باربری زعفرانیه

شرکت اتوبار اهورا بار در اغلب نقاط تهران و به خصوص در زمینه باربری غرب تهران، به خوبی تاکنون فعالیت کرده است. باربری شهران و یا باربری شهر زیبا هم در واقع بخشی از این خدمات است که جهت بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل، حمل اثاثیه و بطور خلاصه کلیه خدمات اسباب کشی در شهر زیبا و شهران به همشهریان گرامی ارائه می شود. 

این دو منطقه هر دو جزو ناحیه 5 شهرداری تهران هستند و در گذشته باغ های بزرگ و وسیع و همچنین توتستان های وسیعی در آنها بوده ولی از سالهای دهه 1380 خورشیدی به مرور با افزایش ساخت و ساز و احداث واحدهای مسکونی و تجاری در نواحی مختلف این دو منطقه، به مرور این دو منطقه پر جمعیت تر شد و امروزه شاهد ساخت آپارتمان ها و ساختمان های جدید در سراسر این دو منطقه هستیم. طبیعتا پس از فروش و اجاره این واحدها به افراد و آماده سازی این واحدها، مسئله اسباب کشی، حمل و جابجایی بار در این میان اهمیت پیدا می کند. 


شماره تماس شرکت اهورا بار شعبه باربری غرب تهران : 44824054 - 021  شماره همراه: 09126391171


هر یک از این دو منطقه وضعیت جغرافیایی و همچنین دسترسی خاصی به نقاط دیگر تهران و یا بزرگراه های مهم و پر تردد دارند. بطوری که برای مثال با وجود بلوار شهران، بزرگراه نیایش و یا آبشناسان (ایران پارس)، بزرگراه شهید باکری و بزرگراه همت از لحاظ دسترسی جهت عبور و مرور خودروهای سنگین و سبک باربری بسیار مناسب است و از طرف دیگر با افزایش مساحت مناطق مسکونی منطقه شهر زیبا و دسترسی مناسب به خیابان ها و بزرگراه هایی مانند بزرگراه حکیم غرب، بلوار کاشانی، بزرگراه همت و بزرگراه باکری تردد و رفت و آمد در این منطقه نیز بسیار راحت و آسان صورت می گیرد. 


باربری شهران و شهرزیبا


این دو منطقه از بسیاری لحاظ اهمیت دارند اما از مهمترین دلایل و عوامل اهمیت این دو منطقه برای بسیاری از افراد نوساز بودن بسیاری از واحدهای تجاری و مسکونی و همچنین نزدیک بودن آنها به بسیاری از مراکز مهم غرب تهران از جمله مرکز خرید هایپراستار، مرکز خرید اترک، جاده کرج، پارک چیتگر، مجموعه ورزشی آزادی و ... است که در کنار داشتن هوایی نسبتا خنک، موجب شده که در سالهای اخیر بسیاری از ورزشکاران، هنرمندان و یا افراد طبقات متوسط اقدام به اسباب کشی و انتقال محل زندگی و یا کسب و کار خود به این مناطق کنند که البته باعث افتخار ماست که در خدمت این عزیزان باشیم و در زمینه اثاث کشی و حمل بار بتوانیم هر خدمتی از عهده ما بر میاد، برای آنها انجام دهیم. 

شما همشهریان گرامی که در هر یک از این دو منطقه سکونت دارید و یا دارای محل کار اعم از شرکت، گالری هنری، موسسه، سازمان و یا فروشگاه هستید و می خواهید: 

اقدام به باربری و اثاث کشی در شهران و شهر زیبا کنید. 
به دنبال رزرو یکی از بهترین شرکتهای اتوبار و باربری تهران فعال در هر یک از این دو منطقه هستید. 
نگران بسته بندی وسایل خود هستید و می خواهید هیچ آسیبی به آنها وارد نشود. 
می خواهید که از بارنامه و بیمه باربری استفاده کنید. 
به دنبال پیدا کردن یک اتوبار ارزان در شهران و یا شهر زیبا هستید که کار اثاث کشی و جابجایی وسایل را با کیفیت مناسب برای شما انجام دهد. 
به دنبال یک شرکت اتوبار هستید که بهترین کارگران حمل بار را برای شما اعزام کند. 
تمایل دارید که جابجایی و حمل اسباب و اثاثیه شما هر چه سریعتر صورت بگیرد.
وسایل و لوازم خاصی دارید که حمل و جابجایی آنها مستلزم دقت و مهارت های خاصی است (مانند گاو صندوق، لوسترهای بزرگ، وسایل و آلات موسیقی و...) 

شرکت اتوبار اهورا بار می تواند با توجه به نزدیک بودن مسافت دفتر این شرکت به هر دو محله زیباشهر و شهران، به سرعت اقدام به ارسال ماشین های باربری (مانند کامیون، وانت بار و یا خاور) به همراه بهترین کارگران باربری که در کار خود خبره هستند، کند. از طرف دیگر رانندگان ما به اصول باربری و مسیرهای دسترسی و وضعیت ترافیک این دو منطقه کاملا آشنا هستند و ضمن داشتن سالها تجربه در زمینه خدمات اتوبار شهر زیبا و شهران در تهران می توانند به سرعت خودروهای سبک و سنگین ما را به همراه بارهای شما، به سمت مقصد مورد نظر ببرند. 


اتوبار شهران و شهرزیبا


لذا هر زمانی از سال که قصد اسباب کشی و انتقال دفتر کار، شرکت و یا منزل خود گرفتید می توانید با همکاران ما در شرکت اهورا بار تماس بگیرید. همکاران ما در تمام زمینه ها شما را راهنمایی خواهند کرد. 

ما بسته بندی لوازم شکستنی و یا سایر وسایل شما را با کمک بهترین ابزارها و وسایل بسته بندی بطور حرفه ای و کامل انجام می دهیم و به خودروهای حمل بار منتقل می کنیم. شرکت باربری اهورا بار به عنوان یکی از قدرتمندترین و با تجربه ترین شرکتهای اتوبار و باربری تهران حاضر است کلیه همکاری های لازم را با شما جهت داشتن یک اسباب کشی آسان و بی دردسر داشته باشد. 

کافیست به ما اعتماد کنید تا شما هم در پایان کار با خشنودی و رضایت کامل به صف مشتریان همیشگی ما در شهران و یا شهر زیبا بپیوندید. 


لینک ها:

باربری جنت آباد

باربری خیابان کاشانی

مقایسه اسباب کشی شخصی با شرکت های اتوبار تهران

بهترین تکنیک های بسته بندی اثاثیه و لوازم

آماده کردن منزل جدید پیش از اسباب کشی

آماده کردن منزل جدید پیش از اسباب کشی

یکی از نکات یک اسباب کشی اصولی این است که پیش از رزرو خدمات شرکت های باربری تهران جهت خدمات بسته بندی و اسباب کشی، به دقت یک سری اصول و برخی موارد را به دقت رعایت کنید تا با بکارگیری بهترین فنون اسباب کشی، با حداقل فشار و یا خستگی ناشی از جابجایی به مکان جدید بتوانید براحتی کلیه اسباب و اثاثیه خود را به محل جدید منتقل کنید.

ادامه مطلب
نکات بسته بندی وسایل آشپزخانه

نکات بسته بندی وسایل آشپزخانه

یکی از نکات مهم اثاث کشی و حمل بار تهران، داشتن دقت کافی و مهارت های لازم در انجام دادن بسته بندی اثاثیه است. به ویژه در بسته بندی لوازم آشپزخانه (به انگلیسی: packing kitchen). این نکته در خدمات اسباب کشی در تهران بسیار حائز اهمیت است. هر چه در هنگام بسته بندی وسایل از لوازم بهتری استفاده شود و کارگران باربری که از طرف شرکتهای باربری تهران جهت ارائه این خدمات اعزام شده اند، حرفه ای باشند و تجربه بیشتری در این زمینه داشته باشند این کار کمک بیشتری به انجام درست این کار می کند.

ادامه مطلب
تفاوت اسباب کشی در تهران و حمل بار به شهرستان

تفاوت اسباب کشی در تهران و حمل بار به شهرستان

اما تفاوت های زیادی بین این دو نوع خدمات وجود دارد. نخستین تفاوت هزینه این دو است. یعنی طبیعتا هزینه حمل اثاثیه منزل به شهرستان از هزینه اسباب کشی و باربری در تهران بیشتر است، چرا که در زمان جابجایی و انتقال بار از تهران به شهرستان، نیاز به پرسنل بیشتر یعنی کارگر باربری و حمل بار

ادامه مطلب