران به شهرستان، نیاز به پرسنل بیشتر یعنی کارگر باربری و حمل بار

ادامه مطلب